Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Zajímavé události a úkoly (Questy) v měsíci Listopad
Vydáno dne 01. 12. 2009 (1529 přečtení)

Měsíc Listopad se dle povrchu zdá, jakoby se nic nedělo, ale opak je pravdou…

2. 11. Ze všech hřbitovů povstali nemrtvý a snažili se znovu přejít na stranu živých. Pouze na lidu bylo, jak se k situaci postaví a jestli zaženou všechny nemrtvé zpět do podsvětí. Někteří byli mocní, někteří slabý, ačkoli na sílu dobra, která se jim postavila. Zlo zahnala… A dušičky. utichly.

ukoly_listopad_01

Zachycená myšlenka: Na Jhelomském hřbitovu.ukoly_listopad_02

Zachycená myšlenka: Na hřbitově v Cove.ukoly_listopad_03

Zachycená myšlenka: Kousek od města duchů.ukoly_listopad_04

Zachycená myšlenka: Různě po světě byli rozmístěny "svíčky".screwdriver_listopad_01

Zachycená myšlenka: Na mou žádost byla taktéž umístěna svíčka u hrobu Screwdriver.


7. 11. se Trubačem po zemi ohlásilo:
„Dnes 7.11.2009 v 18:00 hodin se bude konat soutěž o nejlepšího toreadora. Jedná se o zápolení dvojic v disciplínách, které by měl každý toreador ovládat. Dvojce si utvořte před začátkem samotné soutěže.
Soutěž, jakožto pořádaná frakcí Chaos, bude probíhat ve městě Vesper. Tímto také žádám vrahy a frakci Order, aby na akci z vlastního zájmu nechodili.“

Jinými slovy, pod záštitou Chaosu byla zahájená soutěž, která ještě neměla obdoby. Bohužel se mě nezdařilo kontaktovat nikoho, kdo to měl na starost, tak Vám k tomu nemohu říct více.

8. 11. se uskutečnila výprava do pevnosti, ve které sídlí mocný Saturan, který Řádu ukradl vzácné artefakty. Artefakty byly nalezeny po zabití Saturana. K němuž se šlo velmi těžce, protože si najal ochranku, která nebyla lehká. Ochranka měla poměrně velké znalosti s nekromancií. Avšak na Řád a jeho pomocníky to bylo málo a všechny pokořili.

ukoly_listopad_05

Zachycená myšlenka: Skupina Řádu, neutrálů a Paladinů se vydala po pátrání ztracených artefaktů.ukoly_listopad_06

Zachycená myšlenka: Všechny indicie je vedli k Saturanově pevnosti.ukoly_listopad_07

Zachycená myšlenka: Na náměstí již zmíněné pevnosti.ukoly_listopad_08

Zachycená myšlenka: Přímý kontakt se Saturanovou ochrankou.ukoly_listopad_09

Zachycená myšlenka: Velitel výpravy za nalezením artefaktů Shaguar, dodával poslední slova.


17. 11. Král Richard oznámil lidu, že se nekromanté v brzké době budou snažit obsadit další Královské město. V zájmu obyvatel bylo tedy, obcházet místa, na kterých se nachází nemrtvé a okamžitě je nahlásit.

21. 11. Králi přišla nečekaná zpráva z Tsuranu. Tsuranský Guvernér, který je služebníkem Císaře, nám poslal zprávu:
„Pane,
protože jste ignoroval naše požadavky na zaplacení škody, která říši vznikla nejen zavražděním hraběte Kasumiho na vašem území, jsme nuceni tímto okamžikem přerušit naše společné diplomatické styky. Náš nový císař projevil značnou nelibost nad vaším postupem a vaší nedávno vyslanou delegací.
Vražda se stala na vašem území, když byl náš hrabě vyslán vyšetřit vraždu jiného našeho velmože. Poslali jste nám nepřesvědčivé důkazy o vlivu jakési temné skupiny, jejichž existence se nám zdá nepravděpodobná, nějaké 4 shnilé hlavy vrahů a pouze slova omluvy.
Toto naše říše nemůže nadále přehlížet, vraždu barona Areda bereme jako hrubé vměšování do našich interních věcí a vraždu hraběte Kasumiho jako provokaci.
Vláda vám přerostla přes hlavu, vaši občané zabíjejí cizí státní příslušníky, každý obyvatel vaší země smí kouzlit libovolná kouzla, každý obyčejný voják jezdí na koni a dokonce tvrdíte, že Ctnosti jsou nejsvatější principy lidí. Tak je zjevné, že nejste silný vládce, když dovolíte takové a jiné barbarské neřády.
Žádáme, abyste abdikoval a nechal nás sestavit vládu ve vaší zemi pod správou lorda Protektora, který navrátí do země pořádek a zruší barbarské zlozvyky. Jakmile se tak stane, obnovíme naplno naše diplomatické, ale především obchodní styky, o které máme velký zájem.
Čas k dobrovolnému odstoupení máte 1 měsíc.
Prozatím očekávejte, že na vaše území se přesune nový vyslanec, kníže Nobusada. Jelikož už nevěříme schopnosti vašich vojáků zajistit jeho bezpečí, posílám s ním jeden císařsky pluk.
Zároveň žádáme, aby vaše dítě s paní Patricií po narození bylo převezeno do tsuranské říše, kde mu bude dána civilizovaná výchova.
Guverner Li Kwong, služebník jeho cisařského Veličenstva“


Král tuto zprávu odložil na okraj stolu a v hlavě mu proběhla jinačí starost. Nekromantský rituál, který se čím dál tím víc blížil k oné hodině, kdy to mělo vše znova vypuknout. Naštěstí lid byl pořádně připravený a netrvalo ani 20 minut a Nekromanté byli poraženi. Jak se nyní náš Král vyjádří, je pouze na něm.

ukoly_listopad_10

Zachycená myšlenka: Neutrální obyvatelstvo a příslušníci Řádu a Chaosu u Jhelomského hřbitova.ukoly_listopad_11

Zachycená myšlenka: Příprava na obranu Jhelomského hřbitova.ukoly_listopad_12

Zachycená myšlenka: Obrana proběhla úspěšně a Liche King usmrcen.ukoly_listopad_13

Zachycená myšlenka: Po nalezení zvláštního artefaktu byla uskutečněna výprava so minulosti, kde vše co se postavilo této výpravě do cesty a kladlo odpor, tak bylo usmrceno.


23. 11. byl útok na město The Lost Temple, neboli město patřící Templářům, neznámým mágem Bewierem. Byl odolný, ale nebyl nepřemožitelný, jak o sobě tvrdil. Jak zjistil, že mu bylo poměrně hodně „ubližováno“, tak ukradl Svatý Grál a Templářskou Pokladnici. Ale o ohrožení The Lost Templu se dozvíte v jiném článku.


the_lost_temple_05

Zachycená myšlenka: Boj o město The Lost Temple.


25. 11. dle indicií se uspořádala Křížová výprava do minulosti za bariery času. Tam se narazilo na Bewiera, který byl poměrně překvapený. Naštěstí byl poměrně rychle poražený, i přes malé ztráty, co skupinka utržila, nakonec hodně vytěžila. Ale o Křížové výpravě se dozvíte více v jiném článku.

krizova_vyprava_02

Zachycená myšlenka: Křížová výprava do bájného města Saphiry za bariery času.
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 69 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist