Zemský Trubač
  Dnešní datum: 29. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Příšery Kelevaru, část 5.
Vydáno dne 01. 09. 2010 (2826 přečtení)

Zdravím Vás, milí čtenáři. Po delší době opět vychází další díl příšer Kelevaru. V dnešním díle jsem se zaměřil na další dvě stvůry v zemích kelevarských a to na strašného démona z ohnivé jeskyně, jménem Fleogap a na vládce temných Elfů Isbandara.

Fleogap

Není tomu mnoho let co ohnivou jeskyni obsadil démon Fleogap, uvěznil již starého draka, který do té doby v jeskyni přebýval.Fleogap vlastní kromě dvou hrozivých čepelí, kterým by se měl vyhýbat každý, kdo se s sním chce utkat, také velice vzácné ohnivé kuličky. Pro získání této kuličky je třeba nejdříve Fleogapa zabít a následovně promluvit s jeho duchem. Duch vám následně vydá ohnivou kuličku a pošle Vás ke vchodu do ohnivé jeskyně při městě Serpent´s Hold. Kuličky jsou potřebné pro mnoho questů. Například úkol od mága v Ilshenarské akademii kouzelníků pro získání ohnivého prstenu. Ohnivé kuličky jsou také potřeba pro získání mocné ohnivé kuše.


Duch FleogapaOhnivá kuličkaOhnivá kušeIsbandar

Isbandar, jakožto vládce temných elfů sídlí v „phe-kle“, v jedné v posledních místností posledního patra této bašty elfů.


Dobrodruzi dávejte ale pozor. Je to přeci jen vládce, takže je chráněn velkou spoustou svých válečníků. Po boku mu taktéž stojí elfský kapitán a ani samotný Isbandar nedá svou kůži lacino. Je to elf vládnoucí velkou silou a taktéž zná velké množství magických formulí. Vlastní ten nejlepší štít, který se dosud elfům podařilo vyrobit. Každý komu se jej podaří zabít, získá značné množství zlaťáků. Každý kdo chce získat bílou magii, nebo ten, kdo chce získat symboly frakcí se s Isbandarem musí střetnout. Bohužel všichni dobrodruzi, kteří by měli zájem se v této nejisté době v úmyslu střetnout v boji s Isbandarem mají smůlu. Scionova kletba brání vyplutí na moře, proto je phe-klo nedostupné a temní elfové jistojistě se Scionem plánují další kroky ve jeho temném plánu.Související články:
Příšery Kelevaru, část 4. (01.05.2010)
Příšery Kelevaru, část 3. (01.04.2010)
Příšery Kelevaru, část 2. (05.03.2010)
Příšery Kelevaru, část 1. (01.02.2010)
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 277 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1531 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1100 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1061 hl.)
 
Je mi to jedno (1021 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (989 hl.)
 
Nečtu to tu (1120 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6822

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist