Zemský Trubač
  Dnešní datum: 31. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Úvodník - XCVI. číslo
Vydáno dne 15. 12. 2006 (1544 přečtení)

Bylo, nebylo, nové číslo přibylo...

Píšeme jako o život naši čtenáři. Ano je to tak. Jak by jste se mohli mylně domnívat z minulých čísel, že v redakci je mrtvo, není tomu tak. Pobíhá nám tu spousta lidí a dokonce jsem musel vyhodit jindy oblíbeného pekaře s koblihami, protože nemáme čas ani na jídlo. V zemi se děje opravdu mnoho a my bychom rádi u toho všeho byli. Mana nám neustále mizí a teď když začínají vyplouvat vodítka na povrch a začíná být pravděpodobné, že vše nějak souvisí s minulostí v bájné Saphiře, je čas čím dál tím více dražší. Měli bychom se snažit vše uvést zpět do pořádku a to také mnozí z nás dělají. Když si jen vzpomenu na tu pohromu co se udála na hřbitově s těmi upírkami, obávám se toho co může ještě nastat. Opravdu bychom se mohli divit.

Někteří bojují, někteří zkoumají, jiní se pro změnu snaží povzbudit obyvatelstvo v těžké chvíli. Pokud se chcete odreagovat, můžete se zkusit zapojit do soutěže spisovatelů, o které se více můžete dočíst ZDE

Za týden se stalo opravdu ledacos a my se také snažili, takže přeji příjemné čtení a pokud se něco nezvrtne, setkáme se i u příštího čísla.

šéfredaktor Sparhawk[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1557 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1124 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1078 hl.)
 
Je mi to jedno (1039 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1005 hl.)
 
Nečtu to tu (1140 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6943

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist