Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 02. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    

téma * Soutěž o 150 tisíc!!!
Vydáno dne 02. 06. 2009 (1264 přečtení)

Ano přátelé, minulá soutěž měla úspěch, a proto sem se rozhodl udělat další a samozřejmě, jak jsem sliboval, s vyšší odměnou...

V minulé soutěži jste mi udělali velikou radost, že ste poslali svoje příspěvky a že se našli lidi, kteří mají smysl pro srandu. Děkuji vám. Tak už rovnou přejděme k novému soutěžnímu obrázku na měsíc červen.

soutez obrazek

Pro jistotu zopakujeme pravidla...

Do soutěže se zapojíte odesláním svého návrhu na email zemsky.trubac@seznam.cz. Do mailu napište svůj nick ve hře a svoje icq nebo jak vás kontaktovat. Stačí jen čekat na konec měsíce, koho z vás vyhlásíme za nejoriginálnějšího. Výherce se dozvíte v dalším vydání Zemského Trubače s tím, že přijde další obrázek a další soutěž. Určitě také v dalším čísle najdete rozhovor s prvním výhercem. Třeba to bude příště o mnohem větší sumu, záleží na vás, jak se chytnete a budete soutěžit. Vše je zadarmo, Zemský Trubač vám šetří peníze a rozdává! Výhru 150 tisíc gp předá osobně Zemský Trubač nejoriginálnějšímu vítězi soutěže! Vše financuji já. Děkuji za podporu Zemského Trubače.

Myslím že více vysvětlovat nemusím, směle do toho lidi, soutěžte![Akt. známka: 2,60 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Vasilo Koroptev | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1380 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (971 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (948 hl.)
 
Je mi to jedno (918 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (893 hl.)
 
Nečtu to tu (1020 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6130

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist