Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Hledání starého Ophidianského chrámu
Vydáno dne 01. 08. 2009 (1395 přečtení)

Dozvěděli jste se, že se 25. Července hledal nějaký starý ophidianský chrám. Jak probíhalo hledání, se dozvíte uvnitř…

Z vývěšky jste se mohli dozvědět
„Richard I. a Wislem studovali staré svitky o národu ophidiánů a porovnávali informace se svojí vlastní zkušeností z nedávné doby, kdy mnozí dobrodruzi po boku krále bojovali a očistili chrámy ophidiánů od temného prokletí, chrámy Harmonie, Zasvěcenců a Rozumu.
Když byl poražen temný Had, Richard byl požehnán silou ohně i ledu a stal se ochráncem rovnováhy ve své zemi. Pak se brány do ophidiánských světů uzavřely.
Přesto však se ukazuje, podle Wislema, že silná komunita ophidiánů osídlovala kdysi tento svět. Na některých místech je možné najít steré zříceniny a trosky. Možná ještě existují skryté ophidiánské chámy i v této zemi?
Kdyby ano, bylo by to dobře, neboť Richard je přesvědčen, že by v takových chrámech mohli členové Řádu nebo Chaosu vykonat pouť poznání svých principů a získat nejvzácnější artefakty: Rubín Chaosu a Diamant Řádu. To by posílilo členy frakcí v případné válce proti nepříteli.
V poušti nad vesnicí Papua byl dokonale zachován kus bývalého paláce, který patrně jinak pohltila poušť, jako všechno kolem.
Podle Wislema to místo v poušti vyzařuje určitou duchovní sílu, jakoby mnohé bylo pod pískem ještě skryto.
Ta budova však je prázdná, jen pár divokých ophidiánů a zničený nábytek.
Možná tam něco ještě je.
Něco dobře ukryté.
Kdo ví, jaké bohatství materiální i duchovní skrývají trosky.
Pokud by se podařilo v naší zemi objevit starý ophidiánský chrám, bylo by to pro frakce jistě výhodné. „


Což, pro Frakce také nakonec výhodné bylo… Nebudeme předhánět čas a hurá na počátek hledání. Brzy z rána příslušník Řádu Haku nalezl bednu a knihu v ruinách prokletého hradu na Bojišti. V knize stálo, že se musí nalézt tři klíče k otevření bedny, jeden klíč a to klíč Chaosu je v břiše strašlivého ohnivého hada, který se nachází nedaleko na jih v oceánu od Scara Brae. Druhý klíč a to klíč Řádu spolknul ledový had, který se nachází nedaleko na severovýchod od Ledováho ostrova. Třetí klíč byl schován nedaleko pobřeží u Trinsicu. Příslušníci Řádu spolu s Paladinem, se vydali hledat svůj klíč nad Ledový ostrov. Nalezli ledového hada, který byl více než silný… Jeho převaha byla ve vodě vážně velká, avšak Řád na to byl připravený. Vytáhli své kuši a obstřelovali ho na dálku. Po pár minutách had, lapal po dechu… Poslední rána padla a had se otočil břichem vzhůru nad hladinu. Příslušník Řádu Spiker uchopil klíč a vydali se na pevninu.
Rozhodli se jít tedy hledat třetí klíč, poblíž Trinsicu. Bohužel klíč již někdo vzal před nimi a tak jim nezbývalo nic jiné než kontaktovat příslušníky Chaosu a jít do ruin na Bojiště. Jakmile se tam všichni sešli, tak odemknuli truhlu a vzali klíč od Ophidianského chrámu, pod troskami Ophidianského paláce. Příslušníci Řádu a Chaosu vešli do chrámu, kde na ně čekalo přivítání velikých Ophidianských hadích válečníků a mágů. Pro dobrodruhy to nebyla překážka, jen malé zpomalení. Po vybití celého chrámu, otevřeli závěrečné dveře, které vedli k dvěma Ophidianským knězům, které předříkali svá svatá slova. Jeden pro Řád a druhý pro Chaos.
V této době, co píši tento článek, již mají někteří příslušníci Řádu, Diamant Řádu a příslušníci Chaosu, Rubín Chaosu...

ukol_cervenec_01

Zachycená myšlenka: Příslušníci Řádu zabíjí ledového hada

ukol_cervenec_02

Zachycená myšlenka: Příslušníci Řádu a Chaosu v ruinách na Bojišti

ukol_cervenec_03

Zachycená myšlenka: Ophidianský kněz Řádz

ukol_cervenec_04

Zachycená myšlenka: Rubín Chaosu a Diamant Řádu[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 69 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist