Zemský Trubač
  Dnešní datum: 31. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Kelevárie
Vydáno dne 15. 12. 2006 (3187 přečtení)

Kůň proti koni, jezdec proti jezdci.

Toto úterý (12.12 2006) měly šanci dobrodruzi změřit své síly v klání na koni nazývané také jako Kavalerie. Registrační listina byla během par minut zaplněná včetně pozic náhradníků. Někteří jedinci (Darakan) na poslední chvíli sháněly výstroj v které by šli bojovat. Na kolbiště se mimo bojovníků dostavilo také mnoho velice hlučných fanoušků, kteří řvali tak, že přes ně nebyl vůbec slyšet začátek kol. No prostě atmosféra jak má být.
První bojovníci vstoupili do arény a za své těžce vydělané penízky dostali turnajové kopí. Většině dvojic se za 10 kol nepovedl dát ani jeden zásah takže bylo k vidění mnoho soubojů tváří v tvář. Když přišel na řadu Darakan na své lamě nebyl vpuštěn do arény a musel si narychlo sehnat koně. Já osobně si myslím že je toto velká diskriminace lam na Kelevaru! Lama je chytřejší a vznešenější, než koník, tak nechápu, proč nemůže být na Kavalerii požívána. Doufám, že tento problém vyřeší slavná organizace GreenPeace(Lamy všech zemí spojte se!).
Já jsem měl tu čest se také účastnit, registrační list jsem stihl poslat na poslední chvíli (a to máš zatracenou kliku, že Iason je taková měkota a neposlal Tě na nějaký důležitý guildovní úkol, když byl ten první náhradník… Já bych to udělal, ale byl jsem až druhý náhradník…LvP) , ale místečko se ještě našlo. Za soupeře mi byl vybrán ostřílený bojovník Dismouth, který se naneštěstí pro mě nakonec umístil na čtvrtém místě. Náš souboj byl velmi vyrovnaný. První mou vedený uder zasáhl protivníkův hrudník. Dismouth se v sedle sice zapotácel, ale přesto nespadl. Pokřik fanoušku sílel. I přes četné povzbuzování jsem v dalším kole dostal zásah do hlavy a padl mrtev k zemi. Jo když se daří tak se daří.
Turnaj dál probíhal bez významnější událostí krom skandování náhradníků, že chtějí bojovat také. Na pěkném třetím místě se nakonec umístil Pas, který porazil v souboji Dismoutha. Boj o první místo se koná na dva vítězné. První kolo vyhrál s přehledem Keinar na svém krásnem mustangovi, druhé kolo se ovšem odehrálo v boji muž proti muži oba bojovníci bojovali statečně, ale jen jeden může zvítězit. Dagarik se umístil na druhém místě a Keinar se stal vítězem. Všichni bojovníci bojovali velmi statečně, i když jim dnes muška moc nepřála. Hlavní dík patří pořadateli této akce GM Perseusovi a také věrným divákům a fanouškům tohoto sportu.
Sláva vítězům čest poraženým. Všichni bojovali stejně statečně.

Důležité upozornění: Při tření…, teda co to plácám, je možné, že pro veliký zájem se bude Kelevarie ještě do konce roku opakovat.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 136 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Jenda(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1557 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1125 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1078 hl.)
 
Je mi to jedno (1039 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1005 hl.)
 
Nečtu to tu (1140 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6944

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist