Zemský Trubač
  Dnešní datum: 31. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Liška v ZOO
Vydáno dne 08. 12. 2006 (996 přečtení)

V sobotu se všem občanům země naskytla možnost, vidět Lišku v Poště...ne v Poště, ale v Kleci v Moonglowské ZOO...

Tak tedy Lišák doplatit na své ego, je tomu už hodně dní, co jsme se vsadili. Připomenu vám sázku...
Vy, čtenáři, jste mi zasílali hádanky, které já jsem shromažďovala, a pak jsem je předložila na vyluštění Lišákovi. Pokud by všechnu uhodl, musela bych psát oslavnou Ódu na jeho ocas, pokud by neuhodl alespoň jednu z nich, měl jít na tři hodiny do klece.

My už teď víme, jak to dopadlo. Liška Bystrouška nebyl, a tak v sobotu o jednadvacáté hodině večerní byl zavřen do klece. Nechci, aby mě někdo osočoval z týrání zvířat. Klec byla útulná, měl tam své věci a dostával ode mne i jeho neoblínější jídlo.

Musím říct, že jsem nečekala takovou návštěvnost. Dokonce, někteří Liškovi natolik záviděli, že jsem jednoho z nich dala také zavřít do klece. Nejprve jen k pavoukovi, z kterého měl spíše srandu, ale když byl přesunut do společné klece s dalšími asi dvaceti příšerami, dostal strach a zmateně pobíhal. Nakonec jsem ho pustila...

Myslím, že Liškovi to ani tolik neublížilo. Společnost mu po celou dobu dělalo pár přátel, kterým názorně ukázal, že Liška umí hrát i šachy. Asi si návštěvníci nevšimli před klecí cedule: "Hraní šach se zvířaty je zakázané!" Musela jsem opět zakročit.

Lišák byl krátce po půlnoci propuštěn, zdráv a s novými zážitky. Líbilo se vám to? Mě rozhodně, skvěle jsem se pobavila. Tak co Liško, o co se vsadíme teď?

liska


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1557 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1125 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1078 hl.)
 
Je mi to jedno (1039 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1005 hl.)
 
Nečtu to tu (1140 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6944

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist