Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

téma * Hádanky
Vydáno dne 25. 03. 2007 (2358 přečtení)

Co se děje????

Co se děje? Takto jednoduché hádanky a nikdo neuhádl. Čímpak se moudří lidé Kelevaru zabývají, že nemají čas na hádání?
Nebo zase je chyba v mém mailu?
No nic, dnešní hádanky si do příštího čísla zopakujem...
Tak jak to dopadlo s fyzikou?
Správní řešitelé: Yellow Fighter, Janea...
Na to, jak byli hádanky snadné a jaký byl na ně dlouhý čas je to slabota...A teď správná řešení...

Největší dostřik


Auauau. Lidi, to byl trapný chyták... Čerpadlo kvůli podtlaku nasaje vodu, ale jak sa otevřou trubky, co se stane? No nažene se tam vzduch. A kam vyteče voda? Je to zvon! Nemá dno. Gravitace funguje...Selský rozum! Žádná fyzika!David Liškofield
Dobrá, tady je nutno znát něco z fyziky. Že úhel dopadu, je roven úhlu odrazu, ať už hrajete tennis, pinpong, kulečník, blbnete se zrcadly. Obrázek s řešením zaslala Janea... Btw. za zrcadly nejsem já, to je úplně jiná liška... Já jsem mnohem hezčí...Liskofield
A jedeme dál...Trochu klasiky...

1. S lehkostí...
S lehkostí jde po hladině,
však neuměje létat.
Tiše pluje pod hladinou,
však neuměje dýchat.
Ve svitu dne nejmocnější,
v noci tiše umírá...


2. S loupeží...
Tři podezřelé zločince A, B a C pochytali a předvedli k výslechu. Přitom však A a C byli dvojčata podobná si jak vejce vejci a jen málokdo je od sebe dokázal rozeznat. Všichni tři podezřelí měli už hustě popsaný trestní rejstřík a všichni dobře věděli, co jsou zač a jaké mají zvyky. Dvojčata byla dost bojácná a ani jedno z nich by se neodvážilo pustit do akce bez společníka. Naproti tomu B byl ostrý hoch a spolčováním přímo opovrhoval. Několik svědků vypovědělo, že v době, kdy došlo k loupeži, viděli jedno z dvojčat v jistém baru, nevědělo se však, které z dvojčat to bylo. Pokud do loupeže nebyl zapleten nikdo jiný než A, B a C, kdo z nich je vinen a kdo nevinen?

Řešení na obě hádanky posílejte na adresu liskavposte@seznam.cz nejpozději do čtvrtka do půlnoci.


Přeji příjemné posilování mozečků.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 82 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1647 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1223 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1135 hl.)
 
Je mi to jedno (1097 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1059 hl.)
 
Nečtu to tu (1206 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7367

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist