Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Svatba Haldira z Cerisu a Aninky
Vydáno dne 01. 10. 2009 (950 přečtení)

4. září se uskutečnila svatba momentálně vedeného 48. manželského páru, Haldira z Cerisu a Aninky…

4. září se pro tyto dva zastavil svět. Stáli vedle sebe a byli oblečení do svátečního, přesněji svatebních šatů. Drželi se za ruce a netrpělivě čekali na onen okamžik, kdy protější strana řekne to svaté slovo. Slovo, které jim spojí životy. Slovo, na které čekali takovou dobu. Slovo, které zní „Ano“. Avšak nebudeme předbíhat a vraťme se na úplný začátek a řeknu Vám celý jejich příběh.
Polovinou ledna se tito dva seznámili. Oba si o sobě mysleli různé zápory a kladů bylo velmi málo, avšak něco mezi nimi zajiskřilo. Aninka měla svého milého a to Minasatira, ačkoli to pro Haldira nebyla zábrana, většího seznámení a chození s ní do různých končin světa, kam sotva oko zahlédne a zkoumali spolu neprozkoumané. Aninka se s Haldirem velmi sblížili a to bylo pro ně osudné. Minasatir zrovna v tu dobu moc nebyl přítomen, protože byl stále na cestách a moc se své ženě nevěnoval. Každopádně to z něj nedělá špatného člověka, pro mě osobně byl a je Minasatir dobrý přítel, na kterého se mohu v hodně případech spolehnout. Oba se tedy domluvili na rozvodu. Týden po rozvodu, využili oba situaci a Haldir šel Aninku požádat o ruku na místě… Mno o místě, kde se tyto dva zasnoubili, říkat nebudu. Řeknu jen, že místo zasnoubení bylo… Neobvyklé*Mrkl*.
Měsíc a půl po zasnoubení uplynul a došlo k zahájení a přípravě na svatbu. Největší problém bylo vybrat místo, které ještě nikdo neměl, místo které bylo svým způsobem neobvyklé a přitom krásné. Noční obloha, která se odrážela od podlahy, byla skvostná a noc samotná byla nezapomenutelná. Místo, které si vybrali, bylo vyzdobeno a pokryto kombinací červené a bílé barvy… Místo tedy bylo vybrané a teď scházelo jen vybrání šatů, domluvení termínu a rozeslání pozvánek.
Šaty si vybírali každý zvlášť, aby si nepokazili večer. Domluvit termín bylo pro ně peklo, avšak Pátek pro ně, svědky a družičky byl ideální. Rozeslání pozvánek bylo náročné na čas, ačkoli konečný výsledek byl výtečný.
Nastal onen večer, kdy se sešli Haldirovi svědkové, Daffy z Cerisu a Jira, kde shromáždili pozvané a usadili je. Agáta se před nimi zjevila *Odkašlala* a… Haldir z dálky spatřil procházet vedle sebe družičky a za nimi šla jeho nevěsta v krásně bílých šatech, vedle ní šel její svědek Zodax. Všichni došli na svá místa a Agáta začala. Oba vedle sebe stáli nadšení až netrpělivý…
Pomalu se blížilo k výměně prstenů a kouzelných slovíček, na které oba čekali. Vyměnili si prsteny, na kterých bylo latinsky vyryto
Dvě srdce spojené vzájemnou láskou
jsou tím nejkrásnejším, co se dá v životě najít. Aninka/Haldir z Cerisu

Po výměně prstenů a dočkání se slovíčka „Ano“ se políbili a započalo blahopřání ze strany pozvaných.
Po blahopřání se všichni šli usadit a započala oslava. Oslava, na kterou jen tak nezapomenou. Přípitek, alkohol, jídlo, ohňostroj, hudba a tanec… Nic nechybělo. Na konec došlo také k unesení nevěsty, kterou ženich za nedlouho našel. Poté co se našli, došlo k rozloučení s hosty a oba se vydali do postele a den zakončili, tak jak se patří *Usmál se*

svatba_zari_01

Zachycená myšlenka: Příprava před svatbou - Svědci ženicha, ženich "v adamově rouchu" a družičky.svatba_zari_02

Zachycená myšlenka: Čekání na nevěstu.svatba_zari_03

Zachycená myšlenka: A svatba začala.svatba_zari_04

Zachycená myšlenka: Výměna prstenů.svatba_zari_05

Zachycená myšlenka: 48. manželský pár je na světě.svatba_zari_06

Zachycená myšlenka: Přípitek a zahájení oslavy.svatba_zari_07

Zachycená myšlenka: Ohňostroj.svatba_zari_08

Zachycená myšlenka: Tanec na konci oslavy.svatba_zari_09

Zachycená myšlenka: Manželský pár před bankou v Adventurers.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist