Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Levelování Guild
Vydáno dne 01. 04. 2010 (2995 přečtení)

V tomto článku jsem se snažili napsat co nejvíce informací o nově zavedeném levelování guild.

Levelování Guild

Už jsou tomu tři týdny co skončila Guildovní výzva. A v článku o této události jste se určitě dozvěděli, že první tři guildy získávají první level do plánovaného levelování guild. A v Úterý 23. Března se všichni občané kelevaru dočkali. Bylo spouštěno levelování guild. Všichni se můžou těšit na 4 levely. Každá guilda začíná na nultém levelu. Na tomto levelu guilda ještě nezískává nic nového, ale při každém získání levelu členové získají možnost nějakým způsobem zlepšit své dovednosti. Budete si ale muset vybrat, jestli chcete jít cestou bojovníka nebo mága.

Pro zobrazení tabulky, kde je vše o vašem guildovním levelu, musíte zmáčknout GUILD vedle obrázku vaší postavy nebo napíšete .guild. V této tabulce uvidíte mnoho věcí o guildě. Je zde jméno guildmastera, aktuální level, počet členů online. Také je zde vidět kolik lidí si zvolilo cestu bojovníka a kolik cestu mága. Je zde taky možnost dostat se do druhého okna, kde vidíme, na kterém místě se jaký člen nachází. Je zde taky možnost rozkliknutí do sekce bonusů, které nabízí cesta bojovníka a mága. Také je tu možnost nechat si vyrobit cechovní listinu. Do této listiny se shromažďují předměty, které jsou potřebné pro získání levelu.

cechovní listina


Cesta k levelum není jednoduchá. Aby guilda získala další level bude muset dosáhnout určitého počtu členů a splnit úkol. Úkol prověří všechny schopnosti členů. Budete muset porazit mnoho nestvůr ve všech dungeonech světa, ale nejen to. Také budete muset střádat nemalé množství nejrůznějších surovin od dřeva až třeba po koně. A pokud to bude nezbytné, budete z těchto materiálu vyrábět nejrůznější věci jako meče, lektvary a mnoho jiných komodit. Členové budou prověřování jak jen to půjde. A až se vám podaří splnit všechny tyto úkoly, budete moci za větší finanční obnos svou guildu posunout o level výše. A při návalu štěstí, že jste konečně zvládnuli level zjistíte, že nyní vás čeká to samé a mnohem těžší.

Všechna tato námaha ale ponese ovoce. Každý člen si bude moci vybrat v jakém odvětví chce zlepšit své schopnosti. Jestli v boji se zbraní, nebo ve svých magických schopnostech. Jakmile si člen zvolí svou cestu, jeho rozhodnutí už se nedá zvrátit. Proto se dvakrát rozmyslete než nějakou cestu zvolíte.

Bonusy které můžete získat
Cesta mága

Level I.
+2 Magic resist
+2 Inscription
+2 Inteligence
Nové bojové schopnosti

Level II.
+3 Magic resist
+3 Inteligence
Zrychlení Mana Vampire
Zlepšení schopností

Level III.
+3 Magic damage
+5 Meditace
Zlepšení schopností
1x denně Maxus Manum, jednorázová podkova

Level IV.
+7 Magic damage
Bonus do mana, absorb
Zlepšení schopností
1x za 4h. Maxus Manum, Bariera [GM]


Nové speciální schopnosti
Cesta mága

Ničitel (.nicitel)
+ Magic Damage (do NPC)
+ Rychlost castu útočných kouzel
+ Snížení manové náročnosti útočných kouzel
- Physical resist
- Magic resist
- Zpomalení podpůrných kouzel

Léčitel (.lecitel)
+ Rychlejší cast podpůrných kouzel
+ Physical resist
+ Mana regenerace
- Zpomalení pohybu
- Magic damage
- Physical damageCesta bojovníka

Level I.
+2 Physical resist
+5 Stealth +2 Síla
Nové bojové schopnosti


Level II.
+3 Physical resist
+3 Obratnost
Zrychlení Hiding, Detect
Zlepšení schopností

Level III.
+3 Physical damage
+3 Síla, +2 Obratnost
Zlepšení dovedností
1x denně Maxus Vitum, jednorázová podkova

Level IV.
+7 Physical damage
Bonus do heal, ironskin
Zlepšení schopností
1x za 4h. Maxus Vitum, Falanga [GM]


Nové speciální schopnosti
Cesta bojovníka

Berserkr (.berserkr)
+ Damage bonus
+ Dexterity
- Magic resist
- Physical resist
- Inteligence


Protektor (.protektor)
+ Anatomy (heal bandama)
+ Physical resist
- Pohyblivost
- Zpomalení kouzlení


Maxus Vitum/Maxus Manum
Jednou za určitý čas si hráč příkazem .maxusvitum/.maxusmanum může doplnit životy/manu na maximum.

Falanga [GM]
Schopnost GM. Jemu samotnému a všem členům guildy v okolí 5 polí se zvedne armor o 10 na hodinu. Časový interval jednou za 6 hodin. Příkaz .falanga

Bariera [GM]
Schopnost GM. Jemu samotnému a všem členům guildy v okolí 5 polí se udělí resist na dispel na dobu 1 minuty. Časový interval jednou za 1 hodinu. Příkaz .bariera

Další možnosti na čtvrtém levelu budou unikátní schopnosti, ze kterých si guilda bude moci vybrat jen jednu a ta jí bude svým způsobem specifikovat.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 235 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Forum kelevaru )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1528 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1099 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1060 hl.)
 
Je mi to jedno (1019 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (987 hl.)
 
Nečtu to tu (1119 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6812

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist