Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Rozhovor s Asdanom Kaelom
Vydáno dne 01. 08. 2009 (1481 přečtení)

Zdravím vás milí čtenáři dnes jsem jsi připravil rozhovor s Asdanem Kaelem. Rozhovor se bude týkat očisty Řádu od vraždy Barona Areduse


Redaktor:Zdravím Tě Asdane našel bys si pro mě chvilku ?

Asdan Kael:Ahoj, co potrebujes?

Redaktor:Mám na tebe pár otázek týkajících se věcí ohledně Očisty Řádu od vraždy Barona Areduse.

Asdan Kael:No, dobře. Tak se ptej.

Redaktor:Dobrá první otázka, která mě zajímá je. Mnoho lidí se dostalo do Aredovy rezidence v ní se však našlo Aredovo tělo. Avšak vedle Areda leželo tělo neznáme bojovnice v uniformě Trinsických stráží. Co Vás napadlo Asdane v této chvíli ?

Asdan Kael:První myšlenka, která mě napadla byla: "Co je to za hloupý žert, kdo se nás to zase snaží pošpinit?!" Řád má svou hierarchii a všichni v něm plní své úkoly, včetně našich stráží, které jsou velice disciplinované. Neumím si představit, jak by některá z našich strážných mohla zabít Barona Areduse. Jakákoli úvaha nad tímto tématem logicky toto vyvrací a je jasné, že to byl celé podvrh.

Redaktor:Měl jste Asdane podezdření kdo to vše z inscenoval ?

Asdan Kael:Ano, podezření jsem měl. Pach temnoty vznášející se okolo této věci byl cítit velice zřetelně. *Usmál se* To je asi vše, co bych k tomu řekl.

Redaktor:Takže jste jsi hned od začátku myslel, že je to práce Sciona a jeho Temných kumpánů.

Asdan Kael:*Usmál se* Na to v tuto chvíli nemohu odpovědět. Bude to moje malé tajemství. Doufám, že to nevadí...

Nevadí. *Usmál se*

Redaktor:Tsurané poslali dopis Králi Richardovy I., že byl jeho učenec zabit. V dopisu stálo mimo jiné, také ultimátum na objasnění Baronovy vraždy, které bylo jeden měsíc. Cítil jste v tu chvíli tlak, který byl směřován na Řád ?

Asdan Kael:Ano, tlak byl znát a proudil ze všech stran. Co si budem povídat, napětí bylo znát.

Redaktor:Ihned se rozjelo pátrání po důkazech na očištění Řádu. Snažil se Vám pomoct i neutrální lid či Paladinové ?

Asdan Kael:Pár Paladinů a neutrálních obyvatel země na první pátrání po důkazech přišlo, ale po chvíli to vzdali a už se neobjevili. Jediný, kdo s námi dlouhodobě spolupracuje je Paladin Haldir z Cerisu, kterého si za to vážím.

Redaktor:Jak se vyvíjelo hledání důkazů ?

Asdan Kael:Po pár hodinách hledání se skupina těch, kteří chtěli skutečně hledat značně stenčila, za to skupina vrahů, která nás neustále obtěžovala se rozrostla a s radostí se spojila s temným kultem a přepadali nás s takovou přesností, jako by jim někdo říkal, kde jsme. Nakonec zabrzdili naši výpravu v Orkské Pevnosti a od té chvíle už se spoustě lidí do hledání nechtělo. Pověřil jsem pár lidí, aby aktivně zjištovali informace a přišli zamnou s čímkoli co budou potřebovat, avšak pátrání se pro nás nevyvíjelo dobře. Když jsme konečně získali nějaké indicie a prohledali různá místa, bylo už pozdě, protože Chaos přinesl jakési zápisky.

Redaktor:*Usmál se* Nakousl jsi záležitost týkající se Chaosu. Chaos jako věčný rival Řádu. Odnesl jasný důkaz o nevinně Řádu Králi Richardovy I.. Myslím jsi, že ne jenom mě to překvapilo jak se Chaos zachoval.

Asdan Kael:Já asi jediný zase tak překvapený nejsem. Nešlo tu jen o očištění Řádu, ale o budoucnost celé země a zabránění války. Každý kdo nechtěl válku s Tsuranskou říší a utrpení lidu Kelevarského měl na tomto očištění zájem. Situace, která nastala jen dokazuje, že jsou tu závažnější věci, než spory mezi Řádem a Chaosem.

Redaktor:Poslední otázka Asdane, která mě taky velmi zajímá. Král naší země má předložit důkaz Tsuranskému vyšetřovateli. Myslíš jsi, že to bude Tsuranům stačit ?

Asdan Kael:Myslím si, že Tsurané mají zájem o válku s naším královstvím tak jako tak. Kdo ví, co se bude dít. Já žádné klidné zítřky neočekávám. *zahleděl se do prázdna*

Redaktor:Děkuji Ti Asdane za tvůj čas, který jsi mi věnoval. Přeji hodně štěsti. *zapsal poslední řádky*

Asdan Kael:Měj se.


[Akt. známka: 3,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haku | Počet komentářů: 55 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Mesiath )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist