Zemský Trubač
  Dnešní datum: 26. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Lupič v dole - pokračování
Vydáno dne 01. 04. 2010 (1586 přečtení)

Pokračování detektivního příběhu

Lupič v dole, pokračování

Všechny naše rudy, které jsme natěžili, byli rázem pryč. Už mě popadl vztek, že jsem běhal po dole a házel krumpáčem všude kolem sebe. Naše nálada, která se měnila k lepšímu se najednou proměnila k horšímu. Šli jsme společně s Darkem do místní restaurace se najíst a později, když už byl večer, jsme vyrazili k Darkovi domů. Tam jsme společně promýšleli plán, jak chytit zloděje.

Doma kde přemýšlíme večer
U Darka doma promýšlíme plán, jak chytit zloděje

Doma kde přemýšlíme večer 2
U Darka doma promýšlíme plán, jak chytit zloděje

Společně s mým přítelem Darkem jsme promysleli plán, jak chytit zločince, který neustále krade v dole. Dospěli jsme k plánu, že si počkáme u dolu a až tam poběží, tak se na zloděje vrhneme. Další den ráno jsem nemohl ani dospat, jak jsem byl nervózní. Chodil jsem po svém domě, přemýšlel, jestli by šla past na zloděje vykonat nějak lépe, když tu najednou jsem uslyšel klepot na mé dveře. Otevřel jsem dveře a uviděl jsem Darka. „Buď zdráv příteli, nemohl jsem ani dospat, mohli bychom jít už na toho zloděje?“ řekl Darek. „Taky tě zdravím, taktéž jsem nemohl dospát, takže se připravíme a mužem jít.“ řekl jsem. Vyrazili jsme společně s Darkem k jednomu z krondorských dolů, přišli jsme na určené místo a tam jsme se ukryli. Po chvilce vidíme téhož muže, který nás okradl a proto jsme vyrazili přímo na něj.

Honíme Zloděje
Honba za zlodějem

Lupič zpanikařil a bezmyšlenkovitě pobíhal po Krondoru, když tu najednou klopýtl a my jsme ho díky této jeho chybě mohli dostihnout. Lupiče jsme chytli a vymámili jsme z něho své rudy a ingoty.

Vrácení ingotů
Lupič nám vše vrátil a omluvil se. Taky se nám svěřil, že kradl, aby měl na obživu svých dětí. My jsme to vše pochopili a řekli jsme mu, že se nic nestalo. Život je často krutý a někdy se člověk musí sklonit i k činu, který by nikdy neudělal.

Hráli:

Zloděj - Nagy

Muž v modré róbě - Darek

Muž ve žluté róbě - Murphy[Akt. známka: 2,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 271 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1605 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1200 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1116 hl.)
 
Je mi to jedno (1079 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1044 hl.)
 
Nečtu to tu (1184 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7228

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist