Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Zajímavé události a úkoly (Questy) v měsíci Říjen
Vydáno dne 02. 11. 2009 (1255 přečtení)

Měsíc Říjen přál spíše temným silám, než dobru, avšak čas se jistě změní…

3. října se stala nešťastná událost a to ta, že Tsuranský velvyslanec Kasumi byl zavražděn kousek od Britainské poušti. Když se Temný Kult dozvěděl, co se bude dít, tak netrvalo dlouho a již čekali kousek od bažin pod pouští kousek od Britainu. Jakmile spatřili Kasumiho, tak vyrazili a napadli bohužel malou skupinu dobrodruhů.

10. října kdesi v zemi ovládli děsivé příšery oblast. Zapříčinilo tomu chladné počasí, které se blíží blíž a blíž… Informace pro dobrodruhy, kteří chtěli porazit příšery, zněla: Do otevřeného okna zadul studený vítr. Nesl sebou suché listí z blízkých lesů a navál ho na předložku vyhaslého krbu. Starý muž seděl za stolem, četl v silném svazku a třásl se zimou. "...a když duch léta znaveně ulehl na své travnaté lože, zrodil se druhý. Povstanul a rozhlédl se. Viděl zelené louky, lány pšenice, vzrostlé třešňové sady, řeky a jezera plné ryb, zvěř dovádějící po lesích.. Začal žárlit na práci Léta a rozhodl se zničit ji. Přivolal vítr a zimu, seslal únavu na vše živé a povolal zlé bytosti. Ty vtělily se do stromů a tvorů lesních a začaly pustošit a plenit vše dobré, co se jim v blízkost dostalo. Jejich přítomnost zvěstovalo vždy skučení větru a prchající zvěř." Roztřesený muž vyhlédl z okna a spatřil stádo srnek utíkající přes pole. Vyšel ze dveří a skučící vítr se mu okamžitě zabodl so těla. "Přesně jako v té pověsti. Žeby dnes? Raději dnes večer nebudu spát na farmě. Ve městě bude bezpečněji."

20. říjen se po celém světě z ničeho nic, začali rozléhat hlasy, které nutili všechny zdatné soutěžit... Soutěží bylo 12, tudíž 12 výher. První vyhrál Wzet, který dokázal první odpovědět na to, z čeho se vyrábí hodiny. Druhý byl Ajsa, který dokázal říct začáteční písmena zaklínadla pro Energy Vortex. Třetí byl opět Wzet, který dokázal jako první nejrychlejší napsat jak se jmenuje Král Richard svým pravým Tsuranským jménem. Dalším byl Aribeth, který dokázal jako první zabít Licheho. Poté následoval další a to pátý Haldir z Cerisu, který doběhl nejrychleji ke stánku A-27. Před tržní bankou se poté hádala barva, kterou jako jediný uhádal Haldir z Cerisu. Následujícím výhercem byl Venushja, který prošel magickými branami, které prošel jako první. Jedním z posledních výherců byl Ajsa, který seskládal z písmenek, které byli v parku na trhu slovo, které znělo TAILORING. Následně vyhrál Carver a to, že odpověděl správně na hádanku. V téměř poslední soutěži si poté Koppak vyhrál 1,1 milionu zlatek. V přeposlední soutěži si poté Carver ochočil mustanga a následně si ochočil mustanga Haldir z Cerisu. A v poslední soutěži byli umístěny po světě 3 poklady, jeden v Britainském bludišti, druhý u Korgarra a třetí u Zlatého draka. V Bludišti ukořistili poklad členové frakce Chaos, přesněji Arkan a u Zlatého draka, Temný Kult, který nejednou odrazil útoky vrahů a statečných dobdrodruhů z řad Chaosu, Řádu a Paladinů.

ukoly_rijen_01

Zachycená myšlenka: Míchání té správné barvy.


ukoly_rijen_02

Zachycená myšlenka: Ochočování mustanga, který následně ochočil Carver.


ukoly_rijen_03

Zachycená myšlenka: Temný Kult vládl u Zlatého draka.


ukoly_rijen_04

Zachycená myšlenka: O pár minut později...


22. října Kelevarskou zemí proletěla novinka, že Tsuranský vládce chce za vraždu Tsuranského velvyslance 2.000.000 zlatek, jako odškodnění a hlavy vrahů, kteří zabili Kasumiho. Jak se k tomu Král a Královská Rada postaví, se jistě dozvíme v brzké době. Avšak čas na to máme do 10. listopadu.

25. října k večeru nad Moonglowským městem se zjevila tajemná mlha a nebe z ničeho nic ztemnělo. Na Moonglovským hřbitově se dělo něco nekalého… Dobrodruzi jakoby o život bojovali. Pak se zjevily temné stíny, za kterými stáli temné postavy. Temný Kult a jeho přisluhovači z cechů Nemesis a Enemy. Temný Kult se snažil o něco, co jim bylo velmi důležité, avšak nikdo nevěděl okrem jich, o co jde. Kdyby to možná dobrodruzi věděli, tak by se více snažili. Po konci rituálu na hřbitově se vše utišilo a mlha se přemístila nad Moonglowské město. Stráže popadli nohy na ramena a utekli z města. V ten okamžik se začali z ničeho nic objevovat Strážní Temného Kultu a Moonglow propadl Temnému Kultu.

moonglow_rijen_05

Zachycená myšlenka: Strany se obrátili.


26. října bylo systémově zapnuto „stárnutí domů“, neboli domy opět začali trouchnivět a zarůstat rašelinou…

27. října byla pro obchodníky na trhu, poměrně velká novinka. Všem stánkům byl pozměněn nájem. V prvních řadách lidé platí 2.000 zlatek. Jinak je to placeno v rozmezí 2.000 zlatek a nejméně 200 zlatek. Jinými slovy 2.000 zlatek – 1.000 zlatek – 500 zlatek – 200 zlatek.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 59 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist