Zemský Trubač
  Dnešní datum: 29. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Rozhovor s Hypnoticem a Memorym
Vydáno dne 01. 04. 2010 (1426 přečtení)

Dne 14. března 2010, byl oznámen přírustek dvou nových členu realizačního teamu. Jejich jména jsou Hypnotic a Memory. To mi dalo podnět k rozhovoru. Muži, jenž se skrývají za tajuplnými jmény jsou mi dobře známí. Proto jsem neváhal a kontaktoval je, zda-li by se mnou neudělali krátký rozhovor. Jsem rád, že souhlasili. Doufám, že Vám tento článek přinese poznání, že i bohové jsou jen lidi.

HypnoticHypnotic clanek 2Mesiah: Ahoj Hypnoticu, napadla mě taková věc, že bych o tobě rád napsal článek do březnového vydání Zemského Trubače. Našel by sis svůj drahocenný čas na mě a na čtenáře ?

Hypnotic: Taky Tě zdravím, rozhodně ano. *usmál se*

Mesiah: Skvělé, děkuji ! Moje otázky se budou týkat hlavně tvého příchodu do realizačního teamu. Tak tedy kde se zrodila první myšlenka stát se členem RT ?

Hypnotic: Tak všichni víme a věděli jsme jaké to bylo poslední dobou co se aktivity a počtu členů v RT týkalo. Byla zde dána možnost přihlásit se regulerně do konkurzu, který byl vypsán a přeci jenom už tu hraji a hrál jsem nějaký ten pátek, tak proč neskusit spojit příjmené s užitečným.

Mesiah: Jak Tě vůbec napadlo jméno Hypnotic ?

Hypnotic: No se jménem byl velký problém, těch jmen co už je použito je opravdu hodně a pomalu ani není z čeho vybírat. Hypnotic bylo jedno z mnoha jmen u mých postav, takže asi proto. *usmál se*

Mesiah: Jistě jsi uvažoval, čím bys mohl být pro Kelevar přínosem. Čím tedy ? Jaká je tvá hlavní úloha v dosavadní době a co bys chtěl v budoucnu mít pod palcem. Popřípadě co udělat pro hráče Kelevaru samotné ?

Hypnotic: Tak jsem zatím v situaci učení a poznávání. Nechci tu psát velká slova typu plánuji to a to a těšte se na to a tamto to vůbec ne. Nejde jenom o přínos, ale i o každodenní rutinu spojenou s řešením page, herních chyb a vším co hráčům tu hru kazí nebo znepříjemňuje. Má hlavní úloha je teď momentálně u hráčů nejmíň oblíbená a to jsou AFK kontroly a různé dohledy nad dodržováním všeobecných pravidel. No pod palcem nevím, jsem v RT nový a záleží co mi bude přiděleno a v čem třeba najdu svojí zálibu. A hlavně co mi půjde, jak se říká, od ruky. Co udělat pro hráče Kelevaru? To je hodně složitá otázka, vždy tu budou dvě znesvářené party lidí, kterým se něčím zavděčíš a s něčím naopak vůbec. Takže snad jen, aby hra měla hladký průběh.

Mesiah: Když jsi vstoupil do RT jaká byla atmosféra mezi ostatními zkušenějšími kolegy ? Berou Tě zkušenější kolegové za zelenáče, kterého je potřeba hlídat a vychovat ? Nebo si spíše snažíte pomáhat, aby výsledný efekt byl nejlepší ?

Hypnotic: Tak o tom jak se všude mluvilo a psalo, že atmosféra je příšerná a na bodu mrazu, tak bych řekl, že je zde právě úplný opak. Právě naopak mě překvapilo, že u starších členů se setkávám se stálým nadhledem, elánem a to bych řekl, že by měl být základ. Kolegové jsou víc než vstřícní a trpěliví. Každého začátečníka je potřeba hlídat, než nastane určitá důvěra. Vždy se snaží dělat všichni všechno proto, aby byl výsledný efekt nejlepší.

Mesiah: Kdybys mi měl říct pár věcí, které ve hře nepřehlížíš a tvrdě trestáš. Jaké by to byli ? Naopak co na hráčích oceňuješ ?

Hypnotic: Nepřehlížím jakékoliv hrubé porušení pravidel, které následně tvrdě trestám. Na hráčích nejvíce oceňuji když spolupracují a udělají to, co je po nich žádáno. Víc není třeba dodávat.

Mesiah: Jedná z mých posledních otázek. *usmál se* Můžeme se v brzké době těšit na úkol, či na akci spojenou s tvým jménem ?

Hypnotic: Nic neslibuji, ale pokusím se udělat to, co je v mých silách.

Mesiah: Má opravdu poslední otázka a budeš mít ode mě pokoj. *hihňá se*Nechtěl bys hráčům, kteří přeci jen nevědí kdo se skrývá za jménem Hypnotic, říct o koho jde, nebo alespoň naznačit ? *podrbal se ve vlasech*

Hypnotic: Myslím, že je to zbytečné, ti co mě znají vědí a ti co ne, těm to stejně nic neřekne. Navíc nelze srovnávat co bylo a co je teď.

Mesiah: Děkuji Ti mockrát za tvůj čas. Přeji Ti za sebe a jistě za všechny hráče mnoho úspěchů, pevné nervy. Ať tvé výkony jsou perfektní a hráči je náležitě oceňují. Na závěr mám ještě prosbu jestli bych se s tebou nemohl vyfotit ? *usmál se*

Hypnotic: Já chci rozhodně poděkovat za trpělivost, kterou se mnou zdejší hráči budou mít při akcích a věcech které budu vykonávat poprvé a učit se je. Taky děkuji za rozhovor a bude mi ctí se s tebou vyfotit !


HYPNOTIC clanek 1


Po rozhovoru s Hypnoticem jsem kontaktoval jeho kolegu Memoryho a položil jsem mu téměř identické otázky. Porovnejte sami...MemoryMemory2Mesiah: Ahoj Memory, nedávno jsem kontaktoval už tvého kolegu Hypnotica. Jestli by mu nevadilo, když o něm napíši článek. On souhlasil, tak jsem mu položil pár otázek. Nevadilo by Ti, kdybych požádal i tebe ? Otázky budou téměř identické jako měl Hypnotic.

Memory: Mno proč by ne. Tu chvilku si pro čtenáře mile rád udělám.

Mesiah: Děkuji. Moje otázky se budou týkat hlavně tvého příchodu do realizačního teamu. Kde se zrodila první myšlenka stát se členem RT ?

Memory: Mno myšlenka... To už možná před x lety, kdy jsem byl ještě noobík. Já za svou dobu hraní moc lidí na kontrolách apod. nepotkal, takže o to více jsem si lidí v RT vážil a byli pro mě autorita. Postupem času, kdy mě samotná hra přestávala bavit sem se rozhodl, že bych se rád věnoval určitým věcem a po lehkém rozhovoru, teď už s kolegou, jsem se rozhodl, že to zkusim a vyšlo to.

Mesiah: Mnoha hráčům při oznámení vrtalo hlavou kdo je ten neznámý. Jak jistě oba dobře víme, musel jsi to někomu říct a ten to roznesl dále, protože dnes je tato neznámá vyřešena. Jak Tě vůbec napadlo jméno Memory ?

Memory: Mno to mě právě dost překvapilo, že mi někteří psali už v době, kdy jsem o výsledku nevěděl, respektive sotva jsem podal přihlášku. Jméno Memory? Popravdě v hlavě jsem měl jméno Scorpio, ale to jsem si nemohl dát, protože už takový hráč je. Tak sem narychlo přemýšlel co bych si asi tak mohl dát, koukl sem na kolegy na jaké písmenka začínají jejich jména, mrknul sem se do bývalých členů rt a nakonec mě napadlo jméno Memory. Asi mě osvítil duch svatej *směje se*

Mesiah: Jistě si uvažoval, čím bys mohl být pro Kelevar přínosem. Čím tedy ? Jaká je tvá hlavní úloha v dosavadní době a co bys chtěl v budoucnu mít pod palcem. Popřípadě co udělat pro hráče Kelevaru samotné ?

Memory: Tady je složitější odpovědět, protože bych se moc nerad oháněl tím, že bych rád udělal toto a toto, že kvůli tomu jsem do RT šel. V tuto chvíli člověk nemá moc možností, ale já beru jako důležitou práci i ty nepříjemné AFK kontroly a dodržování ostatních pravidel, řešení nějakých page které mohu vyřešit atd.. V hlavě toho mám více a jsem skutečně zvědavý, jaká vtom bude podpora od ostatních, ale zatím to vidím moc slibně a to je fajn. Konkrétně nechci a ani nebudu říkat na co se chystám, i když dost lidí asi tuší... Však se nechte překvapit. *mrkl*

Mesiah: Když jsi vstoupil do RT jaká byla atmosféra mezi ostatními zkušenějšími kolegy ? Berou Tě zkušenější kolegové za zelenáče, kterého je potřeba hlídat a vychovat ? Nebo si spíše snažíte pomáhat, aby výsledný efekt byl nejlepší ?

Memory: No je pravdou, že z pozice hráče jsem měl možnost poznat některé lidi z RT a to mi z části usnadnilo možná ten vstup. Ono celkově se člověk ve skupině cítí lépe, když tam někoho zná i jinak, než jen ,,z vyprávění,,. Hlavně mě překvapilo, že ta pomyslná atmosféra, co mezi námi panuje je naprosto jiná, než si většina lidí myslí. Když něco potřebuji, tak je tu pořád někdo kdo pomůže, případně vysvětlí a to je pro takový ten postup moc důležité. Jinak myslím si, že tady nikdy nikoho nebrali jako zelenáče. Každý se to prostě učí a tím postupem si prošli všichni. Celkově je to i lepší, že člověk nemůže hned vše.

Mesiah: Kdybys mi měl říct pár věcí, které ve hře nepřehlížíš a tvrdě trestáš. Jaké by to byli ? Naopak co na hráčích oceňuješ ?

Memory: Zatím sem se s tím nesetkal, ale rozhodně nějaký útok na mou či jinou osobu (kolegu či kolegyni) v RT. Já nemám problém si poslechnout kritiku, každý má právo na svůj názor, ale samozřejmě do určitých mezí. Jak je někdo překročí, tak má hold smůlu. Co na hráčích oceňuji ? Upřímnost (do určitých mezí), loajálnost a v neposlední řadě takový ten správný pohled na věc.

Mesiah: Jedna z mých posledních otázek. *usmál se* Můžeme se těšit v brzké době na úkol, či na akci spojenou s tvým jménem ?

Memory: Skutečně mám něco v plánu, tak uvidíme, kdy to zrealizuji.....

Mesiah: Má opravdu poslední otázka. *ušklíbl se* Nechtěl bys hráčům, kteří přeci jen nevědí, kdo se skrývá za jménem Memory, říct o koho jde nebo aspoň naznačit ?

Memory: Prošel jsem si snad vše, co mi server mohl nabídnout. Slušného občana i vraha. Dungaře i PvPera, v neposlední řadě i obchodníka. Třeba trošku napoví barva moji róby *směje se*

Mesiah: Děkuji Ti mockrát za tvůj čas, který si mi věnoval. Jistě Ti za všechny hráče přeji mnoho úspěchů a hlavně trpělivosti. Na závěr mám ještě prosbu, jestli bych se s tebou nemohl vyfotit. *usmál se*

Memory: Já mockrát děkuji za příjemný rozhovor a přání. Snad sem tu něco neprozradil. *smích* Rád bych jen požádal hráče, aby s námi měli trpělivost, děláme vše pro Vás, i když si to třeba neuvědomujete a hlavně co je nejdůležitější: Dávejte si pozor na to, co do hry píšete, ať neděláte zbytečné zlo. A fotečku? Když se bude moci vyfotit i moje lamička, tak proč ne *smích*memory1


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Mesiah | Počet komentářů: 96 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1531 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1100 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1061 hl.)
 
Je mi to jedno (1021 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (989 hl.)
 
Nečtu to tu (1120 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6822

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist