Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Akademie Kouzelníků
Vydáno dne 03. 09. 2009 (973 přečtení)

Nově otevřená oblast na Ilshenaru, Akademie Kouzelníků…

První den v měsíci začínal prakticky jako každý jinačí měsíc, avšak pro hrstku velkolepých mágů se naskytla neuvěřitelná příležitost. Prozkoumat novou oblast na Ilshenaru a to Akademii Kouzelníků, nové podzemí, které je momentálně častým útočištěm pro mágy a lidi, co shání „zadarmo“ prázdné svítky. Nebudu, ale předbíhat to nejzajímavější z celé průzkumné výpravy za neznámým.
1. srpna Trubač vyhlásil do světa, že na Ilshenaru byla objevena nová oblast, která by mohla být výnosem pro dobrodruhy, jinými slovy, bylo otevřené nové podzemí. Mnoho dobrodruhů využilo příležitosti a šlo prozkoumat neznámé podzemí.
První dojmy byli vcelku překvapující… Odolnost Wizardů, je neuvěřitelná a aby jej zdolali, tak jich tam musela být pořádná banda. První hádanku rozluštil Abny, který otevřel dveře do další části podzemí, pomocí magického zaklínadla „Objevení“, co a kde našel, to Vám nepovím *Mrkl*. V další části na dobrodruhy čekali dva učitelé a démon, který byl schovaný za magickou branou. Jakmile dobrodruzi dostali zpoza magické brány onoho zmíněného démona, tak se vrhnuli na další zapeklitost, kterou řešili nějakou dobu, než to vyřešili.
V druhém patře na dobrodruhy čekali opět Wizardi a 4 druhy „učeben“ i s jejich profesory. Nejobtížnější učitel byl úplně na východě u schodů do dalšího poschodí, který ovládal mrazící techniky. Avšak než přejdeme do dalšího patra, tak se vydáme na západ. Na západě od učitele s ohnivou magií je hádanka, která Vás dovede do další části. Do části, do které se dostanete pomocí jednoho magického kouzla. V této části máte desítky mágů a uprostřed velké místnosti je magická brána, která Vás zavede do žaláře. Doporučuji, jděte se do této části podívat, jestli se chcete dočkat konce onoho podzemí… *Usmál se*
Tak a jdeme konečně do třetího patra. Ve třetím patře na Vás čekají velmi zajímavé nástrahy. Přesněji „Magické hlavy“ a „Magické dlaždice“. U magických hlav narazíte na temného démona jménem Diablo… Jak na magické hlavy Vám nepovím, ale povím Vám, že jedna hlava potřebuje oheň a druhá blesk. Víc Vám nepovím, už tak jsem Vám řekl hodně. Jakmile se dostanete za magické hlavy a magické dlaždice, tak na Vás čeká další zapeklitost. Pokud narazíte v následujících „vyšších“ patrech Barieru, tak jste něco udělali špatně a doporučuji se vrátit do druhého patra… Mimochodem zvýraznil jsem „vyšších“, jen proto, že jste se dostali do 3 patra a teď už půjdete do 2, patra a pak zpět na povrch. Na povrch, na kterém na Vás čekají arcimágové, kteří Vám zadají plno úkolů.
Momentálně jsou tam dva. Jeden zadává úkol, za který získáte Ohnivý prsten. Druhý Vám zadává rovnou dva úkoly, z kterých máte odměnu Žezlo Blesku a Prsten Kouzelníka. Musím říct, že všechny předměty jsou zajímavé. Já osobně jsem si vyzkoušel Ohnivý Prsten a Prsten Kouzelníka. Po nasazení prstenů jsem pocítil tu sílu v magii a síle.

questy_srpen_09

Zachycená myšlenka: Před učebnou mrtvého ohnivého profesora


questy_srpen_07

Zachycená myšlenka: Odhalená cesta magickým zaklínadlem


questy_srpen_08

Zachycená myšlenka: Zákeřné Magické Dlaždice
[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist