Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Co nám týden dal a vzal?
Vydáno dne 08. 12. 2006 (969 přečtení)

Tento týden byl opravdu rušný, plný záhad a převratů. Přinášíme zde přehled hlavních událostí.

Sobota 2.12.

Tolik očekávaný den nastal! Den, kdy se měl uskutečnit Rituál obnovy. Bohužel se lstivý Gargoylové spojili s Nekromanty, kterým se podařilo zničit krystal, a tak se Rituál obnovy nemohl uskutečnit. Mágové předpokládali, že se v zemi destabilizuje magie.

To se také stalo ještě toho večera, kdy se každý z nás začal cítit slabě, nevím, jak vy, ale mě se hlavou začaly honit špatné myšlenky. Když jsem se pokoušela čarovat, má mana na to nestačila. Na fórum se rozvíjely diskuze, každý přemýšlel, proč se tak děje.

Neděle 3.12.

Hodiny plynuly a jediné, co jsme se dozvěděli, byly další hypotézy. Někteří dávali za vinu Nekromantů, ale jak plynul čas, zdálo se, že oni nestojí za mizením many, protože se dotklo i jich samotných.

Ti z vás, kteří navštívili nedělním turnaj, mohli zahlédnout udatného Fairise prokletého v podobu Zombie. Údajně tato nákaz postihla i další dobrodruhy, více informací naleznete v článku Zombie.

Pondělí 4.12.

Téměř smrtonosná nemoc zasáhla řady Nekromantů. Jako první umřel, a tak na vždy opustil zem Kelevarskou, sám velmistr Lycianus. Nákaza pokračovala dál, a Nekromanti přišli o další dva členy. Několik dalších na fórum oznámilo, že odchází ze světe Kelevarského pryč.

Úterý 5.12.

Objevila se zpráva, která by mohla vysvětlit mizení many, ale její pravdivost bude nutné ověřit. Přeci jen, jak by mohla minulost ovlivnit dění v přítomnosti?

Středa 6.12.

Frakce Nekromanti byla kompletně zrušena, neboť nastalo podezření, že hrubě porušila zákony jiné země. A jelikož Kelevar nechce válčit s dalšími zeměmi, rozhodl se tuto frakci zrušit.

Královniny Rytíři uspořádali sezení na hradě, kam byl zván každý zástupce neutrální gildy, občané samotní, ale i zástupci z řad Chaosu. Diskutovalo se o vzniklé situaci. Více v samostatném článku.

Večer byl celý kelevarský lid špehem informován, že ví, kde mají nové útočiště temní elfové. Bohužel nestihl prozradit více, a tak několik dobrodruhů začalo pátrat až zavítali do končin zvaných Bojiště a na místním hradě je našli. Jaké bylo překvapení dobrodruhů, když u nich našli jednu zlatou dlaždici. Více informací najdete v patřičném článku.

Čtvrtek 7.12.

Dnešek nic nového nepřinesl, ale každý dobrodruh má nachystanou zbroj a je připraven vyrazit se bít pro dobro této země. Uvidíme, co přinesou následující dny.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1554 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1121 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1076 hl.)
 
Je mi to jedno (1037 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1003 hl.)
 
Nečtu to tu (1138 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6929

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist