Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Těhotenství Královny
Vydáno dne 01. 10. 2009 (926 přečtení)

Novinkou, která otřásla světem v nedávné době byla, že naše Královna čeká dítě a Lasy se ujal své nové profese a vydal se udělat rozhovor...

Ten den bylo hrozné horko. Slunce pálilo jako čert. Cestou z trhu jsem si zašel ještě do hostince se občerstvit a svlažit suché rty. Hltavě piji z korbele, když tu najednou se z prudka rozrazí dveře a v nich stojí muž. Je opřen o futra a z hluboka oddechuje. Po chvíli se nadechne a křičí na celý hostinec „Slyšeli jste tu novinu?…Královna Patricie je těhotná.“ Ani chvíli jsem neváhal. Hodil jsem na stůl stříbrňák za útratu, nasedl na svou lamku a cvalem chvátal do nedalekého Trinsicu pokusit se zjistit něco více.
Ve městě již postávaly skupinky lidí. Má cesta vedla přímo k paláci pokusit si vyřídit audienci u krále, či samotné královny.
Stráže před branou jsem informoval o důvodu své návštěvy. Jeden z nich odběhl do paláce vyřídit mou prosbu. Netrpělivě jsem přešlapoval na místě a vyčkával odpovědi. Po chvíli se strážný vrátil a menší brankou mě zavedl písčitou cestou do zahrady do překrásného altánku.
Tam už mě vyčkávala půvabná Lady Eurecie, královnina dvorní dáma. „Musíte krále i královnu Patricii omluvit„ pravila a pokračovala ve vysvětlovaní. „Královna Patricie je bohužel zaneprázdněna a král je mimo město, budete se muset spokojit semnou. Nuže ptejte se.

Lasy: Musím opravdu říci, že tato novina mnohé překvapila a zároveň potěšila. Jak se vůbec královně vede a co její zdraví?

Lady Eurecie: [Dodáme co nejdřív]

Lasy: Lasy: Jak dlouho královna vůbec ví o této novině?

Lady Eurecie: [Dodáme co nejdřív]

Lasy: Jaká byla králova reakce když se dozvěděl tuto zprávu?

Lady Eurecie: Král samo sebou měl velkou radost z těhotenství své milované ženy, ale tato radost je zastřena obavami o osud dítěte, protože podle věštby, kterou mu udělal ophidiansky kněz, bude narozeni jeho syna znamenat posílení temné moci a nekromantu. Král udělá vše aby zvrátil tuto věštbu, která je sice nepřesná a mlhava, přesto zlověstná.

Lasy: Jistě si oba přejí syna, následníka trůnu, co kdyby se narodilo děvče?

Lady Eurecie: V případě, že by se narodilo děvče, nebude žádný problém, neboť o ní se ve věštbách nemluví, a dle zvyku kelevarského království, vládnou muži i ženy. Bylo by to vlastně lepší. Král každopádně zajistí pro své dítě veškerou ochranu, jakou je schopen dát svojí velkou mocí bílé magie.

Lasy: Proslýchá se, že královna opustila město a hledá útočiště v Britain?

Lady Eurecie: Královna naopak nyní tráví čas v Trinsicu v klidu a stranou od vlády a ruchu hlavního města, přesto však, jak se zhoršují vztahy s tsuranskou říší, bude chtít Richard, aby se přestěhovala zpět do hlavního města do jejich společného královského paláce, kde ji král mnohem lépe ochrání než Trinsicu, který je podle všeho sledován špehy tsuranské říše, ať už z jakýchkoliv důvodu.Po těchto větách jsem Lady Eurecii poděkoval za její ochotu a sdílnost. Popřál královně hodně štěstí a pokorně se rozloučil a cvalem se vydal zpět. Po příjezdu do Britain jsem se ještě zastavil u skupinky vznešených pánů, u kterých nešlo přehlédnout, že zrovna probírají onu novinu. Uctivě jsem pozdravil a každého z nich se zeptal na dvě otázky.

Lasy: „Jak osobně vnímáš tuto situaci, a myslíš si, že by potomek nějak mohl ovlivnit či zvrátit dění v zemi“?

Abny: „Potomek královské rodiny je velice důležitý pro budoucnost země. Nevím, zda by bylo tajení těhotenství královny na místě. Přec jen taková událost je vždy velká sláva. Možná má král obavy, které jsou dle mého zbytečné. Královna je ve městě pod ochranou stráží, kam si jen tak nějaký nepřející člověk netroufne. Navíc dostat se s nekalými úmysly do blízkosti krále či královny je téměř nemožné.
A pokud jde o druhý dotaz, tak v dohledné době určitě ne. Ať se královské rodině narodí syn nebo dcera, dlouhou dobu to bude pouze dítě zahrnované větším komfortem než jsou jiné děti. Dítě nemůže "vládnout"nebo ovlivňovat dění v zemi. Alespoň si to zatím nedokážu představit. A zvrátit dění v zemi? Taktéž si myslím že ne. Král je neutrální, co by měl jeho potomek (který bude určitě vychováván neutrálně s náznakem ovlivňování na stranu Řádu ze strany královny) ovlivňovat nevím, když v zemi je nastolena rovnováha.


Sargas: Můj názor na danou věc je takový to, těhotenství královny vnímám velice pozitivně a jsem moc rád, že naši vladaři budou mít potomka a královský rod svého následovníka.
A ptáš li se mě, zda budoucí potomek může nějak ovlivnit či zvrátit dění v Zemi, tak o tom osobně vůbec nepochybuji, že dění ovlivnit může, a to opravdu velice zásadně.


El Cid: Osobně jsem rád, že náš král bude mít s královnou potomka, přeji jim to, a jakožto Tribun lidu, budu mít tu čest a možnost osobně našemu králi poblahopřát.
Nemyslím si, že to způsobí nějaký velký zvrat, tedy pokud to zůstane jak je to do teď. Uvidíme.
Zatím je však zbytečné spekulovat, co bude dál To co bude se teprve uvidí, ale věřím, že nový člen královské rodiny bude pro naše království v budoucnu velkým přínosem.


Všem pánům jsem poděkoval za ochotu a jejich čas, smotal pergamen s poznámkami a spěchal dále.
Velmi mě zajímaly názory členů frakcí na tuto novinu. Oslovil jsem jak členy Chaosu , tak i bojovníky řádu, avšak jaké bylo mé zklamaní, když ani jedni mi nevěnovali odpovědi na mé otázky. Spíše se zdráhaly, vyhýbali. Co si o tom myslí a jak se na to jako frakce dívají nám alespoň zatím zůstane tajemstvím.


[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lasy | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist