Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Události, komentáře
Vydáno dne 01. 12. 2009 (1323 přečtení)

Vydáno ve spolupráci s Kapitulou

Níže je k dispozici seznam událostí, které se týkají jednak dob minulých, tak i možná věcí dalších, které budou následovat...


3. 9. 2009 - dorazil na Královský hrad hrabě Kasumi, vyslanec tsuranské říše. V rámci jeho práce měla být uzavřeno vyšetřování vraždy Barona Areda, a ověření informací u Řádu pro spojitost s touto vraždou.

Kasumi přijel jako pravý protipól Barona Areduse. Namyšlený, krutý a s naprostým nezájmem prosazující vůli císaře. Po dobu jeho pobytu byl každý velmi znechucen jeho přístupem.
Jakmile se objevil král, nasadil si Kasumi masku a hrál jedno velké divadlo…


Hrabě Kasumi byl nalezen mrtvý. Není přesně známo, kdo jej zabil, nicméně vše usvědčuje Temný Kult.

4. 9. 2009 - Krize, která způsobila vražda hrabě Kasumiho se vpíjí do frakcí, cechů a Paladinů. Obviňování všech nikam nevede.

Neutrál ní guildy obviňovaly Paladiny, že to padá na jejich hlavu.
Jsou slyšet i hlasy, že je dobře, že Kasumi umřel…následky jsou nevyhnutelné.22. 9. 2009 – Tusarné opět kontaktují Království. Císař svolává své generály armád a řeší s nimi vzniklou situaci a pochybení ze strany Království.
K večerním hodinám přichází na hrad předat Králi Richardovi posel dopis. V dopise, který je psán samotným císařem, je požadováno následující:

Okamžité vysvětlení situace
Předání vrahů
Poplatek 2.000.000 ve zlatých mincích

Termín dodání výše uvedených požadavků byl stanoven do 10. dne příštího měsíce, tj. 10. 11. 2009.

Guvernér, který se zůčastnil schůzky, vypadal, jako by mu to bylo všechno jedno.
Celým královstvím se vede diskuze, zda v tomto nemá prsty Temný Kult. Prozatím nelze nic dokázat, čeká se na další informace. 2 milióny tak možná padly do rukou Temnému Kultu? Kdo ví…25. 9. 2009 – Temný Kult opět zasazuje Království a všem ctnostem ránu. Podařilo se jim provést rituál a získali vládu nad městem Moonglow. Stráže odmítly hlídkovat v tomto městě. Mimo jiné se mezi vrahy a Temným Kultem objevili také Temní Elfové – kdo ví proč?

To byl ale boj. Celá snaha ctnostně myslících bojovníků byla ovlivněna světem. Něco se stalo, co ovlivnilo všechny snahy. Jak kdyby svět chtěl pomoct Temnému Kultu. Snad příště.
A co Moonglow? Tak pořád máme Britain, že jo…17. 11. 2009 – Král stále hledá způsob, jak zrušit kletbu nad městem Moonglow a žádá lid o pomoc při hledání. Prosba je o prozkoumání všech hřbitovů a jeskyní, které mají co dočinění s nemrtvými. Případné nálezy se hlásily Paladinům či královské radě.

Kdo ví, co má Temný Kult za lubem. Nicméně nic nenalezeno, Paladinové jsou na stráži.


21. 11. 2009 – Ultimátum. Něco jako dopis dnes přišlo Richardovi do rukou. Ultimátum ze strany císaře je jasným krokem agrese od tohoto národa. Nejen, že dopisem si císař vynucuje abdikaci, předání dítěte do rukou Tsuranů, ale také předání vlády pod jistým Lordem Protektorem.
Dopis plný arogance, urážek, vynucování byl zanechán na stole Krále, jelikož bylo nutné řešit aktuální dění v Zemi. A tak začala bitva o Jhelom. Temný Kult chtěl zabrat další královské město. Lidé a všichni Ti, kterým ctnost něco říká, se spojili a společně zabili Mocného Liche, který prováděl rituál. V těle Licha byla nalezena Urna. Co je její obsah a jak moc tímto aliance armád pomohly, Království se zatím neví.

Oproti minulému souboji s Temným Kultem, zde naprosto chyběla organizace. Snaha o to dosáhnout vítězství, shana si získat z mrtvol cennosti zcela zastoupila snahu o dobrou věc.
Konec všeho přinesl vítězství, ale za jakou cenu?


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 86 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist