Zemský Trubač
  Dnešní datum: 07. 08. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Zajímavé události a úkoly (Questy) v měsících Červen a Červenec
Vydáno dne 01. 08. 2009 (1647 přečtení)

Za tyto dva dlouhé měsíce se toho stalo mnoho v prvním měsíci Vražda Barona ze země Tsuran a v druhém měsíci pátrání po důkazech, že naše země nemá s jeho vraždou nic společného. Událo se toho v těchto dvou měsících víc, čtěte dál a dozvíte se co…

7. června Král Richard, vládce země Kelevarské, šampion ctností a strážce rovnováhy dal pravomoc Královské Radě, aby rozhodovala o hříšnících, které budou následně vyhnáni z královských měst, královskou gardou. Přesná slova Krále zněla
„Já, král Richard, vládce země kelevarské, šampion ctností a strážce rovnováhy, tímto dávám nové pravomoci do rukou frakcím. Pokud na Vaši, či jinou nevinnou osobu, byl spáchán nějaký hanebný čin, ohlaste tento akt zástupcům frakcí nebo mým Paladinům. V budoucnu snad toto bude v budoucnu možné i u Tribuna Lidu, neboť současný Tribun tuto možnost odmít.
V jejich rukou je takového člověka odsoudit. Ten bude následně v nemilosti království, pročež bude vyháněn mojí gardou z měst pod mou správou a taktéž bude v nemilosti frakcí.
Ty mu nedovolí vstoupit do měst pod jejich správou. Psancem takový dareba bude, dokud se neomluví ublížené osobě a nezaplatí za svůj hanebný čin proti společnosti, na což mí paladinové dohlédnou. Jakékoliv dotazy vám zodpoví kdokoliv z Královské Rady nebo z řad Paladinů.“


Ke konci měsíce nastal důležitý úkol pro Kelevarské dobrodruhy. Barona Aredus potřeboval pomoci, byl totiž obležen Reformátorskými draky. Dobrodruhům trvalo dlouho, než se vypořádali s nástrahami a vodítky, které je vedli blíž a blíž k Baronu Aredusovi. Jakmile byli před dveřmi, tak s úsměvem na tváři vstoupili do rezidence, avšak úsměv jím rychle spadl z tváře. Na zemi ležel ve své vlastní krvi Baron Aredus a vedle něj leželo tělo mrtvé dívky v uniformě Trinsických stráží. Hned jak se to Král dozvěděl, tak zahájil vyšetřování.

Den na to Král ve svém křesle bledý a plný vzpomínek na svého pěstouna Areduse, který ho vše naučil a ukázal mu jak být ctnostný. Král držel v rukou dopis, který byl směřovaný jemu do rukou, zněl:
” K rukám Richarda, krále země Kelevar.
Milý pane,
V naší zemi došlo včera k vraždě našeho vězně, kterého dobře znáš, barona Areduse. Dotyčný byl před časem zatčen za vlastizrádné činy a měl být souzen. Soudu však předešla vražda. Přesto, že se jednalo o zrádce, byl to šlechtic a toto vměšování je urážka.
U jeho těla bylo nalezeno několik důkazů, ukazující na tvojí zemi. Mrtvý voják s uniformou jedné armády. Protože baron Aredus měl i spoustu znalostí o tvém světě nebo světě gargoylů, které jsme se chtěli dozvědet, je možné, že ses ho chtěl nebo někdo v tvé zemi zbavit.
Dáváme ti, králi Richarde 1 měsíc, abys vysvětlil nebo vyšetřil, kdo vraždu provedl, jinak to budeme brát jako hrubé vměšování do vnitřních státních záležitostí naší říše a podnikneme příslušné diplomatické kroky.
Musíš si uvědomit, že tvoje barbarská zěmě je naší říší pouze tolerována a nebudeme přehlížet toto jednání. Za měsíc k tobě pošleme posla pro odpověď. Tiang Ce kancléř Jeho císařského Veličenstva, vládce civilizovaných světů a Země bohů. “

Král, tedy svolal den na to 30. 6. ve 20:00 hodin mimořádnou schůzi, na které byli zváni Paladinové, představitelé Chaosu, zástupce Kapituly a zástupce Řádu, na které se řešila ona zmíněná vražda a kdo co ví.

5. července jedna z farmářek ve Scara Brae postrádala mrkve ze svého dvora. Rozhlížela se, kde je její mrkev a jediné co našla, byla díra v plotu a mnoho králičích tlapek otisklých v půdě. Slíbila té havěti krvavou mstu, kterou si za to zaslouží. Bojovníci našli a vykonali farmářčin slib.

Deset dní na to se na Královské tržnici uzavírala řada B. Na které se nacházelo desítky volných stánků, díky kterým tržnice působila velmi prázdně. Teď je na tržnici pouze řada A.

20. července se v pevnosti Řádu uspořádala velká schůze kvůli vyšetřování vraždy Barona Areduse, na které bylo mnoho Lordů z Kelevarského kraje. Řešilo se mnoho věcí, avšak to hlavní přicházelo po schůzi. Řád spolu s Paladiny vyrazil do Trinsických ulic za vedoucím stráží. Dozvěděli se, že orkové poblíž Trinsicu napadli stráže a teď se léčí v Cove u Olivera, který spolupracuje s Fairfaxem. Od léčitele Olivera se příslušníci Řádu dozvěděli, že stráže byli uneseni orky nedaleko od Cove. Řád spolu s Paladiny se tedy vydali do ony pevnosti po pátrání svých ztracených stráží. Dozvěděli se, že orkové mají s jejich ztracením něco společného, avšak to bylo vše. Dál se bohužel nedostali… Všude kam šli, tak nenarazili na nic, co by je vedlo dál.

questy_cerven_cervenec_01

Zachycená myšlenka: Na začátku Ophidianského chrámu


O čtyři dny později Král svolal všechny, jenž vyšetřovali vraždu Barona Areduse na hrad, kde se všichni dozvěděli, že příslušníci Chaosu nalezli důkaz, který by mohl stačit k usnesení konečného verdiktu, že Řád je nevinný a nemá s vraždou Barona Areduse nic společného. Za vraždou stojí Scion s jeho Temným Kultem. Scion se snažil o to, aby obě mocné země mezi sebou měli válku… V brzké době se všichni dozvědí, jestli tento důkaz bude stačit i Tsuranům.

questy_cerven_cervenec_02

Zachycená myšlenka: Na začátku Ophidianského chrámu


25. července se příslušníci Řádu a Chaosu vydali za hledáním starého Ophidianského chrámu, který by jim mohl odhalit starodávné síly, které by mohli v budoucnu využít. Řád spolu s Paladiny nalezli klíč Řádu, naopak Chaos nalezli klíč Chaosu a klíč od truhly. V troskách jedné z pevností na Bojišti nalezli truhlu, kterou všemi třemi klíči otevřeli a nalezli tam klíč do Ophidianského chrámu. Naštěstí takřka bez zranění všichni prošli chrámem a nalezli to, co Řád s Chaosem hledali.

questy_cerven_cervenec_03

Zachycená myšlenka: Na začátku Ophidianského chrámu


Den před koncem měsíce přišla Králi Richardu zpráva z Tsuranu, kde se dozvěděl jak se Tsurané koukají na to, jak dopadlo naše vyšetření vraždy Barona Areduse.
” K rukám Richarda I, krále země Kelevarské.

Milý pane,
předal jsem vaši kondolenci a výsledky vyšetřování jeho milosti Císaři Rikantusovi. Císař přijímá Vaše omluvy za smrt Barona Areda, nicméně se cítí velice znepokojen poměry ve Vaši zemi. Zvažuje přerušení všech styků a to jak obchodních, tak diplomatických, neb nechce riskovat životy svých poddaných. Zároveň udělil příkaz Hraběti Kasumimu o důkladné prošetření situace ve Vaši zemi, zejména za účelem doplnění nedostatků ve zprávě, jenž jste nám ráčil zaslat. Umožněte mu bezpečný pohyb po celém království a také náležitou ochranu před vyvrheli, jimiž jsou Vaše země přeplněné. Jeho zpráva bude klíčová pro následné styky mezi našimi zeměmi.

Tiang Ce
kancléř Jeho císařského Veličenstva, vládce civilizovaných světů a Země bohů.“


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 89 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1570 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1143 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1087 hl.)
 
Je mi to jedno (1050 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1015 hl.)
 
Nečtu to tu (1153 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7018

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist