Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Úvodník - 176. číslo
Vydáno dne 02. 11. 2009 (1307 přečtení)

Zas a znovu s novými tvářemi a plno novými články

uvodnik_cervenec_01


Říjnový úvodník bude opět o nových tvářích a to Smasheře a Frogovi, kteří si pro Vás připravili pěkné články. Naopak se loučíme s Eliasem, který nepředvedl nic, co by Vás zabavilo…
K článkům. Od nových redaktorů tu máte již 50. zveřejněný svatební pár. Jako dalším zajímavým článkem tu je úvodník k dlouhodobému vydávání článků ohledně guild. Dále příběh o Legendě Turanovi a jako posledním článkem od nových redaktorů je rozhovor se Screwdriver o Thorrových dětech.
Již známé tváře v Zemském Trubači Vám připravili pokračování v příběhu. Jako dalším článkem, který by jste si neměli nechat ujít je souhrn turnajů z měsíce Říjen. Navazujícím článkem na souhrn turnajů je souhrn úkolů z měsíce Říjen. Pokud jste si nechali ujít Temným Kultem vládu nad Moonglovem, tak tu je pro Vás podrobné dění v samostatném článku. Mysleli jste, že Řád Světla utichl v zapomnění a že je to již nepůsobící skupina? Pletli jste se a článek Řád Světla v Pyramidě je tomu také důkazem. Jeden z posledních článků si pro Vás připravil starý redaktor s názvem „Tak jde čas“, který by jste si neměli nechat ujít. Poslední článek je o již zesnulé Screwdriver, která zůstane navždy v našich srdcích.

Přejeme Vám příjemné čtení a doufáme, že jsme splnili Vaše očekávání.


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 67 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist