Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Zajímavé události a úkoly (Questy) v měsíci Září
Vydáno dne 01. 10. 2009 (1807 přečtení)

V Září jsme byli svědky, podivných divů na Ilshenaru a to převážně mluvím o Elementární magii a novém podzemí. Na Kelevarské zemi se toho dělo také poměrně dost, avšak více se dozvíte ve článku…

Tímto měsícem Zemský trubač prošel mnoho změnami. Přibyli nový redaktoři a s novými redaktory přišel i nový kabát. Kabát je v modré barvě a nový redaktoři se jmenují Berryus z Cerisu, Elias a Lasy. Přeji jim hodně zdaru při plnění jejich nové funkce!

5. září se pro milovníky magie otevřeli nové dveře. Na Ilshernaru v Akademii kouzelníků magistr Tharkuul přednesl svému arcikancléři svou studii živlů. Jakmile skončili, tak… Pro obdivovatele magie se naskytla nová příležitost, nová magie. Jakmile magistr Tharkuul skončil v předvedení, tak mu arcikancléř dovolil onu magii učit dál. Pojmenoval jí Elementární magie. Více se o této magii dozvíte ve speciálním článku věnovaném této magii.

magie_zari_03

Zachycená myšlenka: Magistr Tharkuul, učitel Elementární magie.


Tentýž den se stala další podivuhodná událost a to otevření nového podzemí na Ilshenaru, kousek od bažiny Malachora. Do podzemí není rozumné vyjít sám, číhá tam na každém rohu nebezpečí, přesněji minotaur, který není nikterak slabý. Celé podzemí je sídlem těchto tvorů. Kdo neví, co je Minoutar, tak to je stvoření s býčí hlavou s nohama.

ukoly_zari_03

Zachycená myšlenka: Minotauří podzemí.ukoly_zari_04

Zachycená myšlenka: Paladinové bádají po dalším vodítku.


Z rána 22. Září byli přijati do „RT“ dva bohové a jeden externí pomocník. Bohové se jmenují Hades a Renfier a externí poradce se jmenuje Fauril.

8. září se světem rozkřiklo, že Královna čeká dítě. To je také důvod, proč je stále v Trinsicu. Tam je totiž v bezpečí pod ochranou svého vojska, avšak k nedávným problémům s Tsuranem… Já osobně doufám, že vše dopadne dobře a bez problémů. Více v článku od redaktora Lasy...

22. září se na Britainském hřbitověb dělo něco, co jsem bohužel zmeškal, tak jsem si odchytil jednoho z bojovníků, který tam byl, jeho jméno je Dextr.

Redaktor: Zdravím tě, máš chvíličku na jednu otázečku?

Dextr: Mám.

Redaktor: Paráda. Dozvěděl jsem se, že jsi 22. září byl na Britainském hřbitově, kde se dělo něco nevídaného. Popíšeš prosím, co se dělo?

Dextr: Nebyl jsem tam mezi prvními, ale naštěstí jsme nebyl ani poslední. Doběhl jsem na hřbitov ve chvíli kdy předemnou padla na zem Elischa. Podíval jsme se co ji skolilo a viděl jsem dva černé jezdce na podivných povozech. Z jiných zemí vím že jim tam řikají hřebenáč. Tito jezdci byli tak černí až zářili. Skupinky bojovníku z neutrálních spolků, ale i ze spolku oddaným svému vůdci se vrhali v zuřivém zápalu boje na tyto bojovníky. Ikdyž přesila byla na straně temných jezdců, bojovníkům, k nimž jsem se přidal byla nakloněna odvaha a odhodlání. V průběhu boje přiběhli i lapkové. Zprvu na straně bojovníku již jmenovaných, po sleze k ostatním Lapkům, kteří ukázali svou tvář. Najednou se na hřbitově ukázali tři strany. Bojovníci, lapkové a černí jezdci bojovali všichni jako smyslu zbavení. Všem šlo jen o to jedno. Skolit toho druhého dřív než on skolí jeho. V neposlední řadě vznikla zajimavá skupinka, nevím jak bych ji popsal. Lidé jako Caendra se v boji snažili pomáhat a oživovat lidi. Avšak usilí bylo marné vzhledme ke skupince, která tyto oživené pobila a obrala. Ke konci byl i před Hřbitovem hřbitov. Tak jako jsem přišel chvíli po zaznamenání zprávy, tak jsme i dříve odešel. Neměl jsem s čím bych bojoval. Co bylo na konci již nevím. Avšak z vypravění těch co to přežili, jsem se doslech, jak hrdině bojovaly až do konce, dokud nepřemohli ty dva temné jezdce. Vypravění jejich byla poutavá. Jistě to každý musel slyšet. Když jsem je viděl jejich pověst byla vysoká.

Redaktor: Ou, tak koukám, že jste se tam nenudili. Je dobře, že byli Temní jezdci poražení. Bůh ví co by se stalo, kdyby nebyli... Děkuji za zodpovězení.

Dextr: Děkovat by se mělo těm, co přežili dokonce.

Ke konci měsíce 29. září v brzkých ranních hodinách se na zasněženém ostrově na severu přemnožili příšery. Severní špice na ostrově byla osídlena sněžnými orny a Ettyny, bojovníkům Haldirovi z Cerisu, Jirovi a Arkanovi netrvalo dlouho a do "3 hodin" byli všichni vybití.

ukoly_zari_05

Zachycená myšlenka: "Proběhnutí".ukoly_zari_06

Zachycená myšlenka: Ukořistěný "Orn".ukoly_zari_07

Zachycená myšlenka: Pobíjení příšer.ukoly_zari_08

Zachycená myšlenka: Zabíjení hlavní příšery Ettiu.ukoly_zari_09

Zachycená myšlenka: Vybité příšery v celé oblasti.


Tentýž den kolem 19:00 hodiny proběhl test zátěže Kelevaru... Přibližně kolem 20-30 lidí se sešlo na jednom místě, kolbišti. Po dodání instrukcí od Esgarotha začalo hotové peklo. Všichni se začali zabíjet hlava nehlava...

ukoly_zari_02

Zachycená myšlenka: Shromáždění části lidu na Tržnici.ukoly_zari_01

Zachycená myšlenka: "Peklo na Kolbišti", Smrtka využil svého smrtícího kouzla (ToD) a několikrát všechny zabil (Všem to v ten okamžik popadalo a nemohli se nějakou dobu připojit).
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 111 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist