Zemský Trubač
  Dnešní datum: 26. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Baalův štít
Vydáno dne 25. 11. 2007 (1859 přečtení)

Přinášíme část questu, který si připravila gilda M.O.D. a poslala nám jeho znění doredakce, abyste se mohli pokochat.

Chrochtání plní louky i les, helmy z lebek a sekery budí děs.

10 seker, 10 helem a 10 kabátců z kovových kroužků - tu kořist připravte do vaku. S ním pak začnete hledat symbol prvního klíče.

1. Tam, i když nohy pevně stojí, kolem hlavy mraky plují. Na poledni mořské vlny běží, na západě v dálce střechy hradních věží. rozhledna v Britainu ---

nevznáším se = nohy pevně stojí jsem vysoko a není to uvnitř budovy = kolem hlavy mraky plují kousek k jihu je břeh moře = na poledni mořské vlny běží směrem na západ leží Britainský hrad = na západě v dálce střechy hradních věží Symbol prvního klíče, tanna er získala s pomocí Rendorfa Melian.

2. Stará pověst
Mnoho legend o Baalově štítu mnohokrát zaznělo z úst vypravěčů při večerních posezeních. Mnoho už bylo těch, co se vydávali na cesty, aby štít našli. Pro sebe či nabídnout jiným na prodej. Někteří se vrátili bohatší o poznání světa, někteří chudší, když přišli téměř o vše co brali na cestu sebou. A přestože se mnozí nevrátili nikdy, stále další a další zvyšovali počet těch, kteří vyprávěním uvěřili. Jedním byl i jakýsi mladý rytíř. Jeho jméno snad zapadlo do hlubin moře nebo ho možná rozvál vítr. Od jeho časů však vypravěči mezi sebou rozšířili novou pověst. Někde je ukryta truhlice, ta se štítem. Možná ji někdo i našel, ale štít v ní neviděl. Prý se objeví teprve až si někdo shromáždí všech dvanáct symbolů těch dvanácti klíčů. Potom se truhlice uzavře. Jestli někdo z dvanácti symbolů jeden nějak vybere, potom získá klíč. A když to bude ten pravý, otevře s ním truhlici, ve které se objeví Baalův štít. Spousty prázdných truhlic byly uloženy do sklepení paláců i na půdách obyčejných domů. Občas se našel kus pergamenu a na něm označeno místo, kde nějaká truhlice je ukrytá a silný muž či statečná žena ji našli a vykopali. Snad nějaký starý pergamen někde založený a dávno zapomenutý ukazuje místo, kde hledat tu, která nese skrytý štít.

Kdo první mě potká v den sobotní a k pozdravu připojí dvě slova - truhlice a cesta, dostane kus pergamenu a může zkusit štěstí. Jestli vykope truhlici na místě označeném, může si nechat cetky, které tam možná najde. Ale musí mi donést tu truhlici a všechny váčky, které po cetkách zbudou. Za ni potom dostane symbol druhého klíče.

(Ten vzácný pergamen nebudu nosit po místech, kde lapkové chodí.) ---

Když jsem šel na dřevo, zahlédl mě těsně před desátou dopolední jako první Rendorf a pozdravil dobře. Dostal pergamen. Ruce plné síly a odvaha v srdci, jasná mysl a bystré oči, to bylo odměněno vším, co našel ve staré truhlici. Donesl bednu a dva kožené váčky. Truhlici mi dát nemohl, protože ta mu zmizela. Možná to nebyla ta pravá, kdo ví ... Přesto jsem rozhodl, že on svůj úkol splnil.
Symbol druhého klíče, tanna atta získal Rendorf.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 59 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: HeruGil )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1605 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1200 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1116 hl.)
 
Je mi to jedno (1079 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1044 hl.)
 
Nečtu to tu (1184 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7228

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist