Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Tak trochu jiný pohled na věc (Kovárna v Britainu)
Vydáno dne 18. 11. 2006 (3132 přečtení)

Tak trochu jiný pohled Lišky v Poště na kovárnu v Britainu.
Pozor! Článek obsahuje nahotinky, takže by jej neměl nikdo číst...


Vždy mě fascinovalo, proč lidi s takovou oblibou postávají před Britainskou Kovárnou. Jistě, jsou mi známa jistá vysvětlení... Od - Hlavní náplň H.O.K
Po - PvP lamo!
Ale stejně, ne každý je H.O.K. a ne každý je PvP lama. Tak co lidi tolik přitahuje být právě před kovárnou v Britainu v každém volném čase. A tak jsem se rozhodl věnovat svůj cenný čas k rozlousknutí této otázky.

Před kovárnu, jsem se dostavil v době, kdy každý slušný člověk ještě pracuje, v naději, že díky tomu tam nebude takový nával a budu se moci plně soustředit na hledání důvodů.
Když jsem dorazil, postával tam už Thunderheaven na svém Ornovi a Paykman na svém koni. Takže byl každý na svým…
K výčtu zvířeny nutno připočíst i Darkwaitova hladovějícího koně. S mým příchodem se počet zvěře na místě zvýšil na čtyři, což je dost na dobrou párty, ale málo na ovládnutí Kelevaru.
Hned jsem si do deníčku napsal: 1. Politika.

Jak jsem se uvelebil v krytém rohu, objevil se Vajco z Deaths a začal se tu shánět po runě k Cyprianovi. Zalovil sem ve svém báglu a našel, leč Vajco už byl v trapu. No známé rčení říká, kdo si počká…toho liška sežere. Ne to přísloví bylo jinak. Já si každopádně zapsal: 2. Pomoc.

K Thunderheavenovi se připojil Darksoul a už vedle sebe stáli dva. 3. Zevlování-postávání-opájení se vlastní dokonalostí.

Mapudi se snažil koupit/prodat brnčo, zbraně kdeco. Byl to první podomní obchodník, co se tu objevil. 4. Obchod.

Od mého pozorování mě vyrušil Martin z Cervezy. Ač je v ní dobu, ještě jsme se nesetkali. Tak jsme hned pokecali o kdečem. Což si vysloužilo zápis 5. Potlach a 6. Setkání se starými známými.

Dvojici stojících rozmnožil Dextr.
Jako první kyklop na scéně se objevila Adriana a hned hodila svým očkem po skupině postávačů. Začala pravá Kelevarská N.O.C. 7. Guildovní propagace.

Klidnou idylku vyrušil Junior a obrátil se na všechny s dotazem, zda neznáme nějaké PK, které by se za peníze nechalo zabít.
Někteří lidé začínají UO brát opravdu velmi vážně.
Nakonec se z toho ale vyklubala touha mít jezdítko s modrou karmou. Od Thunderheavena, kterého jsem podezříval, že se snaží stát statickou součástí scény, se mu dostalo ponaučení, že je to trestné a vypadl tedy z soutěže o nehybnou tvář. 8. Poradenství.

Dext a Thunderheaven začali pak rozebírat druhy bugů a jejich trestání, či spíše netrestání. 9. Kritika dění a test všeobecného rozhledu.

Objevil se první prosebník o regy Atalai. Potřeboval nutně MR, otázka života, či smrti. Nějaký dobrák se šaramantním ocasem mu je dal. 10. Obdarovávání chudých a potřebných.

Za kovárnou se objevilo první PK Mystic. Ty čtenáři, jež si tu nový, věz, že místo za kovárnou a Britanský hřbitov patří tradičně k místům, kde se odehrávají PvP hrátky a jiné taškařice, na které jsi zdvořile zván. 11. PvP výzvy

U kovárny chvíli postál Fairis... Fraddy Kruger párkrát projel a nabízel něco na prodej. Objevil se první naháč Orech. Nejprve se zdálo, že se jedná o neúspěšného Pvpera, ale zdálo se, že je to pouze exhibicionista ze záliby. 12. Exhibicionismus.
Nahý postál u kovárny dlouho. Pouze v botech, aby mu netáhlo na nohy. No nechtěl bych se jmenovaného Orecha nijak dotknout, ale k podobné profesi jsou třeba jisté předpoklady…
Mně se po delší době zželelo Darksoulova koně a Canibalsjou lamy (13. Buildboarding) a šel jsem ho nakrmit.

Když jsem se vrátil přišel Děda Mráz (14. Setkání se slavnými a známými osobnostmi) a skupinka se rozrostla o dalšího míchače.

I já se přiznávám, že jsem neodolal a hrábl po tyglíku. 15. makrování.

Když míchám já, mícháš taky!


Na tržiště projeli Orion a Colombo. 16. závody.

Tímto bych chtěl poděkovat tomu, kdo inteligentně vrátil port na tržnici na místo, kde se jej každý navykl používat. (pozn.editora: královna na popud Lidového shromáždění)17. Dostupnost obchodní zóny.

První člověk, který přišel do kovárny kovat byl Tom Malikin. Jeho kladívko bušilo do železa a na nervy jen krátkou chvíli. No s tímto přístupem k práci to na Sea jewel vlastní výroby dopracuješ hodně pozdě. Já si píšu 18. Vhodné místo pro kovařinu.

Příchodem prvního člena frakce, a to frakce nekromantské, Yakuty jsem já odešel, takže jsem ke své škodě přišel pravděpodobně o nějaký kušařský souboj, nebo nějaký jiný mezi znepřátelenými frakcemi. 19. Frakční boje.

No byla to zajímavá hodina. Došlo mi, proč o mně mnozí říkají, že jsem jen spammer na fóru a jinak nehraji. A proč? Protože nechodím ke kovárně! Chcete-li být někdo, musíte být vidět. 20. Důkaz že žijete.

Tedy můj závěr? Našel jsem 20 důvodů proč...
Hledáte-li někoho, tam jej pravděpodobně najdete. Ztratil se vám syn? Tam začněte hledat! Potřebujete runu k dungu, slonovi, ke mně do baráku? Ptejte se tam. Máte problém? Ptejte se u kovárny. Vždy se tam najde někdo ochotný najde, kdo Vám pomůže olootovat mrtvolu, třeba i vlastní!

A proto budiž nebesa pochválena za taková místa!

Pár naháčů


Bůh žehnej Kelevaru!

P.S. Omlouvám se všem, jejichž jména jsem neuvedl nebo zprznil. Lepší jména, než-li Vás...

P.S.S. Foto Adriany a Orecha vyfotil u Kovárny neznámý paparazzi, který nechce být jmenován, neb se bojí, že by byl bit.

P.S.S.S. Ti, co čekali, že najdou v článku něco úplně jiného...


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 167 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1554 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1121 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1076 hl.)
 
Je mi to jedno (1037 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1003 hl.)
 
Nečtu to tu (1138 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6929

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist