Zemský Trubač
  Dnešní datum: 29. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Příšery Kelevaru, část 4.
Vydáno dne 01. 05. 2010 (3105 přečtení)

V dnešním díle příšer kelevaru se podíváme do Dark Templu. Přesněji na Israfela a Trimasela

Israfel

Israfel je mocný nekromant, sídlící hluboko v Temném chrámu (Dark Temple). Ovládá čáry a kouzla toho nejsilnějšího rázu. Je to jeden z nejsilnějších temných čarodějů, kteří sídlí v našem světě. Pokud se rozhodnete ho navštívit, budete muset dojít do třetího patra Temného chrámu. Po cestě musíte projít nejrůznějšími nástrahami např.: porazit ztělesnění tří živlů. Boj s Israfelem, ale není lehká záležitost. Jakmile vás spatří, zaútočí na vás svou mocnou dýkou. Israfel je také mistrem v odříkávání léčebných formulí. Své zranění léčí velice rychle. Dokáže dokonce vzdorovat i čtyřčlené skupině bojovníků. Sám by se k němu neměl šanci dostat ani ten nejudatnější bojovník. Israfela před raněním chrání velká nekromantserská roba (great necromancer robe). Pokud se vám podaří Israfela porazit, získáte jeho robu a zbraň. Zároveň si budete moci odnést jeho bohatství, které díky své síle dokázal nashromáždit. Jeho dýku si pečlivě uschovejte, dále jí totiž budete potřebovat v boji s mocným démonem, který rovněž sídlí v Temném chrámu.


Trimasel

Trimasel je hrozivý démon, který ovládá všechna tajemství alchymie. Sídlí v posledním patře Temného chrámu, kde chrání vchod do pokladnice. Ti dobrodruzi, kteří se chtějí do této pokladnice dostat a mít tak šanci na objevení pokladu, ho budou muset vyvolat. Pro tyto účely slouží kniha, kterou zde najdete. Dávejte ale pozor. Zbrkle přečíst tuto magickou formuli se vám nemusí vyplatit. Trimasel je totiž velice mocný démon a nebylo by dobré se mu dostat do spárů bez řádné přípravy na boj. Jakmile jej vyvoláte, budete muset zničit čtyři krystaly, které Trimasela léčí. Jakmile zničíte krystaly, otevře se vám cesta, která vede k srdci tohoto démona. Srdce tohoto démona lze probodnou pouze dýkou, kterou získáte od Israfela. Boj s tímto démonem je krutý. Čím více je démon zraněn, tím silnější rány rozdává všem svým protivníkům. Pokud by zasáhnul člověka, je velice pravděpodobné, že tento člověk jeho ránu nepřežije. Dávejte však pozor, jakmile Trimasel padne k zemi, po celé místnosti se začnou objevovat ztělesnění zběsilé energie a ze stropu šlehají blesky. Když toto běsnění ustane, už nic nebrání tomu, abyste vešli do brány vedoucí do pokladnice.Krystal, který je potřeba zničit.


Srdce Trimasela
Související články:
Příšery Kelevaru, část 5. (01.09.2010)
Příšery Kelevaru, část 3. (01.04.2010)
Příšery Kelevaru, část 2. (05.03.2010)
Příšery Kelevaru, část 1. (01.02.2010)
[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 230 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1531 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1100 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1061 hl.)
 
Je mi to jedno (1021 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (989 hl.)
 
Nečtu to tu (1120 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6822

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist