Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Screwdriver
Vydáno dne 02. 11. 2009 (1498 přečtení)

…aneb jak dokážou být krutá kola osudu…

Vzhledem k tomu, že pro mě tato osoba hodně znamenala, tak jsem chtěl na ní udělat věčnou památku a to pomocí tohoto článku. A kdo jiný by mi pomohl s jeho výplní než její dlouholetý přítel Daywalker.

Ač nerad, ale rád bych té, na kterou již vzpomínáme jako na milou osobu, vzdal tímto článkem hold.

Screwdriver, kterou si mnozí z Vás pamatují, nebyla jen hráčka. Byla pro nás také přítelem, pro některé méně, pro některé více. Byla ale hlavně dobrý člověk. Byla pro některé také osobou, se kterou jsme trávili dlouhé časy a bavili se. Poznali jsme ji nejen jako Screwdriver, ale i jako Anette. Pomáhala nám, radila nám, chodila s námi do dungeonů a byla nám zlatavou paní.

Kdo měl možnost se s ní setkat, navštívit ji v jejím krásném domě, strávit čas povídáním s ní, určitě na ni jen tak nezapomene. Screw byla ve svém poslání zastánce dobra. Její členství v guilde Thorrovy Děti jsem měl možnost poznat, ještě za dobu mého adeptství v guilde Thorrovy Děti. Sice jsme se tak často neviděli, ale z toho mála, co jsem se dozvěděl, a z těch pár slov, které jsme spolu vyměnili, mi zůstala v mém srdci.

Jako člen Realizačního Týmu jsme se párkrát setkali i při mé práci. Opět, po dlouhé době jsem zjistil, jakou mají Thorrovy Děti za skvělou hráčku. Obětovala se pro to, aby mohla druhým pomoci a svou práci udělala, neměla v tomto světě obdobu. Někdy jsem se i přistihl, že jsem ji sledoval a jen zíral. Když jsem se na ni díval, jako bych viděl sebe, při svých toulkách ve světě. Byla, je a navždy pro mne bude zlatavá paní.

Rád bych ji zde věnoval tuto báseň:
Kam jsi jen odešla,
zlatavá paní.
Smrt Tě náhle obešla,
a zůstali zarmoucení.

Zítra již nespatříš světlo světa,
nepocítíš vůni země.
Za co je tato odveta?
Jsme z jednoho plémě.

Slzy mi tečou po obličeji,
z čeho radovat se mám?
Zmítám se v beznaději,
Už toho raději nechám.


Za mě bych ještě rád připsal, že tato osoba byla nejen pro mě, ale i pro Řád Světla velkou osobností a všem byla dobrou přítelkyní. Její ztráta nás všechny poznamenala. Jen je škoda, že takových lidí jako byla ona, je velmi málo.
Byla výjimečná, přátelská, nápomocná… Nenahraditelná. Nikdy nezapomenu Screwdriver!

screwdriver_01


[Akt. známka: 3,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 210 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist