Zemský Trubač
  Dnešní datum: 26. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Lupič v dole
Vydáno dne 05. 03. 2010 (1485 přečtení)

Murphy si pro vás připravil detektivní přiběh!

Lupič v dole

Bylo chladné zimní ráno, zrovna jsem snídal, když jsem uslyšel klepot na mé dveře. Otevřel jsem a uviděl jsem svého přítele Darka s krumpáčem v ruce. „Co se děje?“ Zeptal jsem se. „Jak co se děje? Dneska je přece středa, a to chodíme kopat.“ Řekl Darek. „Ano… Já se tedy připravim a hned půjdem. Nasedli jsme společně na koně a jeli do královského města Krondor. Sesedli jsme z koní u Krondorské tržnice a poté šli pěšky do dolu. Všechno šlo podle plánu, vykopali jsme hodně vzácných rud, ale ani jeden z nás jsme je nemohli unést, tak jsme rudy položili na zem, když tu najednou se v dole objevil tajemný muž.

v dole 1
V dole, když nám tajemný muž kradl rudy

Všechny naše rudy byly rázem pryč. Popadl mě vztek, že jsem praštil krumpáčem o zem. Byl jsem unavený, takže jsem řekl Darkovi, že už to nemá cenu a že jdu domů a Darek mě pozval k sobě domů na oběd. Došli jsme k Darkovi domů a tam jsme se společně najedli a potom jsme přemýšleli, kdo může být ten tajemný lupič, co krade v dole.

promluvy doma1
U Darka doma, přemýšlíme
promluvy doma 2
U Darka doma, přemýšlíme

Pořád nás nemohlo napadnout, kdo by to mohl být a tak jsem se vypravil na svém koni domů a rozhodli jsme se, že do dolu půjdem další den zase. Bylo zase chladné zimní ráno, už jsem byl připaven do dolu, zase slyším klepot, tak jdu ke dveřím a vidím Darka : „Tak jdem?“ Řekl Darek. „Ano, mužeme jít.“ Odpověděl jsem a jeli jsme do Krondoru. Přišli jsme do dolu, začli jsme zase kopat. Vše zase šlo podle plánu, pomalu ze mě už opadával strach, už jsem se ani nebál, že přijde zase ten lupič. Zapomněli jsme schovat někam naše rudy a zase jsme je nechali na zemi. Strach ze mě už úplně opadnul, když tu se tajemný lupič objevil zase!

v dole 2
V dole, když nám tajemný muž zase kradl rudy

Pokračování příští měsíc


[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 127 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1605 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1200 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1116 hl.)
 
Je mi to jedno (1079 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1044 hl.)
 
Nečtu to tu (1184 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7228

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist