Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Úvodník - 173. číslo
Vydáno dne 01. 08. 2009 (884 přečtení)

Prázdniny jsou tady a s nimi přišlo další vydání Zemského Trubače

uvodnik_cervenec_01


Některým začaly prázdniny, pro ty „druhé“ je to jako normální další měsíc.

Avšak pro naše pravidelné čtenáře tu máme to, na co čekali dlouhý měsíc. Ano, mluvím o dalším vydání Zemského Trubače. Připravili jsme si pro Vás rovnou několik článků, které by Vás mohly zaujmout. Redaktor Řádu sepsal rovnou dva články, jeden jako příběh o Anakinovi, příslušníkovi Řádu a druhý jako rozhovor s vrchním velitelem Řádu a to Asdanem Kaelem o vyšetřování vraždy Barona Areduse. Neutrální redaktor Vám sepsal pár článků, jeden souhrn turnajů a her z června druhý, tentýž souhrn, ačkoli pro měsíc červenec. Dalším článkem je souhrn zajímavých událostí a úkolů v měsíci červen a červenec. A jako poslední článek, podrobnější výpis z úkolu hledání ophidianského chrámu.

Mě osobně a šéfredaktora zklamala frakce Chaos, která nedokázala najít žádného schopného redaktora, který by je mohl prezentovat a psát Vám novinky z této Frakce. Bohužel přes několik měsíců se nenašel schopný redaktor a tak tato pozice je stále volná. Změní se toto v příštím měsíci? Rozhodne se někdo z nich vstoupit k nám a hájit svou stranu pomocí novin? Uvidíme sami, avšak měli by se rozhodnout rychle, dokavaď mají příležitost…


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist