Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Křížová výprava do Saphiry
Vydáno dne 01. 12. 2009 (1289 přečtení)

Svatý Grál s Templářskou pokladnicí byl ukraden. Tato Křížová výprava měla být za tím účelem, záchrany tohoto veledůležitého artefaktu Templářů. Kdo se podílel na výpravě a kdo se nakonec dostal na konec a utkal se s „mocným“ Bewierem, se dozvíte v článku…

Po ochránění města se mluvčí cechu Templářů Saty rozhodl oznámit Lidu Kelevarskému, ztráty kterými The Lost Temple utržil. Jeho veřejný projev zněl následovně:
Děkujeme všem, kteří se podíleli na bitvě o The Lost Temple…
První bitvu jsme vyhráli, a však jediný Bewier přežil!
Není zase tak mocný jak se očekávalo.

Lord Bewier nám odcizil velmi staré, pro nás vzácné artefakty.
Dokonce se zmocnil i starého Templářského pomníku svaté Maří Magdalény.

Ztráty jsou obrovské, tohle si nesmíme nechat líbit.
Vyslal jsem Wokouše, ať navštíví našeho starého přítele jménem Banet, který sídli na nedalekém přístavu Scara Brae. Banet je starým pamětníkem, a tak doufáme, že se o našem nepříteli dozvíme více.
Bohužel dolehl na něj čas je už přiliž starý a paměť mu už neslouží. Zjistili jsme méně, než jsme očekávali.
A však nic dobrého.

Bewier se opravdu ukrývá za bariery času, odkud na nás taky vyslal své pomocníky. Nabývá tam nové energie o kterou přišel v tomhle boji.
Jeho moc je v našem čase nesrovnatelná, a však v jeho čase by neměl být zase tak strašlivý, přece jen by smyčka času mohla mít na jeho magii nějaký vliv.

Zkoušeli jsme zjistit, co zamýšlí s našimi starými artefakty a Grálem, bohužel…
Otázka nám nebyla zodpovězena, každopádně to neponese nic dobrého.

Už dokázal obejit stráže, taky vypnul magický štít vůči magii.
Beze stínu zavraždil bankéře, a tentokrát nás okradl o to nejcennější.
Jestli zamýšlí převzít naše město díky našim artefaktům, tak na tohle čekat nebudeme.

Náš pohár trpělivosti přetekl.
Tentokrát zašel již příliš daleko.
Tentokrát už na něj nebudeme dále čekat.
Tentokrát ho navštívíme my. Navštívíme ho v době, kdy nás nebude čekat a kdy nebude při plné síle na jeho půdě.

Tímto bych vás chtěl vyzvat ještě jednou, a provést invazi na město zapomenuté časem, na město jménem Saphira. Město za barierou času.

VYZÍVÁM VŠECHNY OBČANY ZEMĚ KELEVARSKÉ ZA JMÉNO TEMPLAŘŮ,POMOZTE NÁM ZÍSKAT NÁŠ ODCIZENÝ MAJETEK A PŘIDEJTE SE DO KŘÍŽOVÉ VÝPRAVY, DÍKY KTERÉ POMŮŽETE ZNIČIT ZLO, KTERÉ MÁ ZŮSTAT V ZAPOMNĚNÍ.

Ve středu 25/11/09 17:00 vyrazíme25. 11. se sešla skupina 10 statečných bojovníků před Britainskou hlavní bankou. Odkud vedla magická brána před Pyramidu. Jak již bylo v mnoha článcích před tímto informováno, tak Pyramida je „klíčovým“ průchodem do minulosti. Do minulosti, kde se měl skrývat Lord Bewier. Cesta byla zákeřná, pro skupinu dobrodruhů, kteří se připojili do této výpravy, zvané Křížová výprava do Saphiry, byli zmatení a nevěděli, kam přesně jít. Kdyby nebylo těch pár znalejších, tak by se výprava nikdy nevydařila. Do výpravy se snažil dostat i jeden ze skupiny vrahů, aby jim zmařil plány. Na štěstí se dobrodruzi dohodli, že dotyčný bude muset odejít nebo bude „stíhán“. Dobrodruzi se dostali za zlaté dveře v druhém patře pyramidy v přítomnosti a dál to šlo poměrně rychle. Výpravu do bájného města Saphiry to vedl dobrodruh Haldir z Cerisu. Po dosažení cíle a bran Saphiry převzal vedení Saty. Jeho kroky následovali i ostatní z výpravy Urahara Kisuke, Dead.Boy, Furakon, Haldir z Cerisu, Zero II a Adidas.
Lord bewier odpočíval na svém křesle v chrámu v samotném srdci bájného města Saphira. Jakmile nás spatřil postavil se a nevěřícným pohledem se na nás podíval a řekl „Co vy tady děláte?“. Po jeho pravici byla Pokladnice Templářů a Svatý Grál. Saty se s ním snažil vyjednávat, ale zřejmě to Lorda Bewiera začalo unavovat a u čtvrtého slova napadl prvního, Dead.Boye. Překvapil nás svou sílou, avšak výdrž měl poměrně malou. Hodně dobrodruhů utrpělo ztrátou života, avšak jejich kolegové nečekali a oživovali takřka okamžitě. Lord Bewier se snažil bránit, avšak marně. Jeho čas nadešel, ale i tak se nás snažil vyhnat. Nepovedlo se mu to a radši položil život, než aby nám vrátil věci. Hned jakmile Lord Bewier padl, tak dobrodruh Adidas utíkal k pokladnici a… Nemusím vykládat jak to pak skončilo. Vzledem k tomu, že Saty dostal veškeré věci, které potřeboval, tak pokladnici přenechal dobrodruhům.
Adidas okradl své druhy dobrodruhy o značnou část zlatek, která jim následně chyběla při dělení konečného výdělku. To dobrodruhy nerozmrzelo a pokračovali dál, neboli zpět do Kelevaru. Jejich úkol byl zvládnut. Svatý Grál byl zachráněn a důležité artefakty z pokladnice zachráněny.
Cesta zpět byla úporná, ale naštěstí jí všichni zvládli a Svatý Grál s pokladnicí navrácen na své původní místo. Do Templářského města The Lost Temple se vrátili stráže, bylnajmutý nový bankéř a město bylo zachráněno… Hlava Lorda Bewiera byla vystavena, aby zastrašovala všechny ostatní, kteří se budou chtít pokusit o podobnou ohavnost jako Lord Bewier.

krizova_vyprava_01

Zachycená myšlenka: Sjednocení dobdoruhů před Hlavní Britainskou bankou.krizova_vyprava_02

Zachycená myšlenka: A výprava začla.krizova_vyprava_03

Zachycená myšlenka: Již za bariery času.krizova_vyprava_04

Zachycená myšlenka: Nečekaná návštěva.krizova_vyprava_05

Zachycená myšlenka: Boj o artefakty a Svatý Grál.krizova_vyprava_06

Zachycená myšlenka: Konečný proslov velitele výpravy, Satyho.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 53 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist