Zemský Trubač
  Dnešní datum: 26. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Baalův štít - pokračování
Vydáno dne 08. 12. 2007 (1867 přečtení)

Pokračování průběhu questu MoD...

Chrochtání ztichlo na malou jen chvíli, pak noví střelci s kušemi se objevili.

5 kuší, 15 šipek (jaké mrtvým zbudou) - tu kořist připravte do vaku. S ním pak začnete hledat symbol třetího klíče.

3. Oceán kolem země se rozprostírá, jako obručí však na jednom místě země vodu svírá, ve svém náručí.
Ocllo

pohled na mapu světa ukazuje více vod než suché země = oceán kolem země se rozprostírá, ostrov Ocllo má zhruba kruhový tvar, který uzavírá lagunu spojenou s oceánem úzkým průlivem = jako obručí však na jednom místě země vodu svírá, ve svém náručí

Když jsem těsně před uvedeným časem přibyl do Oclla, chvíli na to mě jako první zahlédl Yellow Fighter a předal mi brašnu se svojí kořistí. Pět kuší a patnáct ostrých střel donesl, rozhodl jsem tedy, že svůj úkol splnil. Symbol třetího klíče, tanna neldë získal Yellow Fighter.

4. Stará pověst, 2 Když démoni letěli za Baalem ke svatyni, vypadali jako velký temný mrak. Jejich zloba burácela hromobitím a blesky z jejich hněvu bičovaly zemi pod nimi. V jednom údolí rozehnali pasákům stádo koz a ovcí.
Většinu zvířat dokázali pasáci sehnat dohromady a odvést do městečka. Potom se vydali zpět do údolí, zkusit najít zbylé kusy a vrátit se s nimi před večerním uzavřením bran. Pokud by to nedokázali, museli by ze svého zaplatit velkou pokutu poškozeným majitelům. Šli s nimi i jejich přátelé, aby jim pomohli. Když v okolních houštinách a blízkém lese dohledali poslední kozu, vyrazili k městečku. Nějakou náhodou jich bylo stejně jako zvířat a v běhu každý hnal jedno. Zvonění ohlašující uzavření zaslechli pár desítek sáhů od jedné z bran. Pozvedli svoje pastýřské hole a hlasitým křikem popoháněli zvířata. Proběhli branou, když ji strážní začali zavírat. Poslední z nich se sotva prodral mezi dveřními křídly. Naštěstí se pohybovala pomalu a tak pastýři zachránili celé stádo a sobě peníze. Na památku toho běhu pak radní občas pořádali závod v běhu se stádem.

Chytněte si kozu nebo ovci a připravte si dobrou pastýřskou hůl. V čas, který vyberete (pro jistotu a pokud to bude možné tak až po 18:30), se shromáždíme u druhé banky v Britainu. Povedete svoje zvíře kolem jezírka za bankou. Nejrychlejší z vás dostane symbol čtvrtého klíče.

Pravidla pro závod
1 ) Hnané zvíře jen ovce/beran (Land (Domestic) - Sheep) nebo koza/kozel (Land (Wild) - Goat).
2 ) Pastýř může běžet nebo jet na jízdním zvířeti.
3 ) Pastýř musí zvíře hnát před sebou nebo vedle sebe, ne za sebou.
4 ) Pastýř musí zvíře hnát jen pomocí pastýřské hole. Nesmí si pomáhat mluvením na zvíře, například povelem xxx come. Pastýř smí ovládat jen svoje zvíře. Nejsem vševidoucí, spoléhám na vaši čest.
5 ) Start v průchodu SV od fontány, na obrazovce vpravo.
6 ) Směr závodu podle hodinových ručiček, jedno kolo (Zkoušel jsem to, myslím, že bude stačit).
7 ) V závěru musí zvíře proběhnout přes startovní čáru po chodníku, nikoliv po úzkém místě těsně u břehu.
8 ) V závěru se pastýř může zastavit poblíž startu. Před startovní čarou, na ní, vedle ní nebo za ní. Jeho pozice není rozhodující.
9 ) Zvíře musí proběhnout po chodníku průchodem SZ od fontány, na obrazovce nahoře. Zvíře tedy uběhne o něco málo více než jedno kolo. Teprve tím dokončil soutěžící závod.
10) Při shodě tří nebo více soutěžících se tito buďto domluví a jednoho vyberou nebo si dají ještě jedno kolo s možností ovládat i zvířata ostatních. Při shodě dvou soutěžících se tito buďto domluví a jednoho vyberou nebo rozhodne los.

Na druhý pokus se sešel minimální požadovaný počet pastevců. Sir Sarakirn spolu s Fairisem a Rendorfem se jednotně rozhodli pro kozy. Už neplánovaný prolog - cesta od druhé Britainské banky ke startovní čáře u jezírka - naznačil, že závod bude zajímavý. Po krátkém zopakování pravidel a pořádném nápřahu pasteveckých holí vyrazilo jejich třicet nohou (všichni tři jeli na koních) a moje dvě vpřed. První polovina několikrát jen mírně zamíchala pořadím, hlavní zápletka se dostavila až na severním zarostlém břehu jezírka. Kozy se pastevcům schovávaly mezi stromy a chvílemi se věnovaly pastvě na husté trávě, než aby běžely, kam je hnaly hole kmitající koním kolem uší. Občas dokonce udělaly pár skoků zpět a vystavovaly pastevce nebezpečí diskvalifikace pro zakázanou pozici pastevec před zvířetem. Do poslední zatáčky kozu přihnal jako první sir Sarakirn a po správném proběhnutí kozy přes místo startovní čáry ji nasměroval k čáře cílové. Ve strhujícím finiši na cílové rovince svoji vedoucí pozici proměnil v zasloužené vítězství.

Symbol čtvrtého klíče, tanna canta získal sir Sarakirn.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 138 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: HeruGil )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1605 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1200 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1116 hl.)
 
Je mi to jedno (1079 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1044 hl.)
 
Nečtu to tu (1184 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7228

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist