Zemský Trubač
  Dnešní datum: 07. 08. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Úvodník - 175. číslo
Vydáno dne 01. 10. 2009 (1464 přečtení)

Nabité vydání s novými tvářemi a pěknou řádkou zajímavých článků

uvodnik_cervenec_01


Dnešní úvodník budu věnovat novým tvářím a pěkné řádce článků.
Jak jsem již zmínil, přijali jsme nové redaktory. První redaktorem je Lasy, který Vám sepsal dva krásné články, jeho první je příběh, který Vás svede natolik, že budete nedočkavý na pokračování. Jeho další výtvor je o těhotenství Královny Patricie, což stojí za povšimnutí. Náš druhý redaktor je Berryus z Cerisu, který si pro Vás připravil příběh, který je o lidech a elfech na zemi Kelevarské, krásné podání… Druhý článek je věnovaný spíše nováčkům, kteří tento článek jistě uvítají, píše o jeskyni Covetous a hřbitově, taktéž v tomto okolí. Jako poslední přijatý redaktor je Elias, který Vám představil nové cechy, které byli v poslední době založeny.
A teď k naší staré sestavě. Připravila si pro Vás tradiční souhrn turnajů a her, taktéž souhrn úkolů a zajímavých událostí. Zaslechli jste, že je nová magie? Tak nám tato informace neunikla a máte o ní poměrně detailní popis, co a jak můžete s touto magií a jak je náročná. Dále velmi zajímavý článek, který je směřovaný temným elfům, kteří v nedávné době okupovali Kelevar. Jistě jste si všimli, že ze začátku měsíce bylo vyhodnocení velké prázdninové soutěže, o které bylo napsáno a stojí taktéž za povšimnutí. Jako poslední článek je tu pro Vás svatba 48. Páru, který je do teď vedený ve Sňatcích na vývěsce.


[Akt. známka: 2,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 80 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1570 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1143 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1087 hl.)
 
Je mi to jedno (1050 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1015 hl.)
 
Nečtu to tu (1153 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7018

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist