Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Úvodník - 174. číslo
Vydáno dne 03. 09. 2009 (968 přečtení)

Přímo z brku zraněného šéfredaktora.

Drazí čtenáři, tak po delší prázdninové odmlce je úvodník opět se mnou. V zemi sice vládnou menší nepokoje, ale práci redakce to nezastaví. Ba právě naopak. Co Vám tedy přináší nové číslo?

Určitě si hned všimnete článku, který láká nové a šikovné pisálky k nám do redakce. Je to pravda přátelé. Mnozí redaktoři nám uprchli a volných míst je více než je zdrávo. Máte-li tedy zájem, neváhejte a přidejte se k nám. Určitě se Vás najde hodně a věřte, že o Vás stojíme. Samozřejmě práce v redakci Vám může i něco vydělat.

Tahounem tohoto čísla je jak jinak než Haldir. Rád bych mu více pomohl, ale posledně jsem si vyjel na ryby, zakotvil v Trinsicu a lehce na palubě zdříml. Když jsem se probral, tak moje loď s nákladem za 200 tisíc zlatých byla pryč a moje ruka je na tom velice neslavně. Ani pero pořádně nezvednu, natož štít. Kdo ví, který z bohů mi podobnou zlotřilost provedl, ale co loď je pryč a nemá cenu to řešit. Pochybuji, že mi ji někdo zaplatí...
Ale zpět k článkům. Jako vždy je tu přehled turnajů a souhrn questů. Haldir se také zaměřil na Kouzelnou akademii kouzelníků a rozhodl se udělat průzkum v mínění lidu na nynější situaci v zemi. Určitě si každý najdete něco pro sebe a mohu slíbit, že příští číslo bude plnější a snad i s novými členy redakce.

Přeji Vám příjemnou zábavu a ať Vám lodě a domy nemizí zásahem našich ctěných Bohů.

šéfredaktor Sparhawk[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 90 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist