Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Úvodník - 182. číslo
Vydáno dne 01. 05. 2010 (1380 přečtení)

První Máj, to je ten pravý důvod si přečíst nové číslo Zemského Trubače...

uvodnik_cervenec_01


Vážení a milí čtenáři,
po vcelku zmateném minulém vydání, se za Vámi po měsíci opět vracíme s určitě velmi zajímavými články. Než Vám je ovšem jednotlivě představím, je třeba říci to, na co se v minulém měsíci pozapomnělo.
Tento měsíc byl z důvodu neaktivity vyhozen redaktor za neutrální lid - Mesiah.
Jak jste si již mohli všimnout, tak redaktor Theep opustil Chaos, tudíž přišel i o právo, psát za tuto frakci. O jeho působení v redakci, se ale stále spekuluje.
Velmi důležitá věc je, že se celé redakci změnil její patron. Renfier, který ji měl na starost povýšil na Game Mastera a svoji funkci předal svému kolegovi Hypnoticovi.
Určitě stojí za zmínku fakt, že redakce získala zbrusu nový systém výplat, který ulehčil a urychlil celé vyplácení výplat.

A co jsme si pro Vás připravili ?

Tento měsíc nechybí další část představování příšerek Kelevaru, ale o jakých si přečtěte sami. Pokud se chcete dozvědět, jak se stát správným dráteníkem, rozhodně si nenechtě ujít článek s názvem - Umění Dráteničiny. Určitě si přečtěte další listy, které zapisuje jeden nebojácný lovec, ovšem kam se vydal minulý měsíc uvidíte sami. Jako každý měsíc je pro Vás připravena soutěž. Předveďte své umění a buďte za něj patřičně odměněni.

Není to sice moc článků, ale snažímě se. Bohužel v poslední době nemají redaktoři, včetně šéfredaktora, moc času, ale i přesto doufáme, že neztratíme Vaši přízeň a zůstanete nám věrní i nadále.

Pro tento měsíc je to tedy vše a teď už jen zbývá popřát Vám příjemné čtení a klidné prožití tohoto zamilovaného měsíce.

Vaše redakce Zemského Trubače[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Frog | Počet komentářů: 154 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1528 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1099 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1060 hl.)
 
Je mi to jedno (1019 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (987 hl.)
 
Nečtu to tu (1119 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6812

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist