Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Rozhovor s El Cidem, Tribunem neutrálního Lidu
Vydáno dne 03. 01. 2010 (1553 přečtení)

Připravil jsem si pro Vás rozhovor s El Cidem, Tribunem neutrálního Lidu.

Redaktor: Předem docela podstatná otázka. Jako znovuzvolený Tribun lidu již určitě máš připravené svoje vize, které chceš provést. Nastíníš nám některé své vize?

El Cid: No svoje vize mám. Důvodem, proč jsem neodešel a nepřenechal tuto pozici dalším zájemcům je fakt, že nerad odcházím od rozdělané práce ... i když to může trvat dlouho, tak chci ze své pozice pomoct porazit Temný kult a uchránit naší zemi před Tsuranskou říší … . Další moje kroky povedou samozřejmě proti tzv. "mskám" a další lůze, která ohrožuje bezpečnost v našich královských městech. V neposlední řadě mám v plánu zviditelňovat Kapitulu a také i tuto svoji pozici.

Redaktor: Prozradíš i jakými způsoby chceš docílit tvým vizím. Nebo jsou skryty uším těch na které mají dopadnout?

El Cid: Vyjednávání s říší a boj proti TK se každým dnem vyvijí, každý den může být vše jinak, proto bych nerad zveřejňoval své další kroky vůči TK. Každopádně je těžké předvídat, co bude dál ... . Boj proti "mskám" představuje samozřejmě náš paladinský blacklist. Padla určitá dohoda mezi členy královské rady, která blacklist dále objektivizuje a je jeho kontrolním orgánem, tak i já nadále věřím v jeho budoucnost a platnost. Zviditelnění bude probíhat hlavně prostřednictvím "veřejné nástěnky" (Fórum), je třeba i naší Kapitule vytvořit vlastní sekci.

Redaktor: Zmínil jsi skupinu, jež se pod jménem Kapitula schovává. Tento spolek má slovo v poslední konečné volbě pozice Tribuna. Jaké slovo v ní má Tribun. Jak ovlivňuje kapitula Tribuna nebo naopak Tribun kapitulu ?

El Cid: Tribun má v jakémkoliv návrhu, o kterém Kapitula hlasuje, právo Veta. Dále z této pozice mohu zasahovat do samotného chodu tohoto spolku a většinou mívám konečné slovo. Tribun hlavně zastupuje Kapitulu navenek a prostřednictvím místa v královské radě zastupuje i téměř celý neutrálný lid ...

Redaktor: K tvému předešlému období, na které věci jsi pyšný. Co se ti podařilo prosadit nebo naopak co bylo zamítnuto?

El Cid: Nevzpomínám si na svůj návrh, který by byl doslovně zamítnut, to ne. Já většinou dávám návrh do diskuze, tzn. nechám i ostatní se vyjádřit a poté jej upravím. Další věcí je, že tu nebudu hlásat, co všechno jsem navrhl já, neboť u nás může přijít s nápadem každý. Mimořádně si ceníme iniciativy ze strany neutrálního obyvatelstva. Ale konkrétně já sám jsem rád, že prošel návrh na zavedení Embarga, i když je těžké vše uhlídat, tak bych řekl, že zde se právě Kapitula absolutně shodla a právě jsme začali uplatňovat naši největší výhodu. Podle mě totiž je největší síla Kapituly (potažmo celého neutrálního lidu) v jeho počtu, je to bezpochyby největší a nejsilnější skupina v našem Království. Kapitule je hlavně obchodním spolkem a prosazení embarga určitě znamenalo komplikaci v prodeji/nákupu věcí pro TK a členy jejich "spolku". Další věcí, na kterou podle mého názoru může být pyšná celá Kapitula, je možnost určit si svého obchodního pomocníka a určit, komu bude prodávat a komu ne. Za to moc děkuji Mordalovi, který se pěkně chopil jako „odborář za obchodníky“ k provedení tohoto návrhu.

Redaktor: Na pozici tribuna se nehlásilo moc lidi. V prvním tvém období byl náznak zájmu, v druhém jsi byl sám. Proč si myslíš, že tomu tak bylo?

El Cid: Mno tak v prvním kole zájem byl, hlásilo se pokud si dobře vzpomínám kolem 5 lidí. V dalším kole zájem také byl. A to ze strany Lišky v Pošte a Limana, ale ty v domnění, že dělám svoji funkci dobře, nezveřejnili svoji kandidaturu. Nevím, jak by jejich kandidatura volby ovlivnila, nicméně jim oběma děkuju za tento vstřícný krok ...

Redaktor: Kdyby jsi nekandidoval znovu a nestál jsi o tento post, koho by jsi na něm rád viděl a proč. Jaká je tvá vize nástupce?

El Cid: Vize nástupce? Určitě to musí být někdo silný a kreativní, kdo dokáže dát návrh, prosadit si ho a následně a to hlavně ho zrealizovat. Měl by to být někdo s respektem, někdo koho si ostatní váží a budou za ním stát, ať se děje, co se děje. To je moje vize nástupce. Konkrétní jména, která bych tam rád viděl, teď zatím zveřejňovat nechci, to je totiž pouze moje osobní přesvědčení, nechci tím nikoho ovlivnit ani urazit.

Redaktor: Minulý tribun byl Vinny d´Fern. Jak jsi ty hodnotil jeho období. Vstoupil jsi po něm do rozjetého povozu. Jak se ti do něj nasedalo.

El Cid: Ono do hodnocení Vinnyho volebního období bych se pouštěl jen velice nerad, protože neznám veškeré podrobnosti. Některé Vinnyho komentáře a návrhy jsem viděl a mám spíše neutrální postoj vůči němu jako Tribunovi. S některými návrhy nesouhlasím, některé by podle mě nebylo dobré zavést, ale naopak některé by mohli být krokem správným směrem. A jak se mi nasedalo? Těžce, minimálně měsíc práce jsem se pouze snažil do své pozice "dostat". Tato práce vyžaduje plnou informovanost, která je docela časově náročná.

Redaktor: Volnější a zároveň poslední otázka. Říkal jsi že by jsi chtěl zviditelnit kapitulu. Nebo pozici tribuna více lidem. Máš možnost teď říci co chceš ke čtenářům. Odkaz pro ně jakožto tribuna.

El Cid: Tak co říci závěrem? předem bych chtěl poděkovat všem za projevenou důvěru v mojí osobu. Budu se snažit Vás nezklamat. Svoji pozici jsem snad tímto rozhovorem zviditelnil, jak to budu dělat dál, se nechte překvapit a co řící na adresu Kapituly?
Snad většina z Vás ví, že tato převážně obchodní organizase sdružuje několik nejvýznamnějších guild v našem Království. O sekci na nástěnce už jednáme, je právě ve vývoji a co říci na její adresu? Kapitula je tu pro Vás, pro Vás neutrální obyvatele. Nebojte se jí na něco zeptat, něco jí navrhnout nebo ji podpořit. Budete překvapeni, co dokáže.Po rozhovoru jsem potkal znovu našeho tribuna El Cida. Začal mi vykládat o jakési nástěnce.

tribun_leden_01

Zachycena myšlenka ze setkání.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 124 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist