Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Jak to vlastně bylo s Kaile...nebo nebylo?
Vydáno dne 01. 06. 2010 (1346 přečtení)

Tento článek je zcela pravdivý a obsahuje jen to, co lze považovat za hodnotné informace.
Pojednání ze dvou stran...o jednom tématu.


Copak se to zase Kelevarem prohnalo? Och ano... Kauza Kaile!! Zase ona. Kdy nám dá pokoj?! Kdy se konečně dočkáme spravedlivého trestu?!


Kdo by čekal zázrak, bude se muset divit. Určitě nenechal nikoho z vás klidným fakt, že Kaile, která byla přidána na tzv. Černý List Paladinů, už tam není.
Není to jen shoda náhod, ale také o jejím stylu a pomoci. No nic, abychom si udělali obrázek, požádal jsem dva z Paladinů, aby mi o tomto řekli více.


Nejdříve to bude Paladin Wokous (z cechu Infernox).

WokoRedaktor: Zdravím Tě. Jsem rád, že pro dnešní rozhovor sis udělal čas. Než se dostaneme k jádru rozhovoru, mohl by ses nám představit?

Wokous: Ahoj. Říkají mě Wokouš a jsem jeden ze stráží samotného pana krále, Richarda I.


Redaktor: Děkuji Ti. Pojďme na témata dnešního rozhovoru. A to je obvinění Kaile a její navržení na Black List Paladinů. Můžeš nám o tom říct, co jsi se dozvěděl?

Wokous:Obvinění ohledně Kaile.. Hmmm.... Vím, že se o ni vedla dlouho debata mezi námi, nakonec to bylo tak půl na půl. Ale jelikož my, Paladinové, nemůžeme nikomu zamykat karmu na potkání, museli jsme počkat na svolání a vyjádření Královské Rady. Tam ji prý odhlasovali (poměrem 2:1), takže její karma byla zamčena... Co bylo dále si ještě většina pamatuje…


Redaktor: První rozhodnutí bylo pro její umístění na Black List. O tomto kroku hlasují paladinové mezi sebou, viď?

Wokous: Ano, první krok odhlasují přímo Paladinové s tím, že jsou dodané důkazy, poté se vydá upozornění a až se sejde Královská Rada, jsou ji tito lidé předloženi k posouzení. Samozřejmě občas se i stane, že si Královská Rada odsouhlasí někoho, o kom vlastně ani nevíme a koho jsme nepředložili k posouzení.


Redaktor: Pokud někdo nesouhlasí, jak je to s hlasy paladinů? Stačí nadpoloviční většina?

Wokous: Vždy se najde někdo, kdo nesouhlasí. To bylo všude, je a vždycky bude. Každý člověk je jiný tvor, takže má i své názory, které se nemusí jiným lidem líbit.
Jak jsi napsal, "Stačí nadpoloviční většina."Redaktor: Co může změnit názor paladinů? Jaký důkaz byl či nebyl předložen pro to, aby se změnilo rozhodnutí?

Wokous: Byla udělena milost samotným králem, co jej k tomu rozhodnutí vedlo nevím, ale jak jsem řekl, je to rozhodnutí krále a k tomu důkazy nepotřebuje. Tento krok udělal sám, takže k tomu měl své důvody.


Redaktor: Musí toto rozhodnutí potvrdit Král?

Wokous: Ne, král nepotvrzuje to, koho dáme na Black List a koho ne...


Redaktor: Není to jen kvůli povaze této hráčky udělaná výjimka?

Wokous: Král jí udělil milost, bohužel se chová pořád stejně a milosti si neváží, ale je to pouze můj osobní názor.


Redaktor: Kdyby měl kdokoliv námitku vůči Vašemu rozhodnutí, kam toto může zaslat?

Wokous: Na to Ti popravdě přesně neodpovím, protože sám nevím, ale řekl bych, že to stačí říci nějakému paladinovi a on by to dál měl řešit s ostatními paladiny.

Redaktor: Neplánujete do budoucna sněm Paladinského řádu pro veřejnost? Kde by se mohli obyčejní lidé naživo zeptat Paladinů?

Wokous: Toto asi zatím nikoho nenapadlo, ale není problém se mě na živo zeptat, mě to nevadí, rád si se slušným lidem popovídám, co se jim nelíbí v království, co by se dalo zlepšit a tak dále.


Redaktor: Pokud máš ještě něco, co bys dodal k tématu, prosím, povídej.

Wokous: Asi ne, protože vše, co jsem věděl, jsem Ti napsal ve výše kladených otázkách.


Redaktor: Na závěr, co bys rád vzkázal lidu a čtenářům?

Wokous: Čtenářům a lidu bych chtěl vzkázat jen jednu věc a tou je, že ať nevěří všemu co se povídá, pokud o tom chtějí mít svůj názor, ať si ho udělají sami, ale ať nevěří povídačkám od starých báb, ale tím, že se o daný problém budou sami zajímat.


Redaktor: Děkuji za rozhovor

Wokous: Taky děkuji a měj se hezky.Takže si to shrňme:
Víme, že se něco stalo. Něco, z čehož má pravomoc rozhodnout Královská rada nebo Paladinové. Rozhodlo se.
Rozhodnutí změněno Králem.
Bez vysvětlení. Nečekaně.A jako druhá osoba z Paladinů tu bude vyzpovídaná Enexel Anuil (z cechu Myrmidons).


Redaktor: Zdravím Tě. Jsem rád, že pro dnešní rozhovor sis udělala čas. Než se dostaneme k jádru rozhovoru, mohla by ses nám představit?

Enexel Anuil: Ahoj, představit se? Dobře, pokusím se, jmenuji se Enexel Anuil, chodím po Kelevaru už nějakou chvilku. Mám ráda dobré jídlo, třpytivé předměty i kelevarský lid se všema svýma prapodivnostma. V současné době mi bylo dovoleno být součástí paladinského řádu, takže se snažím svou troškou přispět k zachovaní míru a prosperity království..


Redaktor: Děkuji Ti. Pojďme na témata dnešního rozhovoru. A to je obvinění Kaile a její navržení na Black List Paladinů. Můžeš nám o tomto říct, co jsi se dozvěděla?

Enexel Anuil: Ach, Kaile, ty ses rozhodl pro těžký kalibr. Celý tento případ byl velice zamotaný, ale zkusím popsat, o co šlo.
Kaile byla obviněna ze spolupráce s vrahy a několika vážných prohřešků.
Královská rada se ji proto rozhodla přidat na listinu hříšníků Kelevaru. Tribun nás požádal o zamčení karmy a její přidání na vývěsku. Zatím vše vypadalo velice jednoduše, jenže z paladinů skoro nikdo nevěděl, proč vlastně byla odsouzena.
O jejím umístění jsme se mnozí, já tedy určitě, dozvěděli až z vývěsky a tak jsme se rozhodli znovu vše prošetřit.Redaktor: První rozhodnutí bylo pro její umístění na Black List. O tomto kroku hlasují paladinové mezi sebou, viď?

Enexel Anuil: Paladinové shromažďují návrhy na přidání do listiny veřejných nepřátel, prověřují je, a pokud je shledají za pravdivé a prohřešky za dostatečně vážné, předáváme osud hříšníka do rukou královské rady. Ta pak rozhodne.


Redaktor: Pokud někdo nesouhlasí, jak je to s hlasy paladinů? Stačí nadpoloviční většina?

Enexel Anuil: Každý paladin má stejnou váhu slova a nemůže být jeho hlasu ignorováno, snažíme se proto vždy najít shodu. Podrobněji popisovat interní fungování nemohu, promiň.


Redaktor: Co může změnit názor paladinů? Jaký důkaz byl či nebyl předložen pro to, aby se změnilo rozhodnutí?

Enexel Anuil: Při prošetřování tohoto případu, jsme vycházeli z důkazů na základě kterých královská rada rozhodla, jak rozhodla. Některé nebyli úplné, k jiným jsme neměli vyjádření obou stran. Bohužel v průběhu procesu došlo k několika pochybením. Rozhodování proto nebylo snadné.


Redaktor: Musí toto rozhodnutí potvrdit Král?

Enexel Anuil: Tyto starosti král naložil na naše bedra, přesto v případě Kaile, naše rozhodnutí omilostnit ji posvětil.


Redaktor: Není to jen kvůli povaze této hráčky udělaná vyjímka?

Enexel Anuil: Povaze? Tím myslíš, že se jedná o ochránce ctností, který mnohokráte nasazoval život pro ochranu království a jehož zásluhy jsou nepopíratelné. Pak asi ano, i to zde rozhodovalo. Mnoho z nás si neumělo představit, jak vyhánějí z měst ochránce ctností..


Redaktor: Kdyby měl kdokoliv námitku vůči Vašemu rozhodnutí, kam toto může zaslat?

Enexel Anuil: Do rukou královského sekretáře.


Redaktor: Neplánujete do budoucna sněm Paladinského řádu pro veřejnost? Kde by se mohli obyčejní lidé na živo zeptat Paladinů?

Enexel Anuil: Ano, nějaké plány máme, ale nebudu prozatím nic prozrazovat..


Redaktor: Pokud máš ještě něco, co bys dodal k tématu, prosím, povídej.

Enexel Anuil: Nic mě nenapadá. Hříšníci nejsou zrovna pěkné téma, raději bych si povídala o přípravě kachny nadivoko, než znovu otvírat takovéto případy. Možná právě dobré jídlo by pročistilo atmosféru, odsunulo osobní záště a snad pak bychom se mohli soustředit na důležitější věci.


Redaktor: Na závěr, co bys ráda vzkázala lidu a čtenářům?

Enexel Anuil: Snad jen, žijte v míru a nenechte tmu proniknout do vašich srdcí.


Děkuji za rozhovor.


[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 104 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1528 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1099 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1060 hl.)
 
Je mi to jedno (1019 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (987 hl.)
 
Nečtu to tu (1119 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6812

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist