Zemský Trubač
  Dnešní datum: 21. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Jak se dělá žena - díl II.
Vydáno dne 02. 03. 2008 (1771 přečtení)

V minulém, úvodním, díle jste se mohli seznámit s trpasličím bijcem Bromirem a mladičkou komtesou Blankou D’Arjoun. Komtesa se zrovna vydávala na nějakou podivuhodnou cestu, když narazila na Bromin mláceného partičkou jeho bývalých spolubydlících ze sirotčince. Rozhodla se ho po vzoru ušlechtilý příběhů naložit do kočáru a vzala ho proti jeho vůli na cestu s sebou. Bromin nebyl zrovna nadšený. A my se posuneme v ději o několik dní plavby dále. Jak poznáte mnoho se v jejich vřelém vztahu nezměnilo.

Loď se celé dny houpala na moři a vrzala. Bože jak pekelně vrzala. Brominovi to doslova trhalo žíly a drásalo nervy. Pořád jen nahoru a dolů, nahoru a dolů, nahoru a snídaně dolů. Už mu bylo špatně opravdu hodně dlouho. A do toho pořád ta nána s velkým N. Neustále má nějaké pitomé kecy už aby dopluli a ona mu dala pokoj. A krom toho celá loď je divná. Námořníci jsou nějací divní a ten jejich kapitán je divný úplně. Jak tak divně přemítal opřený o zábradlí a tříšť mořské vody mu šlehala do obličeje, někdo ho vyrušil. Byl to jeden z ozbrojenců hlídajících tu nánu.
„Pane Bromine, slečna Blanka žádá, zda by jste se nemohl připojit k ní u oběda.“
„To tedy nemohl“, nakvašeně odsekl.
„Pane, když má paní žádá, není to jako prosba ale jako rozkaz, takže se hezky připojíte a nebudete dělat problémy. Jasné?“, významně poklepával po hrušce svého meče.
„Vyřiďte slečně, že mi bude zkrveným potěšením.“
Ozbrojenec se na něj zle zazubil, ale odešel. Bromir zůstal o samotě. On a ta hnusná slaná voda a divná posádka. Hmm co když mají něco za lubem. Později to prověří. Přece jen by rád žil ještě dlouho. Ale teď musí na ten skvělý a úžasný oběd.

***

Bromir vešel do Blančiny kajuty. Blanka vypadala jako pravá šlechtična. Menší postavy milé tváře a nezaujatý pozorovatel by v jejích zelených očích poznal inteligentní i když trochu naivní pohled. Krásné dlouhé modré šaty jí jako vodopád spadaly až na zem. Kdekdo by řekl, že je krásná. Kdekdo. Bromir ale ne. Tato slečinka už mu pěkně lezla krkem. „Bromire vítám Tě, dáš si se mnou něco k zakousnutí?“ Mile se na něj usmála. „Děkuji slečinko. Ale raději budu žrát suchary než obědvat s vámi u jednoho stolu.“
„Neříkej mi slečinko!!! Nesnáším to!!! Budu se vdávat za prince a mohu tě kdykoliv nechat pověsit.“
Celá zrůžověla.
„Pověs si, ale až budme na pevnině, do té doby...“
Už to nestihl doříci. Z paluby se ozval výkřik. Další se ozval hned za dveřmi. Strašlivé zasípání a duté žuchnutí na podlahu.
Bromir Blanku chytil ruce za záda.
„To byli tví ozbrojenci. Sice je mi z toho zle, ale něco ti přece jen dlužím, takže tě z toho dostanu. Ničemu se ale nediv.“
Do kajuty vpadli námořníci. Tasené šavle a dýky. No asi to byli spíše piráti. Kdo ví, oni sami by se určitě zvali námořníky. Bromir Blanku stiskl tak až vyjekla a houkl na piráty.
„Klid mám ji! Taky jí něco dlužím a už dlouho čekám na příležitost odplaty. Je vaše pokud chcete. Jedinné co bych chtěl na oplátku já, abych se k vám mohl přidat. Nemám kam jinam bych šel a slyšel jsem že vy jste ti nejlepší v okolí celé Kavčího moře.“
Dovnitř se prodral kapitán.
„To nebude jen tak prďolo.“
Pokynul hlavou dalšímu pirátovi a ten vyběhl. Bromir rychle udeřil Blanku do hlavy až se skácela. Pirátovi vykopl šavli z rukou a pěstí ho srazil k zemi. Už se chudák zvednout nemohl. Kapitán tiše hvízdl.
„Vítej na palubě prďolo!“

***

„Ale kapitáne, proč by jste ji házel přes palubu. Je to přece šlechtična, můžo z ní být peníze. Její tatík zaplatí určitě výkupné.“
„Kdepak ten hajzlík proti nám bojuje. Klidně svou dceru nechá chcípnout. Máme všechno co veze s sebou a to je dost, plus věci za která nám zaplatí více někdo jiný. Ji už nepotřebujeme.“
„Ale šéfe, stále na tom můžeme vydělat. Za pár dní jsme u pevniny. Můžeme ji prodat do otroctví. Zbavíme se jí, S cejchem otroka jí už nikdo nikdy neuvěří ani slovo a ještě na ní něco vyděláme. Byla by z ní docela dobrá postelová otrokyně...“
„Tak dobrá, ale teď ať raději drhne palubu, nebo ji přes ni hodím!“

***

„To jsi zase TY? Ty, ty, ty osle. Ty špíno, ty!!! Rozbrečela se a začala do něj bušit.“
Bromir ji odstrčil a dal jí do místnosti na stůl misku.
„Tady máš jídlo. Musíš jíst jinak tu chcípneš.“
Zabouchl dveře a odešel.

No jen počkej ty malej skrčku. Jen co se mi podaří získat něco čím Tě zabiju, nezaváhám ani na chvíli. Jsem přece komtesa. A mám si brát prince. Je tak úžasný. A umím i trochu kouzlit. Jo to je ono. Sice neumím nikoho ohrozit, ale umím jednoduchá kouzla, jako třeba vykouzlit si nůžky. Chvíli soustředila vůli a nůžky byly na světě. Nyní stačí jen počkat na snídani.

***

Bylo ráno, měla přijít snídaně. Blanka byla připravena. Měla plán. Použila všechnu svou moc aby vypadala pěkně. Bromir vstoupil.
„Tady máš snídani. Ehm? Jak jsi to udělala?“
Přišel k ní blíže.
„No sluší ti to.“
Blanka si připravovala nůžky...
„To je dobře protože dnes konečně jdeme z lodi pryč a já Ti pomohu, teď dobře poslouchej “
Blanka nůžky opět schovala a nejistě se usmála. Možná nakonec není tak špatný.
„Takže slečinko...“
Ne spletla se, nenávidí ho.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 118 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1604 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1199 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1114 hl.)
 
Je mi to jedno (1078 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1043 hl.)
 
Nečtu to tu (1182 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7220

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist