Zemský Trubač
  Dnešní datum: 21. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Jak se dělá žena - díl I.
Vydáno dne 24. 02. 2008 (1828 přečtení)

Dlouho zde nebyl příběh na pár pokračování, tak jsem jeden takový začal. Snad si najde alespoň nějaké své publikum a budte se těšit na další části.

Bromir se zvedl z bahna, vědom si toho, že ho má plné šaty a stejně tak i plnou hubu. Už bych to s tím chlastem neměl tolik přehánět, pomyslel si. Prohrabal si kapsy.
„Sakra, zbyl mi zase jen jeden pitomý měďák. Za to si toho opravdu moc nekoupím. No nic je na čase si něco vydělat“, mrmlal si celou cestu k přístavišti.

Bromir byl malého vzrůstu ale zato svalnaté postavy. Není se čemu divit, také to byl trpaslík. Pořádný karbaník a rváč, jak se říkalo. On sám by dal spíše přednost označení “bijec“. Prodral se celým přístavem. Nebylo tady také o co moc stát. Všude samé ryby a hluk. Hluk měl rád, ale jen na určitých místech. A proto správně zapadl do vyhlášeného přístavního pajzlu “U zlatého pilouna“. Běžného člověka by to šero v putyce zaskočilo, ale Bromir byl přece trpaslík a ti jsou zvyklí vidět i tam kde jsou ostatní skoro slepí. Mnohdy jim to taky není po chuti to co vidí. Taky se nedivte to ta nevěra a tak... Ale to by bylo na jiný příběh, takže věci trpasličích milostných vztahů necháme raději u ledu. Tato putyka byla vyhlášena pořádáním zápasů. Jak také jinam než ilegálních, ale sem se z městské stráže někdo neodvážil. Knížecí rodina D'Arjoun, která má toto město pod palcem, je k podobným věcem raději slepá. Bromir vsadil svůj poslední meďák, aby mu po několika kolech dal dohromady stříbrňák. To už bylo celkem slušné. Sice vypadal jako samá modřina, ale už se měl za co najíst a napít. Přežije další den a to je pozitivní.

„Hej krčmáři tak kde je to mý pivo?! Mý pivo a kus hovězího!“
„Hned to bude pane.“
Krčmář se tvářil dost zdechle, ale Bromir se nakonec svého jídla i pití dočkal. Dal se s chutí do jídla. Nevšímal si okolí a tak ani nepostřehl kdo do putyky vstoupil.

„Ale, ale jakápak hrouda hnoje se nám tu krmí hovězím a pije si pivečko. Bromire ty nepozveš kamarády ze sirotčince?“
Vzhlédnul k partě elfích mladíků, vyplivl kost a prohlásil:
„Vy nejste žádní moji kamarádíčci. Nikdy nezapomenu co jste mi v sirotčinci prováděli. Jste jen namyšlené ušaté svině, které nestojí ani za kus pitomýho slova.“
„No to se podívejme, ono se nám to zlobí. Asi bychom mu měli dát lekci správného chování.“
Elfové vytahovaly hole a obušky. Bromir také na nic nečekal a nasadil si boxer. Začala mela. Bromir rozdával rány do všech stran, avšak více než jich rozdal, jich utržil. Zpestření zařídil krčmář, který se snažil celou věc urovnat.
„No tak pánové promluvme si jako muž.. Chrrr... Žuch!“
Nedořekl co měl na jazyku, neboť byl včas ukončen jedním z elfů. Chvíli na to i Bromir pozbyl vědomí.

***

„Slečno Blanko! Slečno Blanko! Rychle už musíte vyrazit ať nezmeškáte loď. Máte všechno co potřebujete? Budete nám chybět. A ať dobře pořídíte.“
Slečna Blanka služce zamávala, otočila se na potpatku a odešla z bohatě zdobené místnosti ku kočáru.

Její kočár projížděl celý městem až k přístavu. Kvalita životního stylu, šla rapidně dolů s každou ulicí, která byla blíže přístavu. Ničeho se nebála. Měla s sebou ozbrojený doprovod. Projížděla přístavem, když si všimla partičky elfu, která do něčeho bušila. Spletla se. Do někoho bušila. „Zastavte hned! Pomožte tomu muži. Vezmeme ho s sebou.“
Její ostraha uposlechla rozkaz a elfy zahnala.

***

Všechno ho bolelo. Probral se. Pootevřel oko. Viděl zbrojnoše. Opravdu to byl zbrojnoš? Né to je blblost. A proč ta ženská sakra ječí?!

***

„Rychle dejte ho ke mně do vozu! Pak ho ošetříme. Teď rychle na loď nebo to nestihneme.“
A tak jeli k lodi.

***

„Doháje kde to jsem a proč se to tu celé houpá?! Asi budu zvracet a ty jsi kdo?“
„To si vyprošuji pane. Zachránila jsem vás před smrtí a nalodila vás spolu se sebou na tuto loď. Jmenuji se Blanka. Komtesa Blanka D'Arjoun.“
Evidentně byla na svůj čin hrdá, ale on si to nemyslel.
„Ták slečinko, jakým právem jste mě dostala na loď. Já Ti hned namlátím ty rozmazlený fracku! Uvidíš.“
Viděla, protože jeho žaludek to houpání již nesnesl.


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 57 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1604 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1199 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1114 hl.)
 
Je mi to jedno (1078 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1043 hl.)
 
Nečtu to tu (1182 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7220

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist