Zemský Trubač
  Dnešní datum: 31. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Rozhovor s Lycianusem
Vydáno dne 18. 11. 2006 (1567 přečtení)

Zpráva o plánech Nekromantů převzít hlavní město Britain mě zaskočila, ale potřebovala jsem zjistit přesněji, jak to je, a tak jsem se vydala za Lycianusem...

V týdnu se v obecné na fórum objevila zpráva, kde Nekromanti vyzívají královnu k vydání města Britain. Nečetla jsem bohužel celé sufitko, a tak se chci zeptat, je to akce jen jednoho nekromanta nebo je to oficiální plán celé frakce?

Je to vůlí celého kultu, již delší dobu Britain, dá se říct, ovládáme.

Nedávno odešel Chronos z RT, a tak jste jako frakce přišli o svého "boha". Jak jste se s touto ztrátou vyrovnali?

Je to ztráta, ale nedá se nic dělat, je to jeho vůle a my nejsme násilná frakce v ohledu, abychom někoho nutili do něčeho, na co už nemá chuť, náladu a případně čas.

Vraťme se zpět k Britainu...mají se obyčejní lidé něčeho bát?

Tohle je otázka, na kterou se špatně dá odpovědět, jelikož N můžou útočit jen na frakční občany. Kdyby byla narušená opět magická ochrana a strážní zóna, dalo by se mluvit o vyhlazení všeho živého…Jak jsi si mohla všimnout vládne cenzura i na obecném fóru.Asi strach královny…

No, jedna věc je, co máte v plánu, ale snad každý v této zemi ví, že bez podpory božstva to nelze. Chystáte se jim obětovat nějaké zvíře nebo jste již někoho přízeň získali?

Nekromanti a přízeň božstev? Tato otázka je asi zbytečná, my pravděpodobně nikdy mít podporu nebudeme, každý v této zemi začíná tušit, že jsme silná frakce a postaveni frakce Order u božstva je neotřesitelné, to jde koneckonců i vidět, ale my se plazit před bohem Iluvatarem nebudeme.Věřím, že terorem obyvatel v nechráněných zónách si vynutíme pozornost a ústupky ze strany královny, případně zaujmeme některého jiného boha, který nám dá šanci na převrat.

Zaujalo mě slovní spojení "teror obyvatel"...Nemyslíš, že někdy by se vaše chování dalo označit jako MSkaření?

Tohle je přesně to, co si každý obyvatel řekne - Mskaření. Lidé si za to vlastně mohou sami, volili královnu jakožto správkyni hlavního města, tak ať si jdou stěžovat k ní, ona by měla mít svou armádu, která by je měla dokázat chránit, pokud ne, ať odevzdá město a my jsme schopní neútočit na ubohé občany, kteří nejsou rekrutováni v jejich řadách. Ve válce jsou vždy oběti ,je jen na královně, jak dlouho teror bude pokračovat.

Takže vlastně za teror nebohých občanů, například u kovárny v Britu, může královna?

Jistě, jak jinak máme dosáhnout toho, aby vydala město, když ji nestačí krev jejich přívrženců, bude prolévána i krev obyvatel, jak v městě tak mimo něj.

Kolik mají nyní Nekromanti členů?

Dvacet členů nepočítaje adepty.

A adeptů?

Tato informace je interní záležitost, jejich počet je vysoko nad deseti.

Dobře, jen by mě zajímalo, kolik členů je aktivně hrajících, zda to můžeš říct?

Aktivních členů je více jak polovina.

Ráda bych znala tvůj, pokud možno, objektivní názor...Vás je +- 30 a jdete proti několika gildám příslušícím k Order...jak vidíš vaše šance?

Proti spojeným silám O a CH jsou naše vítězství stále častější a úprk nepřátel je stále rychlejší, vidím naše šance relativně dobře. Jde o to, že královna má možná x-krát více lidí, ale ti lidé jsou neaktivní a nebo nemají bojové schopnosti. O N se mluví stále častěji a stále častěji jsou vidět se zbraní v ruce. Kdysi někdo řekl, není důležité kvantita, ale kvalita. Prohlášení je přímo úměrné stávající situaci.

Teď bych se trochu odklonila od N více k tvé osobě...Kolikrát jsi už byl božstvem zabit? (smazán)

Jako vemistr třikrát. Ale jak je známo Velmistr nekromantů je nesmrtelný.

Neříkal jsi si někdy, že dávat real peníze za nové účty je zbytečné? Neměl jsi někdy chuť se na to vybodnout?

Chuť byla vždycky, ale na UO jsem hodně získal, jak Kč, tak kamarádů, kteří stojí za tím, že jsem stále aktivní.Žiji reálný život a na UO si vyhrazuji čím dál tím méně času, ale nerad bych, aby něco, co sem pracně budoval skončilo jako v dobách Overlorda. Myslím, že od doby, co jsem znovu ve funkci, je frakce na výsluní a člověka nejvíc potěší pochvala i od svých nepřátel, že frakce je opět silná a schopna konkurovat spojeným silám O a CH.

Jak vidíš budoucnost frakce?

Léta přibývají a tím i práce a budování kariéry v realitě a s tím ubývá času na hraní, nebudu tu věčně, ale dokud ano, budu se starat o to, aby frakce fungovala a byla aktivní. Rád bych, aby to byla obávaná frakce a mela respektu svých nepřátel, alespoň u části.

Myslím, že jsem se zeptala na vše, co mě zajímalo...chtěl by jsi něco nakonec vzkázat?

Vzkázat asi lidem, aby neviděli jen to, že jsme MS, měli by pochopit úlohu N, my jsme ti zlí a vykoupit své životy mohou tím, že oni sami začnou apelovat na Královnu, aby buď opustila Britain nebo jim zajistila lepší ochranu.

Děkuji ti za rozhovor.

Já též


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 125 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1557 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1125 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1078 hl.)
 
Je mi to jedno (1039 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1005 hl.)
 
Nečtu to tu (1140 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6944

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist