Zemský Trubač
  Dnešní datum: 31. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Haló sousede
Vydáno dne 15. 12. 2006 (3794 přečtení)

Slasti, strasti bydlení...

Já i Vy dozajista žijeme ve světě, kde nás obklopuje mnoho dalších lidí. Někteří z nás bydlí v domečku, jiní zase vlastní hrad. Doufám už jen kvůli vám, že máte kde bydlet. A i tento článeček bude tak trochu o bydlení. Ať už vlastníme jakýkoliv domeček, hrad, stan, či jen louku pod širým nebem, snažíme se o jediné. Aby se nám hezky bydlelo. Různě zdobíme, pořizujeme nový nábytek, sejeme novou trávu (jako stravu pro naši krávu, či ovce – týká se těch přírodních typů…) Prostě všude dobře a doma nejlépe.

Může se ale stát, že i když je vše na oko dokonalé, realita je jiná. Ano přátelé přichází řeč na naše sousedy. Například já zrovna před chvílí koukal z okna naší redakce v hlavním městě a co nevidím. Dvě babky stojí na rohu ulice, melou a melou pusou bez ustání. Možná staré známé, ale já vím, že jsou to děsné klepny a tyto klepny jsou sousedky jednoho nejmenovaného Rytíře. Kdyby jen tušil, kdo o něm roznáší ty pomluvy. Ale pššš, my to přece panu Rytíři neřekneme. Přece jen nejsme klepny. Nicméně ty dvě takto stojí dlouhé hodiny každý den a probírají co se kde šustne. Je fajn mít sousedku, která každému hned vyžvaní, že jste se po ránu spletli a vyčistili si zuby novinářským brkem, místo kartáčku z koňské hřívy. Opravdu děsivé. Mluvím z vlastní zkušenosti a tak jsem si řekl, že udělám menší průzkum po světě a o poznatky se podělím s vámi.

Samozřejmě, že asi nejzajímavější jsou sousedé mocných. Tak třeba naše milá Královna. Ano můžete namítnout, že na hradě je spousta lidiček, ale jde jen o personál a stráž. Nejbližší soused žije hned u vstupu do hradu. Je milý a přítulný. Na otázku zdali královna má nějakého amanta, jen spokojeně zařehtal. Jak si to jen vysvětlit. Očividně ví, ale nepoví, no třeba se to dozvíme zase příště.

sousedi1

Takový Lord Blackthorn je na tom lépe/hůře. Jeho soused je velice diskrétní. Tedy navenek tak působí. Má rád vodu a celý den si ji spokojeně užívá. Otázkou je, zda si občas s Lordem také popovídá. Zeptali jsme se ho, ale projevil značnou nechuť nám odpovědět. Jen si spokojeně dál plaval a užíval sluníčka. Inu stává se že i novinářský průkaz vám nepomůže zapůsobit…

sousedi2

Dále jsem zkoumal i jiné domečky a u jednoho mají celkem působivého souseda. Vypadá mile a přítulně. Určitě má s majitelem dobré vztahy. Otázkou je, zdali majitel vůbec tuší, že se jedná o vraha. Možná to jednou zjistí.

sousedi3

Tak vám naši čtenáři nevím. Je lepší mít za souseda mluvku, tupce, nemluvu, vraha, nebo Boha? Já osobně si myslím, že nejhorší varianta je ten bůh. Ten o vás prostě může vědět co chce a kdy chce. Není nad to, když vám soused vleze až do koupelny…

vana[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 213 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1557 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1124 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1078 hl.)
 
Je mi to jedno (1039 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1005 hl.)
 
Nečtu to tu (1140 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6943

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist