Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Zajímavé události a úkoly (Questy) v měsíci Srpen
Vydáno dne 03. 09. 2009 (1372 přečtení)

V měsíci Srpen se toho nic moc velkého nestalo, jenom se otevřelo nové podzemí na Ilshenaru, nová oblast, jeskyně Ice byla „přemořena“ příšerami, byli zrušené některé cechy, navštívila nás Loterie… Více se dozvíte uvnitř článku...

1. srpna se na Ilshenaru otevřelo nové podzemí, Akademie Kouzelníků. V tomto podzemí na Vás čeká mnoho nástrah, překvapení a příšer, které touží právě po Vaší krvi. Do Akademie mohou vstoupit jen mocní kouzelníci, co ovládají mistrovsky magii. A ti, kteří se nevyznají v hádankách, vodítkách a skrýších, tak to není místo pro ně.
V prvním patře na Váš čekají Wizardové a kouzelníci. V druhém patře máte opět Wizardy a čtyři hlavní učitele. Neprozradím více, aby jste se měli dále na co těšit. Více se o tomto podzemí dozvíte v podrobnějším článku.

Tentýž den se otevřela i nová oblast na Ilshenaru a to jihovýzápadně od Města Gargoylů v oblasti, kde se nachází bažina s Lordem Malachorem. V této oblasti se nachází malá bažina, na které žijou Aligátoři a ještěři. Velmi dobré místo na získání mločích očí.

O pár dní později, přesněji 5. srpna… Uspořádal Rebel akci, která mnohé donutila až do dlouhých ranních hodin být vzhůru a vyčkávat jak to vše skončí. Ptáte se proč? Akce proběhla tak, že v bludišti na tržnici bylo rozmístěno 6 magických bran, které vedli do uzavřených oblastí ve kterých, byla jedna truhla a v každé truhle byli informace, které Vás měli přiblížit ke středu, kde byl umístěný falešný Holly Might Svítek. Jak je již známo, je to nejcennější věcí, která existuje. Je to věc, která dá magickou auru, jakémukoli předmětu (okrem kontejnerů). Nakonec všechna zákoutí a zapeklitosti vyřešil Vexter s Arkanem a dostali se doprostřed. Avšak pravý poklad našli příslušníci cechu Nemesis. Akce skončila o 02:30 ráno následujícího dne.

questy_srpen_01

Zachycená myšlenka: Příslušníci cechu Adventurers u jedné truhličky


questy_srpen_02

Zachycená myšlenka: Přihlížející a uprostřed u svítku stojící Rebel s Arkanem na koni a ležící Smajdak


10. srpna se v jeskyni Ice shromáždilo tolik příšer, že bylo právě na nás, abychom tyto mocné síly zdolali.
Trubač vyhlásil do světa: „Dnes v podvečer se Ledová jeskyně zaplnila nohsledy Ledu a mrazu! Můžeme se jen domnívat, co stojí za tak markantním zvýšením koncentrace zla v Ledové jeskyně avšak s největší pravděpodobností střeží velký poklad...“ a samo sebou, když Trubač sdělil, že v jeskyni bude poklad, tak se odhodlali všichni, i ti slabší… V jeskyni se nacházeli příslušníci Ledové armády, kteří jsou na Ilshenaru, tlupa Korgarrů, jednoduše mnoho ledových příšer. Více se dozvíte v podrobném článku.

questy_srpen_03

Zachycená myšlenka: Brána k mocné ledové armádě


questy_srpen_04

Zachycená myšlenka: Spodní patro v Ice


questy_srpen_05

Zachycená myšlenka: Královna Tarantull a její mrtvý muž a Pán Ledu


12. srpna nás na tržnici navštívila Loterie, která měla plno zajímavých cen. Osobně jsem si koupil dva pytlíky za 300.000 zlatek a vyhrál jsem neuvěřitelných 2.000 zlatek… Ale někteří, jako třeba Ratl vyhrál unikátního mustanga v „temné barvě“. Vážně krásný kousek…

questy_srpen_06

Zachycená myšlenka: Unikátní mustang


14. srpna byli zrušeny cechy:
>ManticorA<
-HannibalS-
La Republique
The Vampires
-XCut-
Cerveza
Holy Rood
Osobně s příslušníky cechu Holy Rood, hodlám uspořádat rozhovor a článek v říštím vydání, takže se máte na co těšit. Zastávám názor, že staré cechy s velkou historií, by neměli být zapomenuty.

18. srpna se v Kelevarských zemích začali vyskytovat neznámí elfové… O den později, jsme se dozvěděli, že Pan Král zvýšil hlídky a prohlásil „Myslel jsem že byli všichni pobiti v poslední bitvě. Možná za to může strom hříchu. Pro nás to každopádně znamená dosti ožehavý problém. Kdoví kolik takových skupinek uniklo zpozorování. Cesty tím nejsou tak bezpečné jak bývaly. Zesilte hlídky na strážnicích. Neponechám nic náhodě.“. Od vyhlášení této zprávy se v zemi naskytlo tolik skupinek těchto elfů, že pro dobrodruhy je to občas aji problém někam jít.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 73 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist