Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

téma * Mocné kouzlo
Vydáno dne 09. 06. 2007 (2441 přečtení)

V redakci byla nalezena obrovská gorila, která zmateně chodila z rohu do rohu a také velmi často zastavila u zrcadla, do kterého jakoby nevěřícně koukala. Co je to opět za redakční vtípek?, proletělo mi hlavou a opatrně jsem se přesunul ke stolu, kde jsem již od dvěří viděl jakýsi dopis a na zemi šat s částmi zbroje. Gorila se na mě podívala velmi smutnýma očima a nechala mě začíst se do dopisu...

„Ardgh vax oblivium arte morfe“...tyto slova jsem nikdy neměl přečíst. Toulal jsem se jako obvykle po krajině a nalezl velmi starou a malou sluji na jednom velkém ostrově, která vypadala jako dávno opuštěný důl. Moje zvědavost mi nedala a já nahlédl do truhel s rezavými panty a objevil knihu vázanou do černé kůže. Nevím proč jsem tak konal, ale ten nápis, ta věta mě tak magicky přimknula, že mé rty najednou vyslovily psané a časem zapomenuté zaklínadlo. Neozvala se ani rána, ani nebyl postřehnutelný jakýkoliv jiný jev vykonaného zaklínadla já počal s klidem knihu odkládat zpět do truhly. K mému úděsu se však po dotyku s dnem truhlice rozpadla v prach. Opustil jsem kvapně tuto malou sluji a pospíchal do mého srubu. Už cestou jsem pocítil svědění kůže a bolest hlavy. Padl jsem do postele vyčerpáním a druhý den ráno zjistil příšernou věc. Na mnoha místech mého těla začala vyrůstat srst, hlava mě bolela stále víc a víc. Neváhal jsem tedy a okmažitě ve zbytku mých posledních sil navštívil nejvyhlášenějšího lékaře z nejvyhlášenějších a to samotného Fairfaxe.
Jeho závěr nebyl pro moji osobu potěšující. Na mém těle jsou známky nevratného procesu proměny, ale v co, to nebyl schopen ještě poznat. Nakonec pokrčil rameny a řekl, že jeho léčitelské schopnosti jsou na toto prokletí krátké. Snad jen prý staré svazky a knihy by mohly znát odpověď.
Urychleně jsem se vrátil do Britainské redakce a nyní sepisuji, co se mi stalo. Síly mě opouští, hlava bolí jakobych v ní měl tisíce hřebů, sluch a čich se mi výrazně posilují, únava je čím dál větší.
Co se to dějě? Pomůže mi někdo? Jak zlomit toto kouzlo?...
Únava mě opět zmáhá, chce se mi hrozně spát, oči mi padají........

Odrhl jsem oči od tohoto dopisu a nevěřícně koukal na obrovského samce Gorily.
„ Zedule, jsi to ty?“.....

Na vědomost se dává, že tomu, komu se podaří najít odpověď na to, co se stalo s naším redaktorem a pomoci mu zpět do lidské podoby, tomuto dobrodruhovi nebo skupince dobrodruhů, bude vyplacena odměna 100 000 kelevarských zlatých...

Redakce Zemského Trubače[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Zedulus | Počet komentářů: 88 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1647 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1223 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1135 hl.)
 
Je mi to jedno (1097 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1059 hl.)
 
Nečtu to tu (1206 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7367

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist