Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * The Lost Temple v ohrožení
Vydáno dne 01. 12. 2009 (1291 přečtení)

Někteří si 17. 11. v The Lost Temple v Templářském městě všimnuli zajímavé výzvy, která nevykazovala nic dobrého. Postupem času se výzva stávala opravdovou hrozbou. Nikdo nevěděl, o co se jedná až do chvíle…

17. 11. ve večerních hodinách se na hlavním náměstí města The Lost Temple, objevila soška. Soška měla na stojánku dokola vyryto „Čas se krátí zbabělci… Vykliďte město!“. Obyvatelé města zbystřili a radši okolo svých domovů ukryly magickou ochranu, která nepustila do jejich domovů nikoho okrem jich.
První krok byl tedy hotový, druhý krok byl požádat ctnostné bojovníky o pomoc proti nevyhnutelnému boji. Vzhledem k tomu, že se tato „výzva“ objevila v době, kdy Temný Kult obsazuje Královská města, tak každý očekával, že za vším má prsty Temný kult a Temný Kult se k tomu taktéž i tak stavil.
Nikdo netušil, co se bude dít a kdy se co pohne kupředu, až druhý den od první výzvy tedy 18. 11. se změnila soška a její popis „První výzva s vámi nehnula dobrá... Nechť začne peklo!“. S touto výzvou se v horním patře banky ocitli místo bankéře dvě velké kaluže s krví. Obyvatelé města začali být nejistí. Pokud někdo dokáže zabít bankéře, který je kousek od stráží, které si nikoho nevšimnuli, tak to nezvěstilo nic dobrého.
Dlouhé dny se nic nedělo a na vývěsce se spekulovalo, kdo za vším tím stojí, kdo může být tak mocný, aby se zmocnil celého města a kdo na to má vůbec „kůži“ něco takového udělat. 22. 11. se všichni, kteří si pokládali tyto otázky zastavili nad jednou věcí, ano soška opět změnila barvu a i text. Na sošce bylo napsáno „Má trpělivost dochází… Zadávám poslední Ultimátum!“ a vedle sošky byla zaprášená kniha, která byla otevřená na první straně na které bylo napsáno „Má trpělivost dochází... Zadávám poslední Ultimátum!

Od mých zvědů, jsem se dozvěděl, že si Nekromanté připisují moje skutky. To se mě opravdu nechce líbit, jejich arogance je opravdu troufavá. Jako důkaz toho, že to Nekromanté nebyli. Vám ukážu demonstraci mé síly...

V průběhu dne zaznamenáte další změny ve vašem městě!

Zadávám poslední ultimátum, do zítřejšího západu slunce bude město vyklízené, jestli že se tak nestane budu nucen vás navštívit a bude prolita nevinná krev.“

Po této výzvě The Lost Temple ztratil antimagickou ochranu, tudíž se mohlo běžně čarovat a opustili jej stráže. Těmito dvěma kroky se toto město dalo kdykoli napadnout, avšak obyvatelé města doufali, že lid Kelevarský pomůže. A také se stalo. Každých 15-30 minut ve městě byli různé hlídky od Řádu, Chaosu, Paladinů i neutrálního obyvatelstva. Tím obyvatelům zvýšili sebevědomí, protože věděli, že se za ně někdo postaví.
Další den před západem slunce, již bylo nachystáno desítky dobrodruhů, kteří čekali na ten správný okamžik. Již slunce zapadlo a severozápadně od banky se ocitla magická brána, z které začali vylézat starodávní knězi a elementární Sphynxi. Město bylo během pár minut obklopeno. Na každém rohu šli, zaslechnou magické zaříkadla, řinčení zbraní, křiky, sténání, promlouvání ze záhrobí… Hotové peklo. Naštěstí přesila dobrodruhů se dala za výhodu. Jakmile padli všichni knězi se Sphynxami, tak se přede všemi z nicoty zjevil Lord Bewier, který stále opakoval to samé „Město je mé, opusťte jej.“ a snažil se všechny zastrašit. Dobrodruzi působili jako jednota a takovými řečmi se nenechali zastrašit. Padlí byli oživování, uchopili zbraň a utíkali do boje. Bylo to hotové peklo, jak druhá výzva říkala. Ale i tak, to dobrodruhy neodradilo. Jakmile Lord Bewier začal dostávat pořádné rány, protože mu došla magická protekce, tak se přemístil do banky, uchopil Svatý Grál, Pokladnici Templářů s Artefakty a zmizel do své doby.

Pokračování v druhém článku… Křížová výprava do Saphiry.

the_lost_temple_01

Zachycená myšlenka: Po druhé výzvě, kdy bankéř přišel o život.the_lost_temple_02

Zachycená myšlenka: Prvotní vlna nepřátel na obsazení The Lost Temple.the_lost_temple_03

Zachycená myšlenka: Bylo jich vážně mnoho.the_lost_temple_04

Zachycená myšlenka: Naše taktika a síla, byla silnější.the_lost_temple_05

Zachycená myšlenka: Útok na "mocného" Lorda Bewiera a jeho přisluhovače.
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 60 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist