Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Návod jak se nejlépe stát talentovaným minerem
Vydáno dne 01. 09. 2010 (2685 přečtení)

Chcete se stát talentovaným minerem ? V tom případě je článek dělaný právě pro Vás !

Většina z lidí na Kelevaru začínala vydělávat kopáním v dolech, ale některým se to zalíbilo tak, že se chtěli stát talentovanými kopáči, aby vydělávali ještě o trochu víc.

Já, jakožto již talentovaný kopáč, bych vám chtěl popsat, jak se nejlépe a nejlevněji dostat k talentu mining. Na tento talent potřebujete pouhopouhé 3 skilly a dosáhnout 3000 real skill cupu. Ty zmíněné skilly jsou tyto: Mining, Blacksmithing, Tinkering. Nejtěžší z nich je určitě blacksmithing, pak má své místo tinkering a mining není tak těžký skill.

Tak začneme s návodem:
Jestli chcete začít trénovat, tak nejlepší způsob je doma. Připravte si tam nějakou bednu, kovadlinu a výheň (forge). Poté, co vše budete mít, tak si ještě vezměte do batůžku krumpáč, kladívko a drátenické náčiní.

mining1


První skill, který byste si měli udělat, je určitě mining. Musíte kopat a potom vše co vykopete tavit po 1 rudě. Jak na to? Nakopejte rudy, nejlépe iron, pak si je položte vedle výhně (forge) a nastavte si makro (skript) tak, aby vám je po 1 dával do batůžku, 2x kliknul na výheň a přetavil rudu v batůžku

mining2


Poté, co natrénujete mining na 100%, budete mít dost ingotů nebo možná i více, než je potřeba na tinkering. Na tento skill vám stačí 1-2k ingotů. Leze docela rychle a není náročný. Dělejte z ingotů nejprve dráty (iron wire), poté z nich udělejte panty (hinge), které prodáte u dráteníka v Britainu za 4gp/kus. Po pár hodinách tréninku by se měl skill zvětšit na tolik, aby se daly dělat pružiny (spring). Ty u dráteníka v Britainu prodáte za 7gp/kus.

mining3


Když doděláte tento skill, čeká vás skill nejtěžší: Blacksmithing V tomto skillu vyrábějte řetězy (string), stojí jen 1 ingot a prodají se u kováře v Britainu za 7gp/kus. Na tento skill budete potřebovat velké množství ingotů. Poměr je cca 1,5% skillu na 300 ingotů, takže si to každý vypočítá přibližně sám.

mining4


Celé trénování, vám s usilovnou prací zabere týden. Pokud budete hrát 4 hodinky denně tak 14 dní.


A teď o talentu samotném.

Věci, které se dají vykopat:

Titanium, Brimstone, Pumice, Obsidián a Pig Iron.
Poté se dá vykopat velmi vzácný Opál, který se dá vykopat jen na Avatarově ostrově.

Ingoty které se dají slít:

Bronze – z 1 silver ingotu a z 1 dull cooper ingotu.

Steel – z 1 valorite ingotu a 2 iron ingotů.

Damascenes – z 1 bantitan ingotu, 2 rose ingotů a 2 vials of blood.

Titanium má na trhu cenu do 15ti tisíc gp, Opál má cenu do 50ti tisíc gp.


[Akt. známka: 3,71 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Zlatokop | Počet komentářů: 232 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1528 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1099 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1060 hl.)
 
Je mi to jedno (1019 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (987 hl.)
 
Nečtu to tu (1119 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6812

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist