Zemský Trubač
  Dnešní datum: 31. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Úvodník - XCVII.číslo
Vydáno dne 22. 12. 2006 (1823 přečtení)

Nesem Vám Noviny, poslouchejte. Z kelevarské krajiny, pozor dejte.

Vánoce jsou tady a všichni redaktoři shání dárečky, v lese někteří nejmenovaní pižlaj stromek a já tu sedím a přemýšlím co napsat. Měli jste někdy pocit Dejavu? Já dnes ano, mám pocit, jako když tenhle den už byl, věci, které jsem získala poslední dny mi zmizely. Dokonce i články, které byly připravené od redaktorů k tisku tu nejsou. *posmutnila* Když jsem to zjistila, šla jsem se projít po vánočním Britainu. Skoro na každém rohu se prodávají vánočníci kapři, to mě vedlo k zamyšlení...

V novinách máme redaktora Lišku, věřím, že i takový Zajíc, Jelen či Medvěd by dokázali také něco napsat. Ale proč nemůžou článek psát kapři? to bych si jich pár koupila a jéje! To by bylo krásných článečků.

Ale už dost mého pojednávání. Chtěla bych Vám popřát klidné prožití vánočních svatků, také hasičům, jelikož doufejme, že nám žádný vánoční stromek nechytne. Šťastné a blátěné!

Váš sobík Taoki

Chtěl bych vám naši čtenáři za sebe a nejen za sebe, ale za všechny lidičky, kteří do novin píší, či jim jakýmkoliv způsobem pomáhají, popřát šťastné a příjemně prožité vánoční svátky. Užijte si je jak se patří a alespoň pár dní se věnujte také svým blízkým. Určitě je potěší že na ně myslíte.

Hlavní sob Sparhawk

Za celou Cervezu bych rád všem popřál, ať Vám toho Ježíšek hodně naježí!

Liška převlečená za soba, alias mluvčí sobího stádečka Cerveza[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 36 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1557 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1124 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1078 hl.)
 
Je mi to jedno (1039 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1005 hl.)
 
Nečtu to tu (1140 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6943

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist