Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 02. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    

téma * Svatba Desmonda a Twiny
Vydáno dne 14. 04. 2006 (4727 přečtení)

Jak probíhal jejich slavný den? O tom více Achilles.

Šťastný to den. V takovéto zkažené době se konečně naskytlo něco krásného. Svatba. Jeden z nejkrásnějších momentů v životě. Kdo že se to bral? Přece Desmond a Twiny. Oba z gildy Fianna. Twiny měla na sobě krásné svatební šaty, až se některým pánům zapalovaly lejtka. Desmond zase přišel v krásném brnění. Obou to moc slušelo. Obřad se konal v 19 hodin. V paláci to bylo doslova k prasknutí, ještě po začátku obřadu spěchali opozdilci. Poté, co Desmond i Twiny vyslovili své „ano“, se konala bujará hostina. Avšak to byl teprve začátek. Nevěsta byla unesena neznámými bandity a ženich byl v rozpacích. Banditi mě pověřili pozicí informátora, a tak jsem našel Desmonda a řekl mu požadavky. Nevěsta se zatím nacházela ve Svatoplukově sídle, kde jsme jí později ještě s Mathionem dělali společnost. Nakonec však manželský instinkt (+pomoc od Sparhawka) zavedl Desmonda až k jeho krásce a tak se mohlo pokračovat v oslavě. Nakonci jsem si odchytl oba šťastlivce a ti mi dovolili položit pár otázek. Tady je máte:

s Desmondem

Achilles: Dobrý den, mohu se zeptat na pár otázek?

Desmond: No dobrá *Usmál se*

Jak, kdy a kde jste se s Twiny seznámili?

Kdy už přesně nevím, ale nějakou tu dobu to je. Bylo to v Britu u Tailora. Ona tam chvilku stála a trénovala. Když jsem šel kolem a viděl, že je u nás v gildě, tak sem ji oslovil. *Usmál se*

Musel jsi jí dobývat, nebo to byla láska na první pohled od vás obou?

No, v té době "chodila" s PK.Killerem a byli jsme nějakou dobu jenom kamarádi. Ale jednoho dne co sem ji pozval k sobě domu, že potrénujeme její bojové schopnosti, to vypuklo. Zakoukali jsme se do sebe a od té doby jsme pořad byli všude spolu.

Stálo Vás hodně úsilí a peněz si takovou krásnou dívku udržet?

No peněz ani ne, ale usilí ano. Našlo se hodně jedinců, kteří mi ji chtěli přebrat a já jen mohl doufat, že má srdce jenom pro mě. A taky že jsem doufal dobře.

Co vás vedlo ke svatbě? Jste se svatbou spokojen, nebo byste něco změnil?

Vedlo nás jedno slovo, a tím je LÁSKA. Po té době, co jsme spolu byli, jsme zjistili, že jeden k druhému citíme více, než kamarádství. A tak jsme se rozhodli, proč nebýt víc než kamarádi a stát se rovnou manželi. A tak jsem ji požádal o ruku a bylo to. Se svatbou jsem moc spokojený, moc se mi to líbilo. A neměnil bych nic.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí.

Ja take děkuju a také přeji hodně štestí *Usmál se*.

s Twiny

Achilles: Dobrý den, mohu pár otázek?

Twiny: Jistě *Usmála se*.

V době seznámení jste prý chodila s PK.Killerem, co Vás tedy vedlo k Desmondovi?

V té době sem se cítila velice sama, jelikož PK.Killer se ke mě navracel jen zřídkakdy a v Desmondovi sem našla spřízněnou duši - nejprve jako přítele do nepohody.

Kdy podle Vás propukla Vaše láska naplno?

Asi měsíc po seznámí hrozilo, že by odešel i Desmond, a tak jsem pocítila, že o něj stojím víc než o PK.Killera a rozhodla sem se jej proto opustit pro svojí novou lásku .

Z jakého důvodu chtěl Desmond odejít?

Byl k tomu nucen vnějšími okolnostmi, ale naštěstí k tomu posléze nedošlo .

Kdy jste se rozhodli pro svatbu? Líbila se Vám svatba, nebo byste na ní něco změnila?

Desmond mě nabídl svatbu hned v den našeho prvního setkání a jelikož i já sem po ní v té době toužila, po rohodnutí zůstat s ním to byla už jen otázka času a den před šťedrým večerem mě požádal o ruku. Svatba byla krásná, přesně tak jak sem si ji představovala, jen myslím na náš vkus trošku rušnější a samozřejmě že byla velice krátká *Mrkla*

Děkuji Vám za rozhovor a přeji hodně štěstí a úspěchů.

Není zač i já děkuju a přeju mnoho úspěchů v další práci *Usmála se*

V rozhovorech byla opravena diakritika. Oba autoři souhlasili s publikováním.

svatba1

svatba2

svatba3

svatba4

svatba5


[Akt. známka: 1,45 / Počet hlasů: 33] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 373 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Achilles )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1378 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (971 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (948 hl.)
 
Je mi to jedno (918 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (893 hl.)
 
Nečtu to tu (1020 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6128

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist