Zemský Trubač
  Dnešní datum: 31. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Britain našima očima
Vydáno dne 01. 12. 2006 (1454 přečtení)

Shrnutí ankety, která se konala na obecném fórum.

Takže, co vás napadne, když se řekne Britain?

Především Kovárnu a PvP bitky okolo ní. Dále neustálý boj mezi příslušníky frakcí.

Co se Vám líbí na našem hlavním městě, co naopak nelíbí?

Většina si pochvalovala dostupnost mnoha obchodníků v hlavní městě, nelíbilo se to, že ve městě nejsou porty do další měst jako je Nhujelm, Magincia a další jim podobná.

Líbí se Vám architektura v Britu? Co rozloha? Dostačující?

S architekturou města jsou lidé nespokojeni. Město vypadá jako každé obyčejné, není zde vůbec poznat, že se jedná o hlavní město země. Ani Královnin hrad na tom není o moc lépe. Někteří by uvítali park v rušnější části města.

Co bezpečí v Britu? Neustále slyšíme, jak se ho někdo snaží dobýt? Myslíte si, že je to pravé místo pro klid a relaxaci?

Nikdo si nemyslí, že je město určeno k relaxaci. Někteří vyjádřili nespokojenost nad špatným opevnění města. Kdyby město bylo opravdu ohroženo, nepodařilo by se ho uzavřít a bránit.

Využíváte domy na pronájem nebo si myslíte, že jsou na nic? Za jakých okolností byste v nich bydleli?

Domy na pronájem se nikomu nelíbí, především z důvodu jejich odstrčení na kraj Britainu a také, že si v nich nic nemůžeme přimknout bez asistence božstva. Někteří obchodníci by je využívali pro své vendory, ale pokud by byly blíže rušnější části města.

Kolik času v Britu strávíte?

Záleží na okolnostech, většinou městem lidé jen prochází, když jdou na turnaj, nebo na trh. Někteří se účasní PvP bitek či jen tak pokukují u Kovárny.

Kdyby to bylo jenom na Vás, co byste změnili či nezměnili?

Především byla navrhovaná možnost posunutí GZ a antimagicu. Vrahové byli pro zmenšení, neutrálové pro prodloužení.[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 206 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1557 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1125 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1078 hl.)
 
Je mi to jedno (1039 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1005 hl.)
 
Nečtu to tu (1140 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6944

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist