Zemský Trubač
  Dnešní datum: 23. 02. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    

téma * Kde je další číslo?!
Vydáno dne 03. 08. 2008 (1526 přečtení)

Ale ono je, to víte že ano...

Ano je na čase odhalit Vám celou pravdu, nemůže to již déle zapírat, bylo by to velice nefér. Začneme hezky od začátku malou krátkou pohádku. Kdo dělá noviny? Pokud jste si tipli že redaktoři, tak jste dozajista chytřejší než jelen v říji.
A kde noviny vycházejí? Pokud jste si tipli, že tady, tak se pletete, protože i princezna Regina, mimochodem moc sexy žabka, by Vám řekla: Tam kde jsou redaktoři.
A nyní poslední a nejsložitější úkol. Kde jsou tedy redaktoři? Raději netipujte... Redaktoři jsou na Merkuru spolu s tunou jiných závisláků. Proč tam tedy nejste také? No šup, hezky za redaktory, my totiž víme že naši čtenáři jsou věrní. A pokud ne, nechte nám alespoň tuto iluzi.
Nebojte další číslo vyjde zase jak má a bude napěchováné. A kdo ví, možná odhalí i taje Merkuru...

Srazu ZDAR!!! - Vaše redakce[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 61 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1379 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (971 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (948 hl.)
 
Je mi to jedno (918 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (893 hl.)
 
Nečtu to tu (1020 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6129

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist