Zemský Trubač
  Dnešní datum: 29. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Příšery Kelevaru, část 3.
Vydáno dne 01. 04. 2010 (2768 přečtení)

Zdravím všechny čtenáře Zemského trubače. Tento díl příšer kelevaru je věnovám královně upíru Carmille a Korgarrovi. Přeji příjemné čtení.

Carmilla

Hluboko ve Vampířím doupěti se skrývá královna všech vampírů. Její jméno je Carmilla. Je to nejstrašnější a nejkrvelačnější upír ze všech těch, co se na Kelevarské zemi vyskytují. Pro svou ochranu svolala stovky svých přisluhovačů aby ji chránili. Ten, kdo se probije skrz všechny její přisluhovače a dostane se až k ní ještě nemá vyhráno. Carmilla je nesmrtelné stvoření a to díky hrnci s krví, který léčí veškerá její zranění. Takže ten, kdo chce Carmillu přeci jen zabít, musí se nejdříve zbavit tohoto hrnce s krví. Hrnec zneškodníme tak, že do něj nalijeme svatou vodou. Poté už z něj Carmilla nebude moci čerpat sílu a stane se smrtelnou. Smrt Carmilly, jakožto královny upírů je přínosem pro každého, komu se to podaří, protože z její krve je možno udělat amulet, který chrání nositele před nakažení vampyrismem. A pro každého, kdo chce získat od Sira Dupreho artefakt zvaný zvon odvahy musí Carmillu skolit. Ti, co se dostanou do místosti kde najdeme Carmillu a plní quest bílé magie nesmí zapomenout na tabulku se starobylím písmem upírů. Toto písmo je velice důležité pro splnění questu Book of Truth. Musíte ale nejdříve navštívit Barda Iolo. Ten vám dá speciální svitek, do něhož musíte toto písmo opsat.
Korgarr

Korgarr je nejsilnější a nejobratnější ze všech medvědů co byli kdy objeveni. Je to obrovský medvěd, který miluje chlad. Chlad zbožňuje natolik, že ho najdeme pouze ve studených krajích Wasterland (západní zem). Korgarr je opravdu velice silný medvěd, proto by se na něj měl vydat pouze ten, kdo má mnoho zkušeností, jinak by to mohlo špatně skončit. Korgarr je medvěd velice ceněný pro jeho kůži. Ne vždy se nám ji podaří z něj stáhnout. V naprosté většině dobrodruh získá kůži z kodiaka. Ale ani ta není bezcenná. Na tržišti ji můžeme prodat za 2000 zlatých. Kůže z Korgarra je ale mezi obchodníky mnohem žádanější zboží, proto za ni od obchodníků můžete získat až 80 000 zlatých. Proč že si ji obchodníci tak cení. To proto, že pokud jich má člověk dost může si z nich nechat ušít Boots of Swiftness. S těmito botami se již nikdy nebudete cítit unaveni po dlouhém běhu.
(Závěrem bych chtěl poděkovat El Cidovi za akčí fotku Carmilly)

Související články:
Příšery Kelevaru, část 5. (01.09.2010)
Příšery Kelevaru, část 4. (01.05.2010)
Příšery Kelevaru, část 2. (05.03.2010)
Příšery Kelevaru, část 1. (01.02.2010)
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 49 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1531 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1100 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1061 hl.)
 
Je mi to jedno (1021 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (989 hl.)
 
Nečtu to tu (1120 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6822

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist