Zemský Trubač
  Dnešní datum: 21. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Pozor! Soutěž – bavím, bavíš, bavíme!
Vydáno dne 01. 02. 2009 (1375 přečtení)

Čtěte více zde...

Spolu s novým číslem a oživením novin, jsme se rozhodli udělat soutěž pro všechny tvořivé lidi.

O co jde?
Úkolem soutěže je bavit přátelé. Bavit, bavit a bavit. Jak na to? Inu napište cokoliv zábavného. Samozřejmě správný pravopis bude plus, ale tentokrát na něj nebudeme brát příliš ohled. Pokuste se napsat cokoliv co ostatní může rozesmát. Opravdu nezáleží na délce textu. Může to mít několik stránek, může to být třeba jen malý odstavec. Důležitý je zážitek a originalita (žádné kopie odněkud, hezky vlastní tvorba).

Jak na to?
Svůj zábavný textík pošlete do 20. 2. 2009 na e-mail: zemsky.trubac@seznam.cz
A nezapomeňte se podepsat!

Co za to?
Nebojte se, jde o soutěž. Opravdu můžete vyhrát nějakou milou cenu která Vás určitě potěší. K Vaší smůle však neprozradíme jakou. Pošlete svůj text a možná se přesvědčíte sami.

Jak se bude hodnotit?
Hodnotit bude celá redakce formou hlasování, věříme že žádný s redaktorů nebude nijak zaujatý a všem půjde o samotný umělecký výkon. Výsledky budou zveřejněny v příštím čísle a nebojte redakce se soutěže neúčastní.

Tak na co ještě čekáte?! Chopte se svých hbitých brků, či smočte prst v krvi svého soka. Nezáleží čím píšete a na co píšete! Pište a pobavte celý Kelevar![Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1604 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1199 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1114 hl.)
 
Je mi to jedno (1078 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1043 hl.)
 
Nečtu to tu (1182 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7220

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist