Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Názory na temné elfy v naší zemi
Vydáno dne 01. 10. 2009 (1495 přečtení)

Začalo to přibližně před měsícem, kdy Kelevarskou zemi po menších skupinkách obklopovali temní elfové. Čas plynul a temní elfové přibývali. A jak je to teď…

Koncem měsíce Srpen a začátkem měsíce Září se na Kelevaru vyskytli skupinky temných elfů v přestrojení za Tsuranské bojovníky. Tento útok temných elfských válečníků byl zatím v dvou vlnách. První vlnu spolu s Paladiny porazili neutrálové s pomocí příslušníků Chaosu. V druhé vlně se už do „porážení“ těchto elfů nikomu moc nechtělo, tak skupina Paladinů zorganizovala přímý útok proti těmto velkým skupinkám. Obklopovali místa, která jsou hodně navštěvovaná – Vstup do katakomb Pyramidy, podzemí Toxikonu a jeskyně Shame, nebo okolí Trinsicu, Vesperu a taktéž i prostranství různých ostrovů a volně v přírodě. Zabít je nebylo ani tak moc náročné, s dobrou strategií padali k zemi jak jablka z jabloně. Největší skupinky se nacházeli před Shame, Yewským dolem, Trinsickým okolí, Toxikonu a u Pevnosti na Bojišti, kde se nacházeli až v počtu 9.
Temní elfové byli a zřejmě i v budoucnu budou dva druhy, mág a lučištník.
Mág vlastní róbu a hůl. Převážně čaruje blesky, halucinace a dotek smrti, jinak je známý i jako zkratka ToD. Není ani tak silný, avšak jeho síla je neuvěřitelná. Nejlepší taktikou je nechat ho ať vyčaruje dotek smrti a následně ho zabít.
Lučištník vlastní Bow Wing of Death a temné kožené brnění. Jeho speciální agilitou jsou střely v podobě „Fireballu“ z nekromancie neboli dle zaříkadla Vas Flam Por. Když jste na něj pořádně připravení, tak ho zvládnete zabít. Je zvláštní převážně dvou výdrží a rychlostí.
Nenachází se samotní volně v přírodě, vždy byli minimálně dva a to v jakékoli kombinaci.

elfove_zari_01

Zachycená myšlenka: Jedna ze skupinek v temných elfů v přírodě.elfove_zari_02

Zachycená myšlenka: Skupina temných elfů v okolí Yewského dolu.Zeptal jsem se tedy několika lidí z neutrálního obyvatelstva, na jednu otázku a oni odpověděli… Však, čtěte sami *Mrkl*
Otázka: Co si myslíte o nedávných útocích elfských válečníků? Myslíte si, že se to zhorší popřípadě, jak by jsme se měli bránit v budoucnu, kdyby neútočili po devíti členných skupinkách, ale mnohem větším množství?


PetrMaster: Dle mého názou se chystá něco většího. Tyto malé skupinky pouze zkouší naší obranu. Nevím přesně co nebo kdy, ale něco se jistě bude dít. Toto je pouze předvoj. Popravdě pokud předvoj chodí po skupinkách 9ti členů, bojím se co bude až nás přestanou jen "zkoušet". Jak se bránit? Kdo to může vědět? Nevíme ani co se chystá. Já osobně se předzásobím bylinkami a budu vyčkávat. Samozdřejmě se připravím na boj. Nic jiného si myslím ani nebude, a nebude ani lehký... Já osobně se budu bránit jak je v mých silách a členové mého společenství taktéž.

Arkan: Odpovim taky otazkou. Sou to vubec utoky? My sme si to vylozili jako utok ale proc jsou tady doopravdy nevime. No ale vzhledem k tomu ze asi napadali kolemjdouci tak se museli pobit...Zaprve by se melo zjistit proc tady jsou a kdo je tady poslal...
Kdyby na nas opravdu zautocili ve velkych skupinach...no tak teda ja se budu branit.


Daffy z Cerisu: No myslím si že to bol len začiatok ich útoku, ak sa začnú objavovať väčšie skupiny tak budú musieť zasiahnúť väčšie skupiny bojovníkov ako len tá hŕstka odvažlivcov, ktorá ich niekolkokrát úspesne pozabijala a odvrátila hrozbu.

Thomas Zltuhi: Já osobně bych řekl, že v tom mají prsty Tsurani. Není jen tak, aby se tu objevily skupinky Elfů v Tsuranském brnění. Můj osobní návrh bych viděl asi tak, že by nemuselo být na škodu nasadit nějakého toho špeha do Tsuranské říše. Jistě by nám jenom prospělo vědět co se tam děje. A řekl bych, že situace bude jenom horší, už jste někdy viděli, aby se něco zlepšovalo? A když přijdou další Elfové, tak je povraždíme jako jejich předchůdce. Já jakožto člen Řádu sem přisahal, že budu chránit neutralní lid Kelevarský a podle toho budu i jednat. I když, co jsem viděl naše ztráty nebudou zrovna malé. Ale snad s pomocí Elementárních mágů něco zmůžeme. Když dojde na boj snad budeme držet pospolu jako jedna skupina. Více hlav víc ví. To by bylo asi vše *máva na pozdrav*

Abny: Elfské útoky určitě nebyly vedeny jen tak pro zábavu. určitě měly větší význam, který je nám zatím skryt. Otázkou zůstává, zda k tomuto kroku byli elfové vyprovokování nebo se jedná o jejich agresivitu. Jestli se situace zhorší nebo ne je těžké povědět. Jak jsem řekl již dříve, důležitý je důvod, kvůli kterému započly útoky na kelevarský lid. Jak by jsme se měli bránit? Asi by se měla vycvičit skupina dobrodruhů mimo Paladiny, kteří by v případě nouze tasili meče. Další možností je obrátit se na nově vzniklou Kapitulu. Zástupci neutrálních guild určitě svolají své přátele z cechu a vyjedou na obranu království.

Menieth: Vzhledem k tomu, že podle informací, které o těchto útočných jednotkách jsou, používají tito elfové nekromancii na mistrovské úrovni, bylo by pravděpodobně potřeba, aby jednotky, které s nimi půjdou bojovat, byly dostatečně připraveny a měly s sebou prostředky chránící před nepříznivým vlivem této magie. Pak likvidovat systematicky jednoho agresora po druhém, snažit se jejich šiky rozdělit na menší skupiny a tím jejich útočné síly roztříštit. Je mi ovšem jasné, že s takovýmto postupem budou elfští velitelé také počítat a pokusí se obráncům v úspěšném provedení podobných akcí zabránit, ale s trochou štěstí a s využitím zkušeností z bojů s malými skupinami těchto bojovníků by se to mohlo podařit. Jen musíme být na pozoru, protože nemůžeme vědět, jestli tyto jednotky nejsou jen druhořadé a tudíž postradatelné pro toho, kdo je do naší země posílá...
Na otázku jestli se to zhorší nedokážu odpovědět přesně, ale pravděpodobně ano. K čemu by byly malé jednotky když ne k průzkumným akcím případně k obsazení určitých strategických bodů pro usnadnění útoku? Bezdůvodné vysílaní vojs na cizí území by bylo nezodpovědné i kdyby měli vojska sebevětší. A jelikož se nestáhli ihned po odhalení prvních jednotek tak asi mají nějaký důvod pro setrvání. Jaký konkrétně se asi dozvíme teprve časem…


A co si myslím já? Kdo jsou tito bojovníci, to nevím, kdo by taky mohl. Každopádně byl jsem v boji proti těmto temným elfům a musím říct, že pokud jich v budoucnu bude víc, tak nebude stačit skupina lidí, která byla domluvená, ale pomoc každého, kdo by měl odvahu se těmto tvorům postavit, by byla jistě vítaná.

elfove_zari_05

Zachycená myšlenka: Část bojovníků, kteří bojovali proti temným elfům.elfove_zari_03

Zachycená myšlenka: Bojovníci bojují proti temným elfům.elfove_zari_04

Zachycená myšlenka: Další z úspěšných útoků.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 76 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist